bugün

Yok böyle bir oyuncu. Bir insanın hiç kötü filmi olmaz mı? Yok işte.
ismi geçen bir film izlediğinde kaliteye doyduğun nadir aktörlerden biri.
lan bu adam nasıl oscar alamaz. amına koduklarım neye göre veriyor o heykeli anlamıyorum.
Her oynadığı filmde oynaması gereken rolü çok iyi oynayan fakat bir türlü en iyi erkek oyuncu oskarını alamamış olan usta oyuncudur.

not:Dün yeni filmini seyrettim yine müthiş bir oyunculuk sergilemiş.Bu sefer oskarı alacak gibi.Hadi be leo at şu golü artık.
görsel
Oscar alamaması sebebiyle bayağı dalga konusu olan oyuncudur ahdjd.
Geçerken lady gaga'nın dürtüklediği amerikalı oyuncu.
Çok çapkın olduğu için ne kadar yakışıklı olursa olsun nefret ediyorum.
10 dakikalığını dicaprio olmak istedim.düşünsenize aynaya bakıyorsunuz dicaprio'sunuz.var mı ötesi?
Hüzünlü bir oscar hikayesi.
Amk leydi gaga iyi duduklemis çaktırmadan.

Benim bile dudukleyesim geliyor.

Bu insansa biz neyiz lan.
The Revenant ile OSCAR'ı alması gereken adamdır. Mükemmel bir film yapmış. Ölene kadar da yapmaya devam etsin.
altın küre ödülleri sırasında gavat gibi gülerken töbestağfurullah kadın tarafından dirseklenmiş usta aktör biçimidir. gün içinde açıp izleyip izleyip güldüm, kendimi alamıyorum. o değil de, ben mi lady gaga'yı insan gibi giyinmiş şekilde ilk defa görüyorum, yoksa yeni tarzı bu mu, onu çözemedim. neyse.

yeni filmini henüz izlemediğim, bütün filmlerinde hep iyi oyunculuk çıkaran, yakışıklılık konusunda ise hiçbir zaman bir brad pitt * kadar efsaneleşeceğini sanmadığım amerikalı biçimi ise bu başlığın konusudur.
benzediğim ünlü.
hipnotize yeteneği var sanırım. filmini izlemeye başlayınca bırakıp gitmek pek mümkün olmuyor. o alnındaki damarına gurban olurum.

gönüllerin oskarına sahip, daha nolsun? yirim ayrıcana.
oscar'a yine aday gösterilmiştir. bakalım bu kez alabilecek mi.

bence bu kez daha önce hak etmiş olduğu ödülü alacak. entry burada dursun.
Bu sene Oscar'ı alırsa dışarı çıkıp kutlama yapacağım şahsiyettir. Lütfen Oscar'ı alsın artık ya
kazanıp da ödülü almazsa izleyin siz o zaman cümbüşü.
Çevreci belgeseller çekiyor şu aralar ağzının çiçek ballarini dilledigim.
Oscarı hakeden aktör. Bu adam senelerdir aday gösterildiği tüm ödülleri haketmiştir. En iyi aktörlerden birisidir kendisi. Aviator filmin de ki karakterini kimse o gerçekçilikle canlandıramazdı, kimse titanic filmin de ki çok bilmiş jack dawson olamazdı, kimse gangs of new york da ki performansını gösteremez di ve kimse wallstreet in kurdu onun gibi olamazdı. Bunlar sadece şu an aklıma gelip sayabildiklerim, diğerlerine hiç değinmiyorum bile. Adam da ki kabiliyet/yetenek kimse de yok. Bence içinden ödülü vermeyenlere, o ödülü nerelerine sokmaları gerektiğini de söylüyordur, ve kesinlikle ödülü sandığımız kadar umursamıyordur. Vermeyenler utansın, adamın hakettiğini herkes biliyor.
Lan bu adama hala oscar verilmemiş olması benim içime ders oldu yahu, bu sefer verseler de kurtulsam şu dertten.
Adam sonuna kadar hak ediyor oscarı.hele ki son filmi diriliş'teki ayıyla dövüşme sahnesi kesinlikle oscar ötesi bir performanstı..adam daha ne yapsin.
Oscar uğruna götünü yırtmaktadır.
Leonardo Di Caprio'ya verilmeyen Oscar'lar buradan Holywood'a yol oldu be!
The Revenant ile Altın Küre'yi almasıyla, herhalde bu kez Oscar'a hiç olmadığı kadar yaklaştı.
Performanssa performans, karakterse karakter...

"Akademi akademi duy sesimizi" diyen fanlar bu kez http://giveoscartoleo.com/ diye bir sayfa açmış bu arada.
Kendi Oscar'ını kendiniz verin bence. Şu anda sosyal medyada da #GiveOscarToLeo etiketiyle bir kampanya var.

"Leo Oscar'ı bu kez alsın!" diyenlerin el atmasında fayda var...
(bkz: what s eating gilbert grape)

şu filmdeki performansına oscar vermeyen akademiye yazıklar olsun.
Oscar törenine gitmeden önce bir kurşun falan döktürsün de işini garantiye alsın. hadi koçum bu sene alacaksın oscar ı.
(bkz: o gece bu sene)
Bu sene oscar almasını diliyoruz. Artık verin suna oscarı ben üzülmeye basladim adam napsin.