bugün

Trajikomik.

Biri poşeti saklarken, esas kendini diplerde saklaması gerekir. Doğum gününü neden yaptığı çok belli bir garrektersiz.
Diğeri aval aval bakarken, tek dalıp kafa üstü yere çakması gerekirdi o görgüsüz piçi.

Ben olsam hemen o poşeti, gömleği alır parça parça eder herifin başına konfeti yapardım la, üzülme sen.
şu marka takıntılı insanların çevresine çektirdiği kadar başka birşeyden çekmezsiniz.

bırak kardeşim öyle dostu, ondan sana yarar olmaz amk.
Bak beybi Waikiki giyiyorum ama ölmüyorum, arkadaşlarım ölüyorlar mı? Hayır.

https://galeri.uludagsozl...-saklanmas%C4%B1-1015729/

Puantiyeli çamaşıra kadar. Yalnız bir şey dikkâtimi çekti. Ben hep gri tonları kullanıyormuşum ya laaa!

Yalnız değilsin titanik filmindeki batan gemi ehueee...

Edit bilmem kaç : O çucuun Aa..sına koymayı unutmuşum mille pardon. Garraktersiz piç!

Edit 100 : Olm Black entryni yoruma açsana seni oracıkta gebertiim ehee, neyse...
Fotoğrafın bütününe bakalım pls.
Oha! Lc waikiki niye bu kadar ezikleniyor onu bir anlasam. lc waikiki'den bazen güzel tişörtler bulursam alıyorum. Öyle çok çok ucuz ve adi bir mağaza da değil. Gayet kurumsal bir firma. Velev ki arkadaşım bana pazardan hediye almış olsun, ne değişir? Önemli olan değer görmek. Para, cüzdan, fiyat muhabbetine girenden arkadaş olmaz.

bunu yaşayan arkadaşlar hiç üzülmesinler. Her yerde bulunan ciğeri üç kuruş etmeyen defolu şahsiyetlere gidip gömlek almazsınız, bağınızı da koparırsınız olur biter.
Bi dahakine en iyi troll Lc waikikiden alıp zara poşetine koymak olacaktır.
(bkz: küfürle prim yapmak)
görsel
Arkadaşına bu lazım, ben de başlığı okuduğumda hediyeye bayıldı, kullanmaya kıyamadı, sakladı sandım.