bugün

46 almıştım matematikten.

övüne övüne iyi anlatamadınız şu notları, aynı formülü üst üste tüm sorulara yazsanız bile 5-10 puan veriyorlardı acıyıp az salak değilmişsiniz.
Arapça'dan 13 almıştım hiç unutmam.
10 du kimyadan almıştım anasını satayım .
Ben mattan* 5 aldığım halde 3 alan arkadaşın muhabbetini az yapmadım .
bizim bi arkadaş vardı(valla arkadaştı lan) hoca notları okuyor neyse sıra geldi bu saykoya hoca dedi ismail 3 bu salakta saniyo ki 55-60tan 3 dusmus neyse bu mal hocam ben daha düşük bekliyorum deyince hoca döndü buna 0.3 aldin salak dedi ulan o günü hala unutamıyorum arkadaş ahahaaha
16'ydı. ulen bi 01 alamadım ya yazık ya ne güzel hatıra olurdu.
10 muydu neydi galiba. fizik sanırım.
6 tane birim vardı benim. hiç bir ders ilgimi çekmedi.
42 aldım fizikten hala da pyle devam ediyor.
25 matematik.

fonksiyonlardan hâlâ nefret ediyorum.
Sıfır (0)... Biyoloji sınavında Boş kağıt vermiştim, sevgilimle buluşmak için.
ingilizce dersinden aldığım 28 notudur allaha şükür başka düşük notum olmadı.
kimyadan 02 almıştım. sonra hoca kansere yakalanınca yükselttim. nasıl oldu derseniz. hoca meth üretmeye başladı. yardımcı arıyormuş. ben de bağcılar'da oturuyorum. dağıtım işinden anlarım, çevrem vardır diyerek beni seçti. sağolsun rahmetli iyi adamdı. laboratuar mesailerimiz çok zevkliydi. bana kimyayı sevdirmişti.
Arapça sandığım kimya formülleri ile dolu bir papirüs bozması sınav kağıdından 01 almışlığım var sözlük.
matematikten 2 kere 05 almıştım.

notlarimin geneli 70-85-90 arasiydi ama o lanet matematik...
45-50 arası bişeydi sanırsam ya fizik ya da mat hatırlamıyorum.
40 tır hocam. Kimya .
10 kimya.
24.5 fizik.
10 almıştım fizikten.
psikoloji : 0 ( kopyede yakalandığımdan )
08 almıştım fizikten.
kaç aldığımı hatırlamıyorum da lisede beden eğitimi 1 gelmişti karneye evet beden eğitimi artık kaç verdiyse o yüzden teşekkür alamamıştım lan aklıma geldikçe anarım beden hocasını 1 vermesinin nedeni de onun dersinde matematik sınavı vardı bende kıyafetleri götürmemiştim hani ders falan yapmaz diye nereden boşluk bulduysa sözlü yaptı şerefsiz o gün kıyafet yok diye düşük not verdi. Sınıf hocası da karneyi verirken oğlum bana niye gelmedin dedi ben gider konuşurdum dedi bak boşuna alamadın teşekkürü dedi bu daha bir koymuştu. Beden dersinden de nefret ederdim bu arada.
10 - fizik notu.
En anlamadığım, sevmediğim dersti.
Sınıfta 5 alan vardı lan matta ama ben 41 fizik.
05 almıştım fizikten.