bugün

oldukça erotik bir çağrışım yapan kelime. liseli deyince akla genellikle bakire ve güzel kızlar gelir (ayrıca lise öğrencisidir bu kişiler).
italyancada bir bayan ismi.
ergenliğin bütün gereğini yerine getirmeye çalışan, arayada öğrenciliği sığrırabilen azgın horoz ve tavuklara verilen ad.
bu kelimenin yanına herhangi bir bayan ismi getirildiği taktirde kimi insanlar için azgınlık durumu yaratan kelimedir.**
burhan çaçan'ın banyoda yazdığını düşündüğüm şarkısı. bu nasıl bir abazan ruhtur? insan bu şarkıyı yazmaya, hadi yazdın diyelim, yazdıktan sonra insanlarla paylaşmaya utanır.

ama liseli kavramının (bkz: her türlü hastasıyız)
gençlik yıllarının en güzel yaşandığı okul ortamıdır.
Üniversite okuyan tayfaların bile güzelliklerini inkar edemedikleri dişi topluluğu.
hayatı çözmüş, hayatla ilgili her şeyi yalamış yutmuş über insandır.
(bkz: biz mi göremedik şu taş gibi liseli kızları)
(bkz: kompleksli liseli kızlar)
(bkz: kendine selam verince beni seviyor tripleri)
türkiye google'da en çok aranan kelimelerden biridir.
(bkz: my first teacher)
normal şartlarda yaş aralığının 14-15-16 olduğu zamanlara tekabul edenler. özetle çocuk. günümüz liseli anlayışı ile 10 sene öncesinin öğrenciliği arasında dağlar kadar farkın olduğunu daha net görmemi sağlayan topluluk. liseli etek altı, liseli serap vs.. videolarını meşhur eden kişiler. hayatımda aklımın ucuna gelmeceyecek küfürleri sokakta fütursuzca söyleyebilen ve bunun farklılık yarattığını düşündüklerinden adım gibi emin olduğum kızlar. eteğini baldırına kadar çekip, beyaz gömleğinin altına sutyen giymeyen, çakma converse ile tek yumurta dan çıkmışcasına takılan güruh. biz bunu sorun etmiyoruz oda ayrı konu. 15 yasında olup, suratındaki bir karış tüyle dünyayı sikecekmiş gibi bakışlar atan, yolda sikini kaşımayı erkeklik sanan erkekler grubu. ayrıca çok besili ve fidan gibi olur kızları. a pardon kadınlarımı demeliydim. bu cümleler tüm liselileri bağlamaz. bunu ayırt edebilecek embesil olmayanlarıda vardır.
"bi günde liseli yaparız sana hahhayyyy!"

alıntı: ıssız adam
8 gün sonra içinden ayrılacağım, milyonlarla ifade edilen grup.
şuan içinde bulunduğum ve benim gibi çoğu arkadaşın içinde bulunduğu eğitim seviyesidir.
(bkz: liseli detected)
orta öğretime geçmiş, vucudu hormonlar tarafından ele geçirilmiş olan ergen.
görsel *
inci sözlük sayesinde başka bir anlam kazanmıştır.

(bkz: piç) (bkz: liseli)
(bkz: ergen)
görsel
http://www.swfcabin.com/swf-files/1281333272.swf

Daha da birşey demem.
http://www.melikucar.com/...leri/13992S_n_f_m__4_.JPG
hayatının en güzel dönemini yaşayanlardır.*
zaa xd şeklinde güldükleri konusunda herkes hemfikirdir. *