bugün

arkadaşını gönderir.

arkadaşı gelir: "ya sana bi şey söylicektim ama bu kötülüğü sana yapmak istemiyorum" deyip ziktirip gider sonra. lan söyliyeydin biliyom zaten. azcık tavan yapaydı ego denir.
direk koordinat veririlir. ve tasvir edilir.
şöyle ki: (ağız ucuyla) solu arkadakini kes. kot pantalonlu. yaa kızım göremedin mi? şu mavi gözlü olan. kes kes.
edit: kes derken bak anlamında kullanırlar.
(bkz: göte bak)*
ayy dibim düştü, toparlayın beni.
offff bu ne ya bi içim suu, susadım vallaha
eğer o kız bensem, gidip ayağına basarım. tecrübeyle sabittir.
biz de kızlarla amuda kalkarız.
saçını düzeltip çaktırmadan aynasına bakar. aynası yoksa şayet araba, dükkan camı gibi nesneleri ayna görevinde kullanır.
değişkendir.

bi de ersin karabulut un karikatüründe bir tepki vardı onu da yazmadan edemiyorum:

"o zaman direk soyunuyorum ben."
genelde götleri başları ayrı oynuyor. kız olan arkadaşlar lütfen alınmasınlar ancak o hallerini ayna tutup göstersen birdaha öyle tepki veremezler. yani yüzleri gözleri kayıyo bazen. değişik laflar ediyolar. kız böyle oturaklı, düzgün birşey gibi gözüküyor. bir bakıyosun kız anaaaaam, çok taş oloom buu falan demeye başlıyor.
yakışıklı olmadığım için hiç almadığım tepkilerdendir.
(bkz: ne diyorlar lan bunlar)
(bkz: ay çok tatlı)
bari ben bakmayayım, iyice havaya girmesin. *
(bkz: allahım sana geliyorum)
"üf ne çocuk ama" tarzındadır..erkeklerin güzel kız gördüklerinde verdikleri tepki gibidir..
(bkz: ilgisini belli etmek için ayağa basan insan modeli)
(bkz: wtf)
"ve tanrı erkeği yarattı! kızım şuna bak" şeklindeki tepkilerdir. ilerleyen saniyelerle "yerim ben bunu" * "gülüşünü öpiyim" diyen kızlar da vardır. ama harekete geçen kız sayısı %30larda seyreder. nedenini türk kızı konulu başlıklardan öğrenebilirsiniz.
"ohaaa çok taşmış bu yaa ölürüüm" cümlesi bir klişedir. fakat yarım saat sonra bir restoranda arkadaşlarıyla otururken aynı cümleyi başkasına kurup, on dakika sonra bindiği otobüste aynı cümleyi başka bir çocuğa söyler bu kızımız. e kabak tadı verir haliyle.
ay gelen çocuğa bak.., ay çok tatlı gibi tepkilerdir bunlar..
ay piçe bak yhaaaa çok yakışıklıuaaa.
1. kız: of çakar mısın?
2. kız: ne diyon kızım her türlü gideri var.
off bu nasıl bi' çocuk ya,
bunun önünde bi domalcan, vercek odunu vercek odunu tarzında konuşmaların geçtiği eylem.
ayyyy ne şekeeeaar !
(bkz: tepkisizlik)*
öff yerim seni çıtır çerez.

üfff çocuğa bak hayvan yakışıklı.

(bkz: ben bi sikilip geliyim)