bugün

1 hafta sonra sıktı be. 10 saat başından ayrılmayan kelekler var bunun başında yazık.
ligler sifirlanmis 3 senedir 27 level olabildim anca.
zamanında deliler gibi oynardım ama veigar'a gelen nerf sonrası sokayım yapacağınız işe dedim ve bıraktım.
Gold bitirdik bu sezon cok sukur. Seneye plat dusunuyoruz.
Draveeeeen.
2 küsür aydır oynamıyordum. oyun değişmiş ormana bişeyler olmuş dereceli kayıp ne oldu kardeş bu oyuna?
Sezonu gold bitirdiğim oyun. Nerdeyse tüm oyunlarına tek girdim karşıya dört beş kişilik takımlar geliyodu. Neyse bu sezon düzelttiler daha iyi olur.
solo, mid, adc, jung, sup tan en zevkli hangisi olduğunu bir türlü seçemediğim oyun.
yaş ortalaması düşük olduğu için hiç bir zaman sevemeyeceğim oyun.
karakterlerinin dans edebildiğini öğrendim. ama güncelleme olayını hatırlatan bir yazı gördüm şimdi hevesim kaçtı. deneyecektim dans ettirmeyi ama.. şu oyunu sevmek istiyorum aslında oyunu değil yapılan animasyonlarını. yıldız muhafızları için ne güzel çizgi film gibi hazırlamışlar neden devamı gelmiyor ki. çok acı çok. o kadar gıcıklar ki. kesin onlar da biliyordur devamının gelmesini istendiğini ellerim ile boğmak istiyorum onları.
Eskiden en genç oyuncusu bizdik bize veled derlerdi canımız sıkılırdı. Keşke öyle kalaydı kafeye bir gidiyorum bebelerin ayağı yere değmiyor açmış lol oynuyor.
(bkz: 800k yasuo var mid sal taşıyım)
ailelerini kandırıp ödev yapacam diye internet kafeye gelen veletlerin oynadığı oyun. ayrıca sana chat de velet demeleri ayrı bi olay.
önceden ne güzel yaş şartı vardı mk.
Yeni client updatei guzel olmus oyundur. Camille diye fighter bi hero geliyormus. Ben bi kac haftadir oynamiyorum. Baydi cunku hep ayni seyler. 8 aralikta all star var. o zaman kadar oynamam heralde.
gireyimde iki insec yapıp çıkayım. canım çekti.

edit: ekkıııo
an itibariyle oynamaktayim.
Stres atmak yerine beni daha da stres yapan nalet oyun neyse ki iki aydır temizim.
Güzel stres attırıyorsa sıkıntı vardır. Aptal orospu çocukları stresin amına koyuyor çünkü.
Sezon 4te oynamayı bırakmıştım, tekrar başlayasım geldi.
Euw nick: amonakhilleus.
Ekleyin lig fark etmez çıkarız yukarılara. Hesabı satın aldım.
üniversite de başlayacak gihi oldum çok şükür başlamadım. şimdi öğrencilerim oynuyor deliler gibi. sabahları okula geliyorlar ayyaşlar gibi. ağız göz kayık. yazık.
Hz Dumbledore ekleyin, güzel sup oynarım.
zamanın nasıl geçtiğini anlamadığınız oyun. sezon2 de başlayıp sezon 4 de bırakmıştım ve hesabın bilgilerini unuttum.
şimdi yeni bir hesap açıp ders aralarında can sıkıntısından oynuyorum.
Yıllardır adını milyon kez duyduğum fakat bir türlü oynamadım sonunda inadımı kırdım yeni yeni oynamaya başladım.tabi tek girince zevki pek fazla çıkmadığı için sözlükten böyle yeni bir oyuncu ile oynamak isteyenler varsa oynayalım özelden mesaj atabilirler.
Tanım:Online renkli cıuv cıuvlu fantastik dünya oyunu.
sezon 3 ün başında başladığım oyundur kendileri bırakmamda sezon 6 sonları şuan 7 veya 8. sezondalar sanırım. merak edenlere söyleyeyim o zamanda çok iyi oynadığını söyleyip ama bronzum diyenler vardı.
Bronz kümede 3 gündür düzgün oyuncular gelmesiyle beni şaşırtan oyun, gerçi bir tane lee vardı ana bacı bırakmayan ama ona da yapcak bişey yok. Yeteneksiz olsalar bile en azından takım oyununa uyuyolar ve söz dinliyolar. Umarım böyle devam eder.
şöyle bir outplay yaptığım oyun. kaçarken mario da kolu zıplatırken ki gibi sağa çekmiştim klavyeyi ahahaha.

http://www.youtube.com/watch?v=ZB1OXvfmusE&feature=