bugün

Saygı duyduğu ilim adamı adnan oktar olan meczup.

görsel
en düşük iranlının tırnağı olamayacak sümük kıvamındaki yazar..

dünyanın hemen her ülkesinde, hemen her üniversitesinde iranlı akademisyen vardır..

yurtışı üniversiteler iranlı öğrenci ile doludur..

iranlı gençler, pers kökenli o insanlar en üst seviye türk insanını rahatlıkla cebinde çıkarabilecek dini, felsefi bilgi ve temele sahiptir..

entellektüel kapasitesi üst düzey, dünyayı yorumlayabilen, ne içinde nasıl yaşadığını yorumlayabilen, iğrenç bir tahakküm altında yaşamak zorunda kalan ve bundan dolayı yüksek miktarda çile çekmiş, hemen her karşıt görütlü öğrencisi işkence görmeden üniversiteden mezun olmamış bu insanlara orospu ithamında bulunmak ancak orospu çocuklarının davranışı olur..

arkadaşın derdi belli zaten..

ne demiş yukarıda?

ben hepsine demedim, başını açmış olanlara dedim demiş..

kımıl zararlısı için başı açık olmak orospu olmak demekmiş..

hitler yahudilere çok yanlış yaptı.. bu arkadaşları sabun yapacaktı.. çok yanlış yaptı..

editevich: kuyruğuna basılan it gelmiş.. liselerde mantık dersi olmadığı için çöpü bırakmış gitmiş pislik namussuz şerefsiz..
merter'deki fuhuş piyasasını bihakkın bilen fetöcüdür. geceleme tarifesi filan...

sonra? risale ile tanışmadan önce amcamın yanında filan falan...

bunlar böyledir. necip fazıl da millete din iman satarken, üstelik de demokrat parti döneminde kumarhanede basılmış, "nasıl günah işlediklerini teftiş ediyordum" diye kıvırmıştı...

(bkz: yobazların ahlakı)
Boş bir kızan. Bir ton dil döktük paragraf yok diye okumadı. Okuma alışkanlığı yok ve yazının biçimini içeriğinden çok önemsiyor. Okumadı mı sanıyorsun? Yazmaya cevabı yok. Bilakis Atatürk'e yeri gelince kitapta açılacak ve kapanacak 2 sayfa gözüyle bakan bir kişi. Ne beklersin ki? Akçomar. Bu ülkeyi ve kurucusunu haketmeyen milyonlarca insandan birisi.
Kimmiş diye merak edip iki dakika baktığım, sonrasında donuza kattığım yazar.
Fikirsiz.
https://m.uludagsozluk.com/e/39762490/

Bunu diyen de ilkokul mezunu çapsız bir vaize yıllarca -töbe haşa- allah gibi tapan biri ha yanlış olmasın.
45 çocuğun tecavüz haberi de yalan habermiş, manipülasyonmuş. isimlerini bana soruyor. Git o herife sor, o daha iyi bilir.
Böyle vicdansızlarla aynı havayı teneffüs ediyor olmak zoruma gidiyor.
belgeler sunarak, laik kudurtan yazar.
aleni şekilde atatürk düsmanı yazar
elbet geregi yapılır.
tencere tava takımının ödleklikte bir marka olanların hakkında geregini yapacakları şahıstır.

gerek derken gevrek boyoz falan mı demek istediniz.

bir tanesi de yazmış işte digerleri gibi küfürbaz degil, ulan şeref yoksunu haysiyetsiz ben ve iki arkadaşım dışında kaç tane akpli gördün küfür eden hakaret eden şerefsiz sabah akşam islam peygamberine, allaha, inananlara millete halka herkese hakaret edip durup dururken küfür yagdıranlar sizler, güçlü olanda sizler biz de anladıgınız dilden konuşup payınızı verdigimizde kötü konuşuyorlar.
hoşgelmiş yazar. inşallah kızdır.
laiktrollerin gene içinden geçmiş yazar.
adnan hoca ve cemaatine övgüler düzen bir sözlük şeysi.

şimdi son günlerde yapılan operasyonu alkışlamış.
bakın şurada;
(bkz: adnan oktar/#39825327)

ama geçmişte kendisi adnan hocayı öve öve bitirememiş. kedicikli oluşumu islam ile bağdaştırmış şu entrysinde;
(bkz: adnan oktar/#12641962)

ss'ini de koyalım;
görsel

ayrıca kendisi şu entrylerinde de adnan oktar'ın sağ kolu oktar babuna'yı öve öve bitiremiyor.
(bkz: oktar babuna/#5804191)

bunun da ss'ini koyalım;
görsel

işte bu zihniyet hep böyle.
dün fetö'yü desteklerler, "ya onlar 17/25'ten önceydi" derler, dün adnan hoca'yı desteklerler bugün yüzsüzce gelip eleştirirler.

tipik akp zihniyeti işte.

daha araştırsak kim bilir yediği ne herzeler çıkar da gerek var mı? hepiniz biliyorsunuz bu ve bunun benzerlerinin ne halt olduğunu.
Olum bu eleman bir ara da azılı fetöcüydü. Sonra baktı içeri alıyorlar tek tek, dansöz gibi döndü.
Şimdi de aynısı.
Yarın da başka cemaate yaltaklanır.

Ruhları bozuk anasını satayım. Donuza ekledim keyfime baktım.
Lightsaber'in bu terör fetisinden biktik usandik artik.

Hangi terör örgütü basligini tiklasam bu elemanin övgü dolu yazilari ile karsilasiyoruz

her tasin altindan çikma bre.
bu fetö dönmesinin de yalamadığı tarikat soyguncusu kalmamış.
yakında charles manson bağlantısı da çıkarsa şaşırmam.
neyi savunuyorsun koçum sen?
fetö için yaptığın güzellemeler hala duruyor.
görsel
görsel

fetö iti ile ilgili tek bir tepkin, tek bir olumsuz yazın yok.
hala aşıksın, hala tapıyorsun feto'ya.

ama bunun hesabını vereceksin.
akp'nin kabul ettiği 17/25 milat tarihini biz kabul etmiyoruz. bir gün elbet bunların hesabını vereceksiniz.

bir insan 2013'ten önce fetöcüyse, hala fetöcüdür. sizler uyarıları dinlemediniz, o ite yıllarca taptınız ve bir sürü masum insanın kanına girdiniz.
belki sen, belki baban hala o fetö iti sayesinde hakkınız olmayan yerdesiniz ve hakkınız olmayan ekmeği yiyorsunuz.
vay lightsaber vay...

ne yaramazlıklar yaparmışsın...
Fetöcü değilmiş.
Tabi lan manyak mısın?
görsel
15 temmuz şehitlerinin kanları hala ellerinde olmasına rağmen, sözlükte yazmasına müsade edilen fetö sempatizanı.
amacı belli, fetö propagandası yapmak, cumhuriyeti yıkmak, atatürk'e hakaret edip karalamak.

buyrun, 15 temmuz günü gelmiş atatürk'ü karalamaya çalışıyor.
(bkz: latife hanımın 91 yıldır gizlenen mektubu)

kaynağı da şizofren rıza nur.

ulan 91 yıllık mektup, şayet elinizde olsaydı 16 senedir 16 bin kere paylaşırdınız...

ama bunların kaynakları rıza nur, kadir mısıroğlu, mustafa armağan gibi amacı belli yavşaklar.
rıza nur'un şizofren olduğu sabittir.
(bkz: rıza nur un deli olması/#38087595)

tıpkı bunun taptığı said'i nursi'nin şizofren olması gibi...

ne tesadüf?
şizofren said i nursi'yi abdülhamid tımarhaneye kapattı.

şizofren rıza nur iti de tımarhanede tedavi gördü.

şimdi sıra bu lightsaber'de.
kendisinin tımarhaneye gönderilmesi için cimere başvuru yapacağım...
Atatürk'ün adını ne ağzına ne kalemine almaması gereken besinlerin oksitlenmiş kalıntısı.

Bunu da silsene moderasyon.
görsel
Feto yalayıcılarından biriydi darbeden sonra bayağı değişmiş.
(bkz: #39851696) Hala hayal dünyasında yaşayan yazar; yok açığa çıkacakmış, yok inzar tinhar munhar. içi kurumuş gitmiş ama vazgeçmemiş boş hayallerinden. Bir başka hayali de Müslümanlık dünyada tek din kalacak ve herkes %50000 mümin olacak. ABD ile Avrupa ümmet karşısında diz çökecek. işin daha komik yanı, sizin bu saf hayallerinizden yararlanan Fetö, Adnan Oktar vb, gibi oluşumlar, sizin üzerinizden keselerini doldurmaya devam ederken, bir yandan da sürekli ülkenin altını oyuyorlar. Sizi kandırmak çok kolay; Atatürk'le ilgili gerçekleri açıklayacağız, ümmet diriliyor vs. diye masal anlat, hemen dört ayak üstüne çöküp tapınmaya başlıyorsunuz.
Bu kafayla, 100 yıl önceki olayları yalan yanlış çarpıtmakla, gelişmiş ülkelerin nerelere ve nasıl vardığını görememekle, anca adamların telefonlarıyla, adamların sistemlerinde yazmaya ve hayal kurmaya devam edersiniz. Zaten elinizde kalan tek şey o: Hayal.
benim yeni çaylak adayım. o kadar eminim ki alt olur diyorum.

altta olmak ona yakışır.