bugün

artık elverişli bir zaman olan bu yazın başlarında ivedi olarak ve daha fazla kendilerini rezil etmeden direkt gerçekleştirilmesi gereken olaydır.

zira artık tutmuyor efendiler bunu sizlerde biliyorsunuz zaten, ayrıca daha ne zamana kadar zarla zorla halkın gözüne ismail abinizi ve hiçte komik olmayan yavuz hırsızınızı ve diğer bakkal amcanızı sokabilmeye çalışıp da başarılı olamayacaksınız ki!. kendinize yazık yani, boşa ekranları kaplayıp da yer ediniyorsunuz, bir yerden sonra artık çekilmeyi de bilin yani sevgili canlar, ki bari yere düşüp daha fazla sürünmeyiniz. derdimiz sizi düşünmek yani başka bir amaç yok, neyse mutluluklar.

edit: yazı hatası.
biterse ne izleyeceğiniz sorusuna akıllara getirir. seveni de sevmeyeni de kabul etmeli ki leyla ile mecnun bir hayli tutulmuş bir dizidir. toplumun önüne dizi diye sürülen bir çok yapımları çok güzel bir dille de eleştirmektedir.
(bkz: yasık)
(bkz: yazık)
Diziyi ben izlemiyorum, arada bir kaçkez denk getirip izlemişliğim dışında bir bağlantımda yok fakat sosyal medyadan ve çevremden takip ettiğim kadarıyla dizinin bu kadar çok fanı varken bitirmek doğru olmaz.
şu diziye gülenlerin olduğunu gördükten sonra derhal bitirilmesini gerekliliği hissettirendir. türk insanının mizah anlayışı yerlerde sürünüyor.
Imdb de 9.1 puan alan bir türk dizisi.
Bu muhteşem bir skor.
Ancak o 9.1 puanı aldıkları zaman eski leyla ve Arda vardı.
Bu iki karakter diziden ayrıldıktan sonra dizi kendini kolay kolay toplayamadı.
Şu an dizi götüren dizinin kurgusu değil, dizideki göndermeler ve dizinin sıcaklığıdır.
Sonuç olarak dizi bitsin mi bitmesin mi sorusuna yanıtım:
Bitse üzülürüm.
Bitmezse de sevinmem.
son sezon hiç başlamadan yapılması gerekendi. artık çok geç yani, bu sezon düştüğü hallerini gördükten sonra bitmese de olur.
her ne kadar bozulsa da bitirilecek bir dizi değildir.en kötü haliyle bile zirvededir.