bugün

monitör çok gidiyor.
Allah kimseyi muhabbet kuşunun aynasını satacak kadar düşürmesin. Ne istedin hayvandan yahu.
görsel
150 lira istediğim kondisyon bisikletim için "pazarlık sünnettir, 50 liraya sat bana" yazan andavalla uğraştığımız uygulama.
trollük peşinde de değil ayrıca, sen ne biçim müslümansın diye sorabiliyor da.
değilim ulan müslüman, ateistim ben.
bisikleti de bağışlayacağım, satmıyorum yine de sana..!
saçmalık bence. çıplak göz ile görmeden, ellemeden, koklamadan almam asla.
Yakın bir arkadaşımı çekip satılık ırgat ilanını kabul etmedikleri için birşey satmaya sıcak bakmadığım olaydır.
bugün ilk defa gerçekleştirdiğim eylem. 1000 liraya ekranı biraz arızalı ama çalışır durumda olan iphone 6 16 gb telefonumu sattım. ilanı koyduktan sonra yarım saat içinde adamlar mesaj yağmuruna tuttu beni. bir pazarının teknolojik hali biraz.
sırf meraktan fotoğraf makinemi satışa çıkardığım uygulama ama buradaki yorumlar bire bir çıkıyor bir sürü işsiz saçma sapan sorular sordu yok kapak var mı yok ilan geçerli mi beynim yandı.
eski psp'mi yok fiyatına sattığım en azından evde yer açıldı dedirten uygulama.
Evdeki gereksiz eşyaları temizlemek için iyi bir uygulama. Fakat heryerde olduğu gibi burdada işin boku çıkmış durumda.
görsel
turkcell den aldığım kutusu açılmamış s7 edge cihazıma garantisi var mı ? 1000 lira eder diyenlerin doluştuğu mekan.
700 tl'ye televizyonumu satıyorum. adam yeni evlendim şimdi sana fiyat veririm ama kabul etmezsin ki falan diyor söyle dedim 250 tl var dedi. bir diğeri ile fiyat konusunda uzun uzun konuştuk pazarlığımızı yaptık en son kaç ekran dedi söyledim ufakmış dedi işin komiği bu adamlar dalga geçmiyor.
Sıkıntılı tipler var. Adam telefonu satıyor acill yazmış bir de buraya kadar normal ama telefon sıfırından pahalı. Baya baya pahalı. Telefonun en pahalı olduğu yer turkcell bile 1100 liraya satarken internette çok güvenilir sitelerde bin liranın altına kadar düşmüşken ürün adam 1200 lira yazmış. Siker misin sabaha mı bırakırsın.
Babaannemi satışa çıkarmıştım. Hala haberi yok.
Sistemin robotları ile sanki müşteriymiş gibi konuşmak sureti ile sanılandır.

Klasik aynı hikaye; ürün duruyor mu? Vazgeçtim.

Üzerine bşr de engelleme.
valla zordur. sıfır, daha kutusu açılmamış ürün koyuyoruz, fiyatını da gayet ucuz yapmama rağmen adam yarısını teklif ediyor. hadi bunu geçtim, kullanmadığım araba teybini koydum, adam gaziantep'ten mesaj atıyor. ulan ben istanbuldayım amk. * bir de bazı tipler var, mesela ürüne teklif veriyor, ben de kabul ediyorum, sonra ne ses var ne seda. bu zaten çoğu kişinin sorunu. bot muhabbeti doğru sanırım.

reklamlarıyla tamamen zıt bir uygulama.
Bazı insancıklar kardeşini bile satıyor. Çek, yükle, mesaj at, Letgo ile kolay sat. Letgo!
Bu siteye salaklık olsun diye evde ne bulduysam koyuyorum. Gecenlerde burun spreyi koydum. Altina da 2. El az kullanılmış diye yazdim. Spreyin maliyeti 5 lira bu arada ve bir adam mesaj attı: " tarihi gecti mi?". Ahaha hala gülüyorum ya. Ulan buraya sümüklü petece koysan bile alıcısı çıkıyor.
Peki halen satiliksa beş tale olur mu?

Edit: şeyi unuttum Bak bayan misiniz? 350 TL ye alabilirim ben bunu bir çay icelim mi
bedava verseniz daha iyi. öğrenciye eşya diye bir kampanya var. hem hayra girersiniz.