bugün

Her erkeğin iyi bildiği gerçektir. Pompasız kalmamak için bunu yaparlar.
Kıl eder.
Her ne kadar "yok canım" dense de doğrudan olmasa dahi dolaylı olarak hep yedekleri mevcut

Yedeği olmayanın da "zaten dilediğim anda bulurum" rahatlığı vardır.

Kızılabilir ama %80 oranında böyle.
toplumda bilinip konuşulmayan mı? artık bunu konuşmayan kaldı mı ki? kızlar pompayı severler. her zaman birileri olmalıdır tabii.
erkeklerin önüne gelen kıza yavşama hareketi ile doğru orantılı gerçektir. birbirini destekler iki taraf, malesef günümüz bu şekilde.
bunu her kız yapmaz. yapmaz di' mi? o yapmaz ya en azından, he?
Onun için diyorum ya kimse güvenmeyin. Erkek kısmı da yapıyor ama kızlar bunu daha iyi başarıyor.
yedeklerde dahi olamam bu tiple.
Kızlar duygusal varlıklar olduğu için, 3. Kişinin kalbini kırmak istemeyebilirler. Bu durumda, "yedek " gibi çirkin sözcüklerin hedefi olurlar.
Hani, kim, nerde yedek, stokta kalmış mı ondan
Bende yoh o , yanlış bilgi gelmiş ...
Flört döneminde 1-2 kez başıma gelmişti... neyse ki anlayıp postaladım... haftada 3 kişiyle buluşulur mu lan ? Nasıl bir motorluk ?
paşam yedekte erkek tutmakla senin olay farklı yalnız. sen bildiğin boynuzlanmışsın. sorry.
kızların %90'ın yaptığı orospuluktur. aynı anda birden çok kişiyle konuşur çoğu. içlerinden en iyisini seçmeye çalışır.
ona bir şey olursa beni kim teselli edecek.. o yüzden 2 erkek yedekte bekletiyorum..
sosyal medyanın hayatımızın içine bu kadar girmesi ile ilişkilidir. erkeğe ya da kadına ulaşması eskisine göre çok daha kolay.
ayrıca "ali ile ayşe konuşuyormuş" diyecek dedikodu ekibinin, sizin izniniz olmadan konuştuğunuzu öğrenmelerine imkan yok.
yedekte tutmuyorum diyen genç kız yalan söylüyordur, kendisini tanımıyordur. istemsizce yapıyoruz bunu kendimizi tanımıyorsak.
Kadınlar/Kızlar imkanı varsa maymunların daldan dala geçişi sırasında yere düşmemek için bir dalı bırakmadan diğer dalı tutması ile ilintili bir durum olsa gerek.
Ona bile razıyım ama eli yüzü düzgün falan bir tip olmama rağmen yedekte bile tutulmuyorum sanırım.
Hayat çok saçma.
olm bu kadın dediğimiz canlı türü yastık altı kavramını ortaya çıkarmış bir tür; buna mı şaşırıyorsun??
7 asil 4 yedek tutmamışsa sorun olmayandır.
Biz onlara motorize diyoruz. Ne işiniz var öyle kızlarla.
Hepsi bizim yüzümüzden. Uçkurumuza sahip çıkıp iki toto memiş peşinde koşmasaydık, kendimize yakışmayana bakmasaydık bunlar olmazdı. Arz-talep dengesini böyle kuran hemcinslerim, kadın düşkünü zavallılardır. iyi oluyor size. Herkes hakettiğini yaşar.
Ne olmuş yani bizde hep ilk onbir hazır
Yalanmı utanmasak dünya karması yapcaz.
söylemediğinizi bırakmamışsınız beyler. biz de kızları yedekte tutuyoruz. ne var bunda? mis gibi kayısıyı nadasa mı bıraksın kız?!
böyle bir gerçek vardır. 6 ay önce başıma gelmiştir. şu zamanın kızları cidden şeytan gibi.