bugün

ölücülerin en sevdiği uygulamadır. asla istediğiniz fiyattan bir şey satamazsınız.
görsel
çok karışık. alt yapı hatalı. aradigini search'e giriyorsun alakasız şeyler çıkıyor.
görsel
Arada can sıkıntısından gezindiğim al sat uygulaması.lokasyonumdan olsa gerek Genelde çöp kimsenin almayacağı ürünler paylaşılıyor.
dün ağırlık sehpası satın aldığım uygulama. gittiğimde satıcı kişi sehpayı arabaya kolay yüklemem için parçalarına ayırmıştı -güya benim için-. ben de parayı nakit verip eve döndüm. yarın kurulumunu yapıp bakacağım her şeyi tam mı, değilse gg.

bir gün sonra gelen edit: ulan bir demiri eksik koymuş ya, olum dürüst insan yok mu aloo
uygulama güzel, hoş ama -bana denk gelen- kullanıcıları için aynı şeyi söylemeyeceğim satış platformu. telefonun resmini çekiyoruz, bilgilerimizi giriyoruz. alıcı adayı indirim istiyor, olur diyoruz. adam "taksiyle gelicem onu da verirsin di mi?" diyo.
iktisatta öğrettikleri arz talep dengesini nadiren görebildiğim uygulama. şöyle ki, normalde 50 tl olması gereken bir mal satıcı tarafından 100 tl'den satışa çıkarılır, alıcının teklifi ise 10tldir. denge noktasına ulaşılamaz ve alışveriş gerçekleşmez. yani satıcılar kazıklama alıcılar da ölücülük derdinde. iibflerce incelenilesi bir vaka.
Pişmanlıktır.
Ödeme sisteminin acilen geliştirilmesi gerekir.ödemelerin kişilere değil letgo havuzuna yapılıp 3-4 gün içinde bir arıza sorun vb. Yoksa satıcıya aktarılması lazım.
Ayrıca tam bir dolandırıcı yuvasıdır, ille de alışveriş yapacaksanız ürünü el ile göz ile kontrol etmeden satıcıya ödeme yapmayın.
dürüst insan kalmamış.
Televizyon ebruya dönüşmüş adam hala 500 tl istiyor.

görsel
örneğin 4 tane sıfırı 800 olan araba lastiğine 500 TL isteyen bir sürü satıcının dolu olduğu platformdur. Her 2. el eşyayı 2. el araba piyasası gibi değerleyip satmaya çalışan insanlar var. 500'e senden aldım 100 TL'ye de taktırdım, 600 TL etti... ee gider 200 TL daha veririm sıfır ve daha uzun süre kullanacağım lastik alırım.
sabırlı olunursa kelepir çok denk gelen platform.
neyse üzerini tamamlar en ucuz sıfır olanı alırım. milletin malı çok değerli.
uygulumayı kullananların iq'su 20 veya altı olmalıdır diye bir ibare var sanırım.
bugün bir adama akvaryum ve malzemelerini sattım. başta pazarlık yaparken 90 liraya anlaştık yanına gittiğimde 80 liraya düşürmeye çalıştı ben de lambayı getirmediğim için olsun dedim. neyse ayrıldık yolda giderken parayı saydım baktım 75 lira var bende adamın sarığına cübbesine güvendiğim için parayı saymadım. neyse helal olsun dedim yoluma devam ettim. biraz önce aradı dedi ki akvaryumun altı kırık. bende dedim ki sen götürürken kırmışsındır. ben teslim ederken sağlamdı. ayak üstü beni dolandıracaktı adam. gerçi 5 lirayı kaşla göz arasında vermedi ama neyse...
görsel
rte halısı satan var.

görsel
iki hafta öncesine kadar işimizde gücümüzdeydik. Ne zaman ki şu illet çıktı, millet kafayı yedi. Daha bugün biri Fiyat düş diyor. ? Yazıp atıyorum. Anlamadın mı Suriyeli misin fiyat düş diyorum diyor. Kardeşim diyorum askerde beraber patdes doğradık herhalde oradan geliyor bu yakınlık diyorum, pat engel. Şöyle reelde bi denk gelse şu tayfa dilimi ısırıp gelişine sümsüğü koyarım temiz.
Hiçbir zaman satış yapamadığın, insanların seni oyaladığı online-self satış uygulamasıdır.
ilgi hastalarının uğramaması gereken uygulama.
güvenli satışın allah’a emanet olduğu alışveriş platformu.
kullanıcı sayısı 12 milyon olan online alışveriş uygulaması.
geçen gün ikinci el piyasası bin lira civarı olan elektronik bir ürün için diyalog kurup pazarlığa oturduğum herifin, birkaç saatliğine giydiğin lekeli iç çamaşırını verirsen ücretsiz ayağına getiririm dediği fetiş sapkınlarının da olduğu mekan.

üstelik külotla işim bitince geri postalarım diyecek kadar da centilmendi herif swh.

yalanım varsa şurdan şurada yalatmak nasip olmasın.
Ölü sikici amk çoğu.
Ha zamanında kpss kitapları falan almıştım
Bayaa dürüst kişiler var ama dediğim gibi çoğu ölü sikici..
millet ikinci el otomobil piyasasında olanları gördükten sonra elindeki ikinci el ne ürün varsa sıfırının 2 katı üzeri fiyat veriyor. satan adamda biliyor satılmayacağını tek amaç ''ya bir enayi gelirse''.