bugün

bıyıklarını emmesi.
Ben niye konuşmuyomuşum? Sen konuşma. Bla bla..
en neti ölçü bakışlardır hacı, bakışlardan anlarsın her şeyi.
cüzdanınıza bakıp vay baya kalınmış zenginsin galiba demesi veya oooo bu araba senin mi vay be demesi.
sizi babasına benzetmesi.

çevremdeki hatunların çoğu 25 yaşın üzerinde. kız kıza sohbetlerimizin konusu bi vakitler annelerimizin yaptığı ve bizim hem eleştirip hem de dalga geçtiğimiz özelliklerinin artık bizde de ortaya çıkmaya başlaması. özellikle 30'dan sonra bu özelliklerde azami bir artış gözleniyor. yani zamanla hatun kısmı annesine dönüşüyor. işte olay da burada başlıyor. kendisi annesine benzerken birlikte olacağı adamda da babasının özelliklerini aramaya başlıyor(tabi babası ile arası iyi olan kızlar için geçerli bir şey bu).

konu bizden sıyrılıp erkeklere geldiği zaman hatunların hepsi erkek arkadaşlarında ya da hoşlandıkları adamlarda babalarına benzeyen özellikleri anlatmaya başlıyor ve sonrasında da onunla evlenebilirimler havada uçuşmaya başlıyor.

sonuç olarak hanım kızımız sizin babasına benzer özelliklerinizi fark edip bunu dile getiriyorsa artık karşınıza brad pitt ya da kıvanç tatlıtuğ çıksa bile hiç şansı olmaz haberiniz olsun.
-ya sürekli bakar.
- ya da özellikle hiç bakmaz sizin olduğunuz tarafa.
sizinle oturduğunda "ay zamanın nasıl geçtiğini farketmedim geç olmuş" diyorsa sizden hoşlanıyor demektir. bir de durmadan dudağını falan ısırıyorsa bu da hoşlanma belirtisi. son olarak da her dakika konuşmak mecburmuş gibi hiç susmuyorsa bu da belirtilerden bir tanesi.
uyuzssun demesi.
onunla zaman gecirmek istemeleri.
köpppekk ! diye hitabetmesi.
temas mı?
Ben kıza biraz uzakta yürü çarpıp durma demiştim lan. Oha. Odunmuşum da haberim yokmuş.

Tanım: karanlık bir köşede ağlatan belirtilerdir.
evet demeleri. evet diyen her kiz mutlaka sizi seviyordur.(ver gazi ver gazi)
kuyruklarını ve kanatlarını kabartır, kafesinin tellerine gagalarıyla vurup tısss diye ses çıkarırlar.
kızlar hoşlanmaz. erkekler hoşlanır yanar biter tükenir. fakat kızlar yakışıklı ve (hava atabilmek için), zengin (nedeni belli) bir erkek bulur ve onu köpeği yaparlar. kısaca erkek hoşlanır kadın ise seçer. bir kadının aşık olma yada hoşlanma ihtimali milyonda birdir. *
göz göze geldiğinizde gözünü farklı yere çeviriyorsa hoşlanıyor demektir.
hiç belli olmayan belirtilerdir. çünkü kızlar ilişkide sürekli taktik uygularlar.
bir kız arkadaşım aşık olduğu kişiden mesaj geldiği zaman yarım saat bekletip öyle cevap atardı ki bütün gün telefonun başında ondan mesaj beklediğini anlamasın diye. oysa ki bütün gün telefonun başında mesaj beklerdi. *
tabi bütün kızlar için geçerli değil bu, ama benim tanıdığım kızların çoğu böyle.
başbaşa iken yükselen libido.
hayatınızdaki üçüncü şahıs ve olayları sorarak muhabbet süresini uzatması.
hiç kız arkadaşı olmamış umutsuz erkeklerin hapşırdıklarında, kızlardan aldığı 'çok yaşa' cevabıdır.
sabah ereksiyonu nedir canım ya demeleri.
hanzo gibi keseni de vardir.
konuşurken eli ayağı birbirine girer.
yaptığınız mal mal esprilere bile iyi tepki verir.
sizin ona olan ilginizi farkettiktten sonra saçma sapan manasız şeylerde bulunuyorsa size karşı boş değildir.

not: erciyessporluyum.
eğer bir kız gömleğinizin yakasını düzeltiyorsa sizden yüzde yüz hoşlanıyor demektir. direk çıkma teklifi edin.
şayet ters teperse seri eksi oy verebilirsiniz.

edit: baştan sona entryleri okudum. ulan o zaman çevremdeki tüm kızlar benden hoşlanıyor. grup sekse gidiyorum ben.