bugün

Dünya savaşı Z filminden esinlenip yapılan bir kıyamet senaryolu android oyundur. Şehir devletlerinizi kurduktan sonra zombiler size saldırıyor korunmaya calisiyorsunuz. Rakiplere de ders verebiliyorsunuz.
hiç para harcamadan kral olabileceğiniz oyundur. oyun başladı başlayalı belki 8 9 bin elmas harcadım bu da eğer oyundan satın alırsanız 132 tl tutan fakat görevleri bitirdikçe kendi kendine size çok çok rahat biçimde vereceğinden hiç para harcamanıza dahi gerek kalmayacaktır. etkinlikler sonucu zaten günlük her kullanıcıya en az 60 70 tllik hediyeler dağıtılmakta. ne kazandıklarını çok merak ediyorum.
Her yerde reklamlari karsima cikiyor boyle vaziyetin ***.
bu nasıl bir oyundur ki bağımlısı olup milyarlarca para veren insanlar var.
Bir seneyi aşkın zamandır oynadığım harikülade strateji-savaş oyunu. Başladıktan sonra bırakması imkansız gibi birşey. Artık war z tshirt ü yaptırmayı düşünüyorun o kadar yani.
bir seneyi askin zamandir oynadigim ama pek harikulade diyemeyecegim strateji oyunu. bagimlilik yaptigi konusunda hemfikirim. Oyle bir illet ki, her sabah telefonu elime ilk aldigimda su oyuna gireyim de hasadi toplayayim, bos durmasin calissin keratalar diyorum. isin kotusu allah muhafaza bir iki gun oyuna girmesen bir bakiyorsun bizim koyun ustunden sanki cengizhanin ordusu gecmis, tas ustunde tas koymamis imansizlar. isin yoksa yine kaynak topla, yine ordu gelistir. bir de acayip bir tarikatcilik mi desem devrecilik mi desem, herkes kendi hisarindaki oyuncularla simsiki bagli. brezilyali isvecli den yakit ister arap cinliden ekmek ister, meksikali herkesin noelini kutlar vesaire. bir de tek kale yeterli gelmeyip ekstradan farm kuranlar var, o hepten ariza modu. baska bir hesap acip ayni gelisimi 1 inci seviyeden baslayarak yeniden gostermek. sonra savas zamaninda birbirlerine saldirip puan kazaniyorlar vs. abi milletin ne cok zamani varmis ben ona sasiyorum. benim gun icinde bu oyuna ayirdigim zaman dilimi tas catlasa 20 dakikadir. isimdeyim gucumdeyim zaman yok. ama iste bazi psikopatlar 5-6 hesapla seviye kasiyorlar. hele bir de cinliler var tam kopek gibi. adamlar superhero modunda ona buna saldirip anasini sikiyor. abi ben onu bunu bilmem, bu oyunda tek hesapla yetinmeyip farm kasanlar issizdir net.
Bir ara aynı tictoc gibi her yerden reklamı fıttırıyordu. Az küfür yemediler. Pek bişeye benzemeyen bir strateji oyunu işte abartılacak tarafı yok.