bugün

zamanında teşhirci giyinen lezbiyen kızları dikizlemek için gittiğim yürüyüş.

göüsler fora vaziyette gezenlerini gördüm. değişik imajlar.

aman g*te dikkat edin, kim vurduya gitme ihtimali de var.

edit: hötöröflerin eksilediği entry. kıskanmayın la. taş gibi popoma sadece kız arkadaşım dokunabilir.

hötöröf sürüsü.
sikilmiş götün onuru olmaz.
Orada olacağım !!
Birbirini elleyen karı erkekler için de aynı iğrençliği biz yaşıyoruz ama ses çıkarmıyoruz. Kafanızı çevirip at gözlüklerini takmanızı tavsiye ederiz.
Kaybedilen onuru bulmak için yapılan yürüyüştür. Bulmaları için herhalde fizana kadar gitmeleri gerek.
Herkes kendi haysiyetine baksa yönelim yerine keşkedir.
Bireyler istedikleri hayat tarzini yaşama hakkına doğuştan sahiptir. Bu hayat tarzı başkalarının can ve mal güvenliğine zarar vermiyorsa, hiçbir otoritenin bu bireylerin hayat tarzına müdahale olma ve engelleme hakkı yoktur.

Lgbt bireylerine bir liberal olarak destek veriyorum. Insanlar tek kalıp değildir. Azınlıklara saygılı olmayı öğrenmelisiniz.. Yarın birgün azınlık olarak kalırsanız bu dediklerim aklınıza gelir.
Fatih'te ki kitlede zaten gizli ibine. Fark yok.
Onursuzların "onur yürüyüşü" yaptığı bir çağa denk geldik.
görsel
Bi tek istanbul'da rahatça yapılamayandır.
Sabırsızlıkla beklediğim yürüyüş yasak ne ayol?
aynisini heteroseksueller yapsa seksist diyip huysuzluk cikarlar.
Onursuz travestilerin onursuz yürüyüşü.

Eyleminize tüküreyim sizin sapkınlar. Lut kavmi artıkları.
Ben insanların allah vergisi çift cinsiyet bedenine ve karakterine sahip olanlara bir şey demem amaaa Erkek erkeğe kadın kadına hatta insan hayvana çeşitli şekillerde cinsellik güdüyorsa bu fıtrata aykırı olduğu için tasvip etmiyorum. Lut kavminin torunlarıdırlar.
Eşcinsellerin yaşamından sizene faşistler.
götten verip onurdan bahsediyorlar sebastian ne diyosun.
Birileri söylemek zorunda. Haram . Haram nedir ; Allahın kesin olarak yasakladığı eylem ve davranışlar. Bi kavim helak olmuştur. Uyarmak zorundayız. Yolunuz yol değil.
Asıl sizin yolunuz yol degil yazık.
Sizene milletin yürüyüşünden sizene. Sonuna kadar da CHP ve hdp seçmenleri katılacaktır sizene.
normalde katılırım ve bununla gurur duyarım da hiç bir şeyden habersiz ailem akrabalarım bir videoda beni orda görür duyar ise hiç iyi olmaz. yani genel olarak hayatım alt üst olur o yüzden katılamıyorum benim gibi bu yüzden katılamayan çok kişi var.
hastalık için yürümezler,açlık için yürümezler, kim kime koyacak diye yürürler.
Götten vurduran adamın onuru mu olur amk.
saçma bulduğum yürüyüştür. yürümediklerinde onursuz mu oluyorlar?
onursuzlar yürüyüşüdür.