bugün

hakaret olarak kullanılması saçma olan bir kelime. liselilerden daha büyük olanlar da bir zamanlar lise okumuşlarsa liselilerdi.
öğrenim durumu belirttiği için hakaret olmasını saçma bulduğum kelime.
vardı ya, ah o liseli, kısacık etekli, dar elbiseli...

Burhan çaçan'a saygı ve rahmetle...
sözlükteki yazar kitlesinin çok yüksek bir oranına hala tekabül eder.
sözlükteki yazar kitlesinin çok yüksek bir oranına tekabül eder.
Erik eriksonun evrelerine göre, Kimlik kazanımı karşısında kimlik karmaşası yaşayan yaş grubudur.
Küçükken liseliler çok büyük gelirdi gözüme şimdi büyüdüm eski liselilerden daha büyükler.

Bizim nesil mi kucuktu anlamadım gitti.
Kötü zamanlarmış geçti gitti.
(bkz: ergenus)
Yarın okullar açılıyor. inşallah sözlük biraz rahatlar.

görsel
Müzik tercihlerini sikeyim çok afedersiniz ama.
ahan da gerçek liselileri buldum.
https://www.youtube.com/watch?v=8ucCxtgN6sc
Berkut un liseli şarkısı.
Bir yıl sonra artık dahil olmayacağım familya.
özlediğim sıfat. şimdi liseli olup okula gitmek çok güzel olurdu
an itibarı ile türkiye'nin bitki örtüsü.
Gerçek aşkla ve üreticilikle tanışılan ilk yılların olduğu dönemdir.
Sözlükten çıkarılmış olsalar seviye net yüzde beş yüz artar dediğim gürûh. Anladık ygs'ye hazırlanıyorsun. Anladık daha on yedisin. Anladık anlatım bozuklukları korkulu rüyan. Anladık matematikte yerlerdesin . Sus artık nolur sus.
inci sözlükte aşağılamak için kullanılan sözcük.Aslında çaylak sistemi kalktıktan sonra liseli doluştu sözlüğe fakat jargon kaldı öyle işte.
Şu görsel bu Gurüh gibi ergenlik peşindeki sinir bozucu mallara verilebilecek en güzel tepkiyi içerir

(img:#1257526)
özellikle dolmuş şoförlerinin pedofili ile imtihan oldukları, uğruna şarkılar yazıp, arabalarına yapıştırdıkları hede.
imam hatipli olmayanları çekilmez.
görsel
Toplu taşımalara grup halinde binen.mal mal ses çıkartıp başkasını rahatsız eden boş güruhtur.çoklu gezdikleri için herkesi döveceklerini zannederler,ama arkadaşları bu malları satar.
inci sözlük denen salak sitenin üyeleri tarafından küfür zannedilen ancak küfür olmayan sözcük.