bugün

Mehmet ali Alabora dan sonra devlet tarafından hedef gösterilen ikinci simadır.
şu aralar her konuşmasında iktidara iğne batıran ve dikkatleri üzerine çeken sanatçı.
taraf olmadığı için hedeftir şimdilerde.

oyunculuğunu da beğenirim.
dönem filmi yada dizisi kovaladığı apaçık ortada olan eleman. ki komedide ucuza gidiyor sonuçta dönem filmlerinde oynamak daha çok para demek.
Bazı kaynaklarda müslüman olmadığı yazıyor. doğru mudur yanlış mıdır çok ilgilenmiyorum. lakin yazdığı yazıları din üzerinden yorumlayan kitleden bir hayli rahatsızım.

Yazısına objektif bakalım, şahsen herhangi bir yanlışlık göremiyorum. Adam neyse onu söylemiş.

- darbeci
- hain
- kafir

Vb. Sanatçıyı karalamaya yönelik yorumlar olmamalıydı. Bu ülkede bir insanı karalamak çok kolaydır, kolaya kaçmayın..
çok delikanlı bir sanatçı.
Delikanlı ve adam degildir... Delikanli adam ramazan ayinin ortasinda oruç ibadetini yapanlarla dalga gecmez, delikanli adam saygili olur... Bundan olsa olsa provokator olur.
tarabyadaki triplex villası ile cumhuru reise komşudur (huber köşkü civar).
fikri özgürlükten anlamayanların yalaka olmadığı için yargıladığı oyuncu.
ibb şehir tiyatrosunda çalışan tiyatrocudur.isteyen istediği yerde çalışıp, istediği dünya görüşlerine sahip olabileceğinden sorun olmayan durumdur.insanlardan alınan vergilerler beslenen suriyeliler için ses çıkmaması gariptir.
parasını versen namusunu elinden alabileceğin kişiler tarafından eleştirilen oyuncu.

ibb şehir tiyatrosunda çalışıyor ama başbakana sövüyormuş. bunu söyleyen adamın fiyatı vardır abicim parayı bastırırsın bu adama içoğlanı bile yaparsın bu adamı net.
halkın sanatçılarından.
(bkz: güzel herif).
ibb de çalışmak için tayyip yalakası olmak gerektiğini sanan gerizekalılar tarafından eleştirilen sanatçı.
türkiye' nin en sağlam oyuncularından biridir. dandik, yalaka, yandaş keltoşlara benzemediği için bi kısım yobazın zoruna gidiyor olabilir tabii ibb' de çalışması.

kısacası oyunculuktan tek anladığı kutsi' nin doktorlar performansı olan, yıllardır beyni çürümüş, tiyatrodan da adamlıktan da zerre anlamayan cahillerin kötü eleştirilerine maruz kalan çok değerli tiyatro oyuncusu.
benim verdiğim parayla gemicik alanlara ses çıkartmayıp maaşlı çalışan insanı, sanki devlet memuru olan ya da devlet kadrosunda çalışanlar, devleti yönetenlere yalakalık yapmak zorundaymış gibi ahkam kesenlerin eleştirdiği oyuncu. olm siz, sizin vergilerinizle hilton'da içki içen bakana neden kızmıyorsunuz ben onu anlamadım?
gezi parkı olmasa kimsenin tanımayacağı oyuncu.
http://www.youtube.com/watch?v=QwsLuAOeVTk
halk sanatçısı,

güzel insan...
yıllar önce küçük ibo ile oynadığı bir dizi vardı hatta dizinin ismi de küçük ibo idi yanlışım yoksa.
ben daha sonra bu adamı avrupa yakası dizisinde izledim orada daha yakından tanıma imkanı buldum, abimm isimli sinema filminde ise oyunculuğunu takdir ettim gerçekten yetenekli oyuncu, adamın inancına, siyasi görüşüne karışacak değilim sonuçta her koyun kendi bacağından asılacak, ama oyunculuğu gerçekten iyi.
oyunculuğundan tamamen bağımsız olarak, bir sanatçının ne olması, ne gibi konularda duyarlı olması gerektiği konusunda net bir ders vermiştir.

bakın bu adam resmen gemileri yaktı, gezi olaylarının başından beri harekete sonuna kadar destek verdi, şimdi de sosyalist enternasyonal'de sözüm ona belediyecilikten dönme padişah özentisi rte'ye ve poltikalarına çatır çatır giydiriyor.

şimdi bir dakika dur ve düşün, son birkaç ay içinde çıkar için akp davetlerine icabet etmekte bir dakika şaşmayan, tayyip erdoğan'la boy boy pozlar çektiren, yılışık sırıtışlı oyuncu, programcı, bokçu püsürcüyü düşün. sonra da bu adamı...

muhtemelen profesyonel kariyeri açısından epeyce şey kaybetmeyi, hatta işsiz kalmayı göze aldı. ama kazandıkları ve halkın gözündeki yeri şu anda paha biçilemez.
uludağ sözlük ergenlerinin dikkatini çekmemiş bir konuşmaya imza atan sanatçı.
http://www.youtube.com/watch?v=4cOntcKZjrY

kız arkadaş-sevgili-eski sevgili-kezban gibi konular daha çok ilgi çekiyor burada. malesef...
manyak herif.

alayını sikip atmış.

şimdi hemen bu adamın ateist mateist diye reklamını yapın şakirtler. linç kampnayası başlatın bu adama.
konusmayi bilen ve dinleten ayni siyasi goruse tabi oldugumuz guzel adamdir. son konusmasiyla yine sikertmistir.
chp'nin gerçekten değişmek istediğini bize gösteren sanatçı. levent üzümcü gibi insanlar chp bünyesine katıldıkça malesef pek hoşlanılmayan "chp sosyalistliği, özgürlükçülüğü" kavramı normalleşecek ve gerçek bir sosyal demokrat yapıya kavuşacaktır.