bugün

gerzek olduklarının farkında değillerdir. Farkında olsalar yerler mi? Belki farkında olmadıklarını farkedip, gerzek olduklarını da farkedebilirler ama, farkedebilseler zaten şimdiye kadar farketmiş olurlardı. Belki de bu yazıdan sonra farkına varmamış oldukları şeyi farkedip farkındalık yaratabilirler. Yahut farkettiklerini farketselerde kendileri için farketmediğinden farkettirmeden devam ediyorlardır farketmiş olmalarına rağmen farketmemiş görünmeye... amaaaannnn benim için farketmez. Ben mi yedim. Bana ne.
yiyen gerzek ise, yemiyen nedir.. diye düşündüren hede.
çiğ köfteyi marulla yiyenler ve kebabı soğansız yiyenler le amansız bir rekabet içindedirler.***
Ellerinin kokmasını istemeyen insanlar olarak tanımlayabiliriz. Ayrıca lahmacunu eliyle yiyenler için; ellerinin ne kadar temiz* olduğu düşünülmelidir.
(bkz: sevdiceğin elinin soğan kokması)
çatal ve kaşık gibi aletlerin fonksiyonunu tam olarak kavrayamamış, "et, balık, kelle bunlar yenir elle" sözünden bir haber olan lahmacun düşmanı kitledir.
aynı gerzekler, lahmacuna "pide" derler.
lahmacunu elle yemek makbuldur ancak öncelikle gerezeğin ne demek olduğunu bilmekte fayda var. (bkz: hepimiz zenciyiz)

23 ay sonra editi: bu başlık bir zamanlar, "lahmacunu çatalla yiyen gerzekler" idi.
entelllektuel toplumun entellektuel beyin özürlüleridir kendileri..titiz olayım derken insanlıktan da çıkmışlardır.."ay elime bulaşmasın kusarım ben bööööööö" veya "iyyy iğrencç elinle nasıl yiyorsun onu" şeklinde uyarılar yaparak kendilerine küfür ettirmeye bayılırlar...ulan senin elin boklu ise ben ne yapayım ?!?
(bkz: bunu yapan insan olamaz)
herkes her şeyi, istediği yeri ile, istediği şekilde ya da istediği şey vasıtası ile yiyebilme özgürlüğüne sahiptir bu onu gerzek, maymun, hayvan, snob, ciks v.s falan yapmaz.. ortada, görgü kurallarından oluşan bütüne takıntılı olanlara bir tavır sözkonusu ise bu yeni tavrın da yeni bir kurallar bütünü oluşturmaya yönelik olduğunu ve karşı tavrı hakettiğini hatırlatmak isterim..*
"şimdi lahmacun olsaydı da bende o eylemi yapabilip* "o sınıf"ta yerimi alabilseydim" demeye sebebiyet verebilecek; özenilme ihtimali taşıyan *gruptur.*
(bkz: başlığa gel)
(bkz: her şeyi kategorize eden insan modeli)
insanın kendi özgürlükleri vardır. ister çatalla ye ister elle. kimseyi rahatsız etmediği sürece rahat ettiği gibi yer. bu yüzden bu insanları gerzeklikle suçlamak aslında onların yaptığı hareketin ona battığını söylemektedir bir yerde.
her nedense lahmacunu eliyle yiyen bazı şahısları germiş insan modelidir, isteyen istediği gibi yiyebilir. ayrıca elinizle lahmacun yiyip yırtmaya çalışmayın arkadaşım, gerzeklik bakidir.
Ota boka muhalefet insan söylemidir.

Bu tarz lafların sahibi insanlar çocuk pipisi kadar parfüme acımadan 100 YTL verebilecek insanlardır.*

(bkz: genç gerzekler rahatsız)
(bkz: gerzeklerin derdi seni mi gerdi)
(bkz: lahmacun vardı da biz mi yemedik)
(bkz: ya neyle yiyem bıçakla mı)
lahmacunu catalla yiyen gerzekler şeklindeki girizgah, ulan bunlar hala ve ısrarla tuvalet kağıdı kullanıyodur; kalıbımı basarım üç deniz kabuğundan haberleri bile yoktur.. diye densizliğin dibine vurabilecek hitabet özrü.
lahmacunu elle yiyen kişinin, lahmacunu çatalla yiyen kişiye karşı duyduyu kinin, öfkenin hedefidir. ancak; isteyen istediği gibi yemekte özgürdür, neden bu kin diye de düşündürmektedir.
lahmacunu ellere mahkum eden bir beynin, baslık sahibini cevirmeli telefonvari bir cevirmeli klavyeden yazmaya zorlayacak raddede geri kalmıslıgını ortaya koyup koymadıgı, pilavı da elle sapır supur goturup goturmedigi konusunda hukum sahibi olup olmadıgından suphe ettirici son model gerzek ithamı urunu..
kocaman lahmacunu açıp, mis gibi kokusunu içine çekip, üzerine maydonoz yerleştirip şöylee bir limonu gezdirip, dürüm şekline getirilen hamuru nakışlı lahmacunu parmaklarıyla hissetmenin keyfine varamamış snop, züppe, sonradan görme, ne oldum delisi, salağın tekidir.
Bu tipler kurufasülyeye ekmek banmaz hamsiyi de çatala yemeye çalışırlar. ayrıca lahmacun yemeden evvel ellerinizi yıkarsanız hijyen problemi de ortadan kalkar. (bkz: sabun)
bu tümceyi kullanan güruhun, arapları da eliyle pilav yemekle ve pis olmakla itham etmesi son derece ilginçtir.
"lahmacunun üzerinde tensel temasla aktif olan öldürücü bir zehir var bu yüzden elle yiyemiyorum" konseptini "kibarlıktan kırılayım da cevremdekiler beni pek bir kibar görsün, zaten elim de bir tarafıma kaçtı mecbur kalıyorum" düşüncesiyle harmanlayan insancık modelleri.
gerzek olarak değerlendirilmeleri yanlış olsa da, lahmacunu tam tadıyla yiyebileceklerini düşünmediğim, düşünemediğim güruh..her ne kadar her muhterem kişi, her istediği yiyeceği, istediği materyalle yeme yetisine sahip iken, lahmacun ise en iyi üç parmakla, rahat edemediğiniz sıralarda da, dört parmakla bir güzel temizlenir, ancak tadı böyle alınır, önce içerisine bilimum yeşillik konur sonradan bol bol limon sıkılır kıvrılır ve de bir güzel evde yuvarlanır..işte budur tat...
(bkz: allah ıslah etsin)
(bkz: lahmacunu elle yeme kampanyası)

sabun denen şeyin unutulmaması karşılığında lahmacundan en iyi tat elle yerken alınır.bu kesinlikle uygarlık dışı olarak düşünülmemelidir.uygarız diyen avrupalıların şehirleri domuz kokmaktadır*