bugün

karşısına geçip bütün gün izlenesi ve o babadan bu çocuk nasil olur diye düşünülesi güzel yaratık.
deniz akkaya'nın resmini doktora göstererek benzemek istediğini söylediği ve bir dizi* ameliyattan sonra benzediği kadın.
KLONLANIP ÇOĞALTILMASI GEREKEN HATUN.
(bkz: HERKESE BiR LIV TYLER VERECEM-CEM UZAN-)
çok güzel bir hanım kızımız, babası da bir o kadar çirkin..inanması güç ama evet öyle..
hakkı verilmesi gereken şey ise baba kız işlerini mükemmel yaptıklarıdır..

(bkz: steven tyler)
(bkz: aerosmith)
siyah sac beyaz ten mavi goz uclemesinin en nadide orneklerinden.. tapilasi guzellik..
dünyanın en güzel , en cazibeli üst dudağına sahip dişisi.Ayrıca ortalıklarda pek gözükmeyip, olanca güzelliğine rağmen kucaktan kucağa düşmemesi , aile kurma ve sürdürme çabaları ile takdirimizi kazanmış ,yaşayan en güzel kadın.
steven tyler in kizi.
(bkz: cirkin babalarin guzel kizlari)
1 temmuz 1977 tarihinde new york' ta dünyaya gelen amerikalı aktris. stealing beauty' de canlandırdığı lucy rolüyle çıkış yapmıştır.
minibüsLe iş yerine giderken rekLam panosunda en şuh haLinLe fotoğrafını gördüğüm ruhani ve meLeksi varLık.. fakat şöför'ün Liv'in fotoğrafını hiçe sayarak rekLam panosu'nun yanından hızLıca geçmesi beni "sayko kiLır kes ko se" ye bağLatmıştır.. şöför'ün yaptığı bu aptaLLık ona çok fena patLamıştır.. kafasını biLmem kaç kez direksiyon'a çarpmıştır.. veya çarptırıLmıştır.. orasını hatırLamıyorum.. çünkü göyzüm dönmüştü..
wikipedia'dan; ''...Liv Rundgren adıyla dünyaya geldi. Çocukluğunu Portland, Maine'de geçirdi. Annesinin o dönem birlikte olduğu Todd Rundgren'in babası olduğunu sanarak büyüdü. 11 yaşında , yakın aile dostu olan Steven Tyler'a olan benzerliği dikkat çekince...'' *
arwen ismi birine bu kadarmı uyar allahım.
wallpaper olarak en çok kullanılan kadin fotografi...belki gerçekte öyle biri yok o sadece bir fotograftan ibaret...
çoğu ünlümüzün benzemeye çalıştığı* fakat tırnağı olamayacağı güzellik.
deniz akkayanın benzemek için tırmaladığı hatun.
(bkz: one night at mccools)
deniz akkaya'nın kendini benzetmeye çalıştığı hatun.
rüyalarımızdan eksik olmasın kadını.
güzeLLiği açısından başı ve sonu oLmayan tek hatun.. servet deniLen maddeseL şeyLerimin tümünü onun için hibe ederim be.. o öyLe bir güzeLLik ki yaradan'a ediLen her dua da onun adı mutLak geçer.. "aLLahım bana Liv tyLer'ı nasip et.. bu dünyada oLmazsa öbür dünyada nasip et, amin.." gibi.. bu kadını o kadar seviyorum ki çocuğuyLa çoLuğuyLa kabuLümdür.. *

(bkz: ben ona resmen aşığım)
(img:#0)
(bkz: sen insansan biz neyiz aq)
şirin bir hatun...her bayanın jenifer lopezin kıçına bakacağına bu kadının yüzüne bakıp onu örnek alması gerekir.
böyle bir yüzün olursa tabi ki elf rolünde oynarsın.
allah taş yapar taş.
'güzellik görecelidir bik bik bik' diyenler için osmanlı tokadı.
(bkz: aşkım)
(bkz: arwen)
su gibi kadın.