bugün

şüphesiz sözlüğün en güzel kadınıdır. cekemeyenler eksi verir ancak.
Dombilidir.
Sarı çizmeli mehmet ağa olmadı ama daha oynak kıpır kıpır bir türkü armağan etmek isterim.

Kalkta göbek at azıcık, ohh ohh şıkıdım şıkıdım.

Kıskanmayın beyler ve bayanlar.
Sosyete olduğu kadar bohem çağrışımı da yok mu?
üçgen meme ama tek t.

(bkz: lara croft)
görsel
görsel
görsel
görsel

Acılı menemen yaptım, koş gel teyzem bu sefer bizden olsun.
görsel
görsel
sözlükte duruşu kalitesi olan nadir yazarlardan biridir. lara gül mül siklemez alın müsait biyerinize monte edin der., evet..
Saygı duyulması gereken tek kadının kendi anneleri oldugunu sanan, bundan mütevellit sözlükte canı istedigi her kadına tanısın tanımasın kezban ,yollu, feminik gibi yakıstırmalar yapan ve cevap verildiginde de anamı karıstırma diyen tiplere maruz kalan yazarlardan biri.
Kendine edilen hakarete cevap verince çaylak edilen, sevdiğim bir yazardır.
Kaliteli ve kibar bir yazardır. Ön yargılı ve fesat yeni nesil ne kadar eksilerse eksilesin değerli olduğunu düşünmekten vazgeçmeyeceğim.
eski hesabımda beni takip eden sözlük teyzesi.
teyze felan değildir ayrıcı teyze denmesine çok kızan iyi sağlam karakterli takip ettiğim 4 yazardan biridir.
Sayın mutsuz deyzecim,

Ben eksi yiyince degil, kendimi paylaşacağım bir foto atmaya çalışınca bir önce girdiğim nick altı yüzünden "sözlük içi fazla entry yasağı" uyarısı nedeniyle giremedigim için sildim sana girdiğim nick altını, sözlerimin de hala arkasındayım.

Tüh iki üç gün de olsa kendini bende degerliymis gibi hissettin di mi?

Caylakken bile sözlüğe girecek kadar asosyal olup kim nick altına ne yazmış tırnaklarını yiyerek okuyan,
Özelde kadın yazarların hakkında "sağlam Merici var bulaşma" dediği, herkesin yüzüne gülüp arkasından acıdığı içli ve ağlak sözlük kadınıdır.

Sen çok yanlış içlenmişsin...
Keşke herkes benim kadar dürüst olsa sana
abla dip boyan gelmiş ben kuaförüm bedava boyarım.
çok sayıda meriç istihdam ettiği söylenen hayırsever iş adamı.
https://www.uludagsozluk.com/e/43784753/

allahçı bir yazardır. allah'ın adaletinin çok karışık olduğunu iddia ediyor. felsefenin f'sini bilmez ama burada din, iman satar millete bu mücahide. git kötülük problemini öğren de gel.
Kavga esnasında uyuya kalabilecek kadar yaşlı mı desem vurdumduymaz mı desem bilemedim.
Hadi kardeşim sıra sende karşı atağa geçmeni bekliyoruz.
görsel
Sen de haklısın. Eskiden filmler izleyip analizini yapardım, şimdi ise kendimi eğlendirmek için saçmalıyorum. Ama olsun son zamanlarda ingilizce çalışıyorum hiç değilse peki ya sen?
Kızdırmayın ablamı.

Arkandayız bacım.