bugün

ing. aslan
musevi cemaatinde çokca kullanılan bir erkek ismi.
(bkz: lions in a cage)
%100 türkçe klavye kullandığı halde, ş harfi yerine $ kullanmasa tam süper olacaktır.

edit: (bkz: boktan klavye ile entry girmek)
yazdığını okutan yazar.
dotada bir hero. demon witch olarak da bilinir. ultisiyle* terör estiren aşmış hero.
halden anlayan,dert dinleyen,yaptığı tespitlerle ve espirilerle adamı darmadağan eden* çok kısa zamanda paylaştığım benzer paranoyalarla beni şaşırtsa da her zaman adam gibi söyleyecek bir sözü olan aslan parçası.iyi ki tanışmışım.sağol...
lions kulüplerine üye olan zatlara verilen sıfat.
Apple Mac OS X (10.7) işletim sisteminin yeni çıkacak sürümünün adıdır.
Farenin özelliklerine hayran kaldığım işletim sistemi.apple inc. yine muhteşem bir işletim sistemi ortaya çıkartmıştır.
lyon'nun türkçe meaali.
the demon witch, dota 2 oyununun support hero'larından biri. başlangıç seviyesi için idealdir ki her daim amatör ruhla oynayanların lich ve shadow shaman ile beraber favorilerindendir(en azından benim için sdhgjhfkj).

en önemli artısı yeteneklerinin farklı farklı olması.

hex ile rakibi kurbağaya çevirir(ki bu yetenek, rakip sizi öldürmek için peşinizden gelirken kullanılınca çok eğlenceli oluyor); earth spike ile hem stun yapar hem de hasar verir(takım kavgalarında doğru zamanlama ile yapılırsa aman sabahlar olmasın), mana drain ile rakip hero'nun manasını emer(ki bu biraz sakat zira hatırladığım kadarıyla rakip bundan kaçabiliyor, lich'in creep'ten mana emmesi daha iyi mesela).

en önemlisi ise finger of death ulti'si(çok leziz kodu mu oturtan bir ulti) zira support hero'larda önemli bir ayrım oluyor; kimi tamamen takımın hayrına yetenek ve ulti'ler barındırıyor. ben ulti atacağım da takım arkadaşlarım iyileşecek şu bu, sikerler. seri katiller bile yakalanmak istiyorlar; oyuncu destek olarak oynasa da kill almak ister mutlaka. nonoşluk yapmayın.
2016 yapımı 118 dakikalık garth davis filmi, 8/10 imdb puanına sahip. 24 ödülü/6 oscar adaylığı bulunuyor. dev patel baş rolde. Film, Bu seneki oscar adayı filmlerin zayıf halkalarından biri.
Sosyal medyadan uzaklaşayım derken herşeyi kaçırmak.
Filmin viZyona girmesini beklerken tek seansa düşünce ancak haberim oldu oda tesadüfen.
Dev patel in oynadığı 2017 yılında oscar manyağı olacak film.
Pazar gecesi 21:45 seansı varmış sadece oda koca gaziantepte tek salonda var.
görsel
Çok güzel bir film. Ağlamamak mümkün değil.
Cok iyi bir yapım, çok iyi bir konu, çok iyi oyunculuk.
Izlenesi bir film.
la la landden de moonlighttan da daha etkileyici olan film.
yaşanmış gerçek bir hikayeyi anlatan dramatik film. başarılı. puanım: 7.5
Annesini Google Earth uygulamasında bulan adamın filmi.
Hiç dans eden hintli görmediğimiz filmdir.

Hayretlere düşürmüştür*

Izlemeye değer bir film.
6 dalda oscar adaylığına sahip 2016 avustralya yapımı biyografik dram filmi.
Film larry buttrose'nin a long way home adlı kitabından uyarlanmış gerçek bir hikaye ve yönetmenliğini garth davis yapmış.
Bu film sadece beni mi çok etkiledi anlamış değilim. Gerçek bir hikâyeden uyarlanması bir yana, kurgu ve müzikleri de çok iyi dev patel de çok iyi oyunculuk çıkarmış zaten oscar adayı oldu. Bilmiyorum sadece drama seviyorsanız mutlaka izleyin.
Çocuklara asla dayanamayan bünyemi Ağlamaktan şişiren, gerçek hikayeden uyarlanmış, etkileyici film.

Yetimhanede şarkı söyleme sahnesinden filmin sonuna kadar ağladım, evet.

Filmin ana karakteri Saroo'yu oynayan çocuk oyuncu ayrı, erkek oyuncu(dev Patel) ayrı döktürmüş.

imbd puanı da 8.1 ki sonuna kadar haketmiş bence de.
Lions kulüplerinin müdavimlerine verilen isim.

Yararlı organizasyon adı altında barda orada burada parti verirler adı toplum yararına organizasyon olur.

içeriden bana referans olabilecek bir tanıdığım olmadığı için beni aralarına kabul etmeyen boş adamların ünvanı işte.