bugün

böyle bir hap olduğunu düşünsene. ortalığın içinden geçersin amk. keşke 2.si çıksa.
nootropik piyasasının önünü açmıştır. bu filmi izleyen her avel mutlaka bir kez ulan böyle bir hap var mı sorusuyla en azından balık yağı yutmaya başlamıştır.
bir enter the void değildir.
2011 yapımı sağlam fantastik filmlerdendir.
ikinci film beklenirken diziyle devam etmiştir.
Başrolde bradley cooper robert de niro gibi oyuncuların da olması zaten bir üst seviyeye taşımış.
Sonuç olarak prodüksiyon kaliteli film iyi ama daha iyi bir kurgu filmi daha kült yapabilirdi.

Ayrıca senaryo olarak benzerlik gösteren lucy filminin neden oylamada sınıfta kaldığını anladım.
hayaller de yaşıyor bazıları, böyle bir ilaç olması insan da %100 yan etki bırakır. bu tarz ilaçlar beyinin her bölgesini çalıştırması imkansız, sadece bir bölümü çalışır o da kısa süre olur.
bir zamanlar bu tarz şeylere kafa yoran bir labirent abimiz vardı. ona bunun mümkün olmayacağını, çünkü beyinin iç kısmının elektrik ile çalıştığını, aynı zamanda her bölgenin farklı bir maddeye ihtiyaç duyduğunu açıkladım.
kaldı ki iş sadece beyin de bitmiyor, endokrin de aktif edilmeli. unutkanlık yapısını ihmal etmemek için. ve herşeyi belleğin kaydettiğin de beyinin yorgun düşecek ileride daha hızlı unutkan olacaksın.

bunun teorisini çözemeyenler böyle bir ilacın var olabileceğini düşünüyor.
dengeli beslen, omega3 (balık) dengeli al vücuduna zaten sorun çözülür, zeki bir birey olmak için de kitap oku geç.
türkçesi: limit yok.

--spoiler--
uyuşturucu konulu bir filmin ilk kez kötü sonla bitmediğini gördüm. film güzeldi. nzt denilen haptan kullanmayı bir kerecik isterdim. (bu da ne saçma bir istek)
filmin sonunu çarpıcı beklerdim. ucu açık bırakılmış
--spoiler--

lucy filmini izlemenizi daha çok tavsiye ederim.
2011 ABD yapımı, Türkçeye Limit Yok adıyla çevrilen ve yayınlanan filminde rol alan Bradley Cooper'ın Edward "Eddie" Morra karakteri ile rol aldığı filmin devamı niteliğindeki Amerikan suç dram televizyon dizisidir. Cooper dizide yine aynı karakteri canlandırmaktadır. Televizyon dizisinin baş rolündeki karakter olan Brian Finch'i ise Jake McDorman canlandırmaktadır. Finch, NZT-48 adındaki gizemli bir hapı almakla bu güne kadar gördüğü, duyduğu ve okuduğu her şeyi mükemmel şekilde hatırlamasına yardımcı olan ilacı keşfeder. Televizyon dizisinin ve yine aynı konuyu ele alan filmin konusu, irlandalı yazar Alan Glynn'in ilk basımı 2001 yılında yapılan ve 2011 yılı Mart ayında yeniden piyasaya sürülen The Dark Fields (Türkçe:Karanlık Alanlar) adlı romanına dayanmaktadır. Televizyon dizisinin yapım anlaşması CBS televizyonu tarafından 8 Mayıs 2015 tarihinde yapılmış ve ilk bölümü yine bu televizyon kanalında 22 Eylül 2015 tarihinde gösterilmiştir.

https://tr.wikipedia.org/wiki/Limitless_(dizi)
şahsım adına konuşacak olursam, kendileri gayet kaliteli bir filmdir. Özellikle bu konu üstünde onlarca tartışmanın ve komplo teorisinin döndüğü düşünülecek olursa filmin beklenen etkiyi gerçekleştirdiği görülebilir.

Lakin, belirtildiği gibi anlatacak çok sey varmış da sonradan bu kısımlardan vazgeçilmiş hissi uyandıran film.
Olaylar o kadar hızlı ilerliyor ki, bir müddet sonra hızına yetişmek güçleşiyor. Evet, yeterince Derin olabilecek bir konu, kısıtlı zamana yerleştirilmiş.
''özetle sezon itibariyle başarılı bir dizi iyi bir senarist ile mentalisti tarihe gömebilirler.''

gomemezler cunku iptal edildi. hahaha.

su comarlari mort etmeye bayiliyorum ya ratinglerden habersiz her basladiklari dizinin sonsuza dek surecegini saniyorlar.

siz dizi izlemeyin aq.
aramızda hala spoiler kullanmayan danaların olduğunu gösteren dizi.
piper ölmedi! ölemez!

örümcek hislerim yalan söylüyor olamaz.
14. bölümün sonunda altyazı ile beraber gelmesi sevindirmiştir. bu gece ayin gibi izleyeceğim.
3 haftada bir yeni bölüm gelen dizidir.
sezon finalini çocuğumla beraber izleyeceğim bu gidişle.
Dizi çok güzel ana karakter korkunçlu karı şakası bile yapıyor.
öncelikle bazı yazarlar için söyleyeyim, tek bir konu üzerinden ilerleyen birçok ulusal kanal dizisi vardır. kendilerini sherlock triplerine sokmasınlar, komik oluyor. En basitinden çok ünlü bir örnek verebilirim, prison break.

neyse konuya dönersek, efsanevi bir 6.bölüm ile dizi hayatına devam ediyor. cidden güncel olarak yayınlanmakta olan en sağlam dizilerden biri. edward morra'yı ne kadar çok görürsek, dizi o kadar daha iyi hale geliyor.
Bradley cooper'ın kendini 2-3 dakika da olsa gösterdiği yeni dizi.

Yalnız son bölümlere doğru sıkmaya başladı. white collar'ı andırıyor bana.
arkadaslar cok cahilsiniz ne biliyim ya.
su internet caginda bile bu kadar cahil olan tipleri gormek uzuyor.
arkadaslar limitless kablolu kanal dizisi degil ki surekli hikaye orgusu uzerinden gitsin.
her hafta ayri bir olayi cozucekler, son 5 dakika falan da sezon icin kurduklari hikaye orgusunden konu acilacak.
sezonun son bir iki bolumunde ise ana hikayeyi kapatacaklar.
ya ben bunu uludag'a daha kac kere yazicam ya?
internet uzerinden dizi izleyen cahil insanlarla ayni sozlukte yazdigima inanamiyorum bazen.

bazi sikikler cikarmis milyonda bir gelen prison break ornegi vermis.
bravo ama istisnalar kaideyi bozmaz gencler.
daha yasiniz ufak ogrenirsiniz elbet.
pilot bölümünü izledim ve en az dizisi kadar harikaydı. konu öyle devam etseydi tadından yenmezdi.

dexter dizisindeki piskopatın kız kardeşini görünce şaşırdım. ama dizi 2.bölümden sonra polisiye dizisine döndü. iğrenç bir hal aldı.
izleyip beğendiğim film , yalnız o hap insanı nasıl parlatıyor çözemedim . Kurgu tarafı olsa gerek .
Gerçek hayatta uckagitcilarin gözünü açmış film.

Dizisi hayal kırıklığı yaratmaz. Çünkü filmi hayal kırıklığı yarattı. Çok güzel çekim teknikleri kullanmışlar, özgün bi konu bulmuşlar, oyuncular bile kalite kokuyor ama senaryo fiyasko. Belki dizi bizi ihya eder.
pilot bolumunu begendim.
ancak cbs dizisi oldugunu dusunursek haftalar gectikce baymaya baslayacaktir.
cunku her hafta ayri bir olayi isleyecek, 5 dakika falan da ana konuya deginecekler.
bu tip dizileri begeniyorsaniz ne ala.
ancak limitless filmini begenmis ve bu diziyi izlemeye karar vermisseniz beklentinizi yuksek tutmayin.
filmi güzeldir. bu yıl dizisi çıkmış bulunmakta. dizinin başrollerinde tekrardan bradley reyizimizi görebileceğiz güzel olacak. ilk bölümle fena olmayan bir giriş yaptı. dizi, filmin devamı niteliğinde şuanlık. dexterın hırçın kızı debrayı bu dizide tekrardan polis rolünde görmek güzel bir anı oldu. filmini severler izlesin bence.
Kafasi güzel mi başlıyor la?
reis'in de görünmesi ile heyecanlandıran büyük ihtimal ile bu seneye damga vuracak dizi olacaktır.

salak saçma polisiye dizilerdeki uçmuş elemanların yerine nzt kullanan gerçekten uçmuş bir bireyin çalışması daha mantıklı gözüküyor.

eğer sadece ilk bölümde bal kaymak olarak nzt kullanmayı sunup boktan dedektif dizisine dönerse çok küfür yerler.

izleyin ve izlettirin gencolar.
gayet güzel başlayan tv dizisi. sinema filminin bir nevi devamı.

tutar bu.