bugün

kendileri bakire olduğundan, salakça bir şekilde ilk gece endişesi duymaktadırlar. bunu yenmek için, bakir olmayan erkek isterler. olaya bak.
(bkz: aile içi sırlarını ifşa eden yazar)

Değil mi ama azizim?
neden istedikleri anlaşılmayan konudur. ilk gece stresten mercimeği pişirmesini bile bilmeyen erkek ne zevk verecektir? düşündürür.
(bkz: zıt kutuplar birbirini çeker)
yanlış bir önermedir. her insan farklı özelliklere sahiptir. burada önemli olan karşındaki insana neler hissettiğindir. seven bir insan zaten ayırım yapmaz.
haberlerde böyle bir yazı okunduktan sonra kızlara hak verilmelidir.

'deneyimsiz bir erkek cinsel birleşmeyi idrar yolundan yapmaya kalınca kadın hastahaneye kaldırılıp tedavi altına alındı.'
yanlış duhullere mahal vermemek için olabilir.
sürpriz ata oynamaktansa, bankoya yatırma durumu. bide ilk geceden kullanılmaz hale gelme korkusu var.
doğanın kanunu adı altında kadınların erkeklerden hep bir adım geride olduğunu ortaya koyan en aklımın alamadığı durumdur.
kendi bilecekleri iş tabii ki. zorlama ve sınırlama yok istediklerini isteyebilirler.
''bunu isteyen tek bakire ben değilim '' diyen bakireler de var geniş bakalım.
ilginç yani interesting bir durum.
erkekler için bakirelik ne kadar önemli ise kızlar için bakirlik o kadar önemsizdir.
aşağılık kimselerin normal gorebilecegi bir durumdur.

edit: insan kendisini kadin/erkek farketmez. ortalık mali haline getirmemeli. kendine saygısı olmayan bir pislik evlendiği insana ne vaad edebilir?
Genellikle muhafazakar kesim bakir erkek istiyor. Kemalist kesim ise bakir olmayan erkek istiyor. Kıstas dinsel ve ideolojiksel.
Edit: istisnalar kaideyi bozmaz.
her şeyde olduğu gibi bu konuda da eşitlikten yanayım. bakire bir kadın bakir bir erkek gayet isteyebilir, ister de bence. istemez falan bunlar hep uydurma.
Kadınlar arzulanan erkekleri çekici bulur. Tercih edilme erkek için yüksek statü sinyalidir.
Çok normal bi istek nitekim erkeğin gözü açıldıktan sonra içinden ne çıkacağı belli olmaz.
iffetini en aşağılık şekilde kaybetmislerin, kendini kandırma/avutma hezeyanları bunlar.

tertemiz kendini eşine saklayan, iffetli insanlar candır.
Bende bakire eş aramam.
Evde kalmama sebep olacak olan hadise.

insan bir kişiye sadık olmalı, 5-10 dklık zevk için pişman olacağım bir şey yapmama taraftarıyım. Bunun için yalnız kalacaksam da sorun değil.
evet dünyada yalnızca ve yalnızca 5 kadın olduğu için hepsinin ne istediğini biliriz.
Bakir erkek mi var bu devirde?
istesek bile belli bir kıstası mı var bunun, zarı falan? Hiç yapmadım der söyler yalan ama altına almadığı kimse kalmamıştır?
Bakirlik bakirelik önemsiz şeyler, sizden öncesini siktiredin.
Bakmasını bilen gözüne bakınca anlar.

Bakir erkek var mı diyorlar ya deliye dönüyorum aq. Hayır siz kız/kadın olarak bile bunu normal karşılıyorsanız bakire olsanız bile size dönüp kimse bakmaz. Kafaya bak.
çok büyük bir sorun seziyorum okuduklarımdan sonra sözlük ortamında.

Kendini eşe saklamak nedir? Hasta mısınız arkadaşlar? 26,28 yaşında gelip seks yapmamış, sevişmemiş erkek psikolojik olarak sağlıklı kalamaz.

Hiç mi psikoloji makalesi okumuyorsunuz? Hiç mi freud'la ilgili bir şey okumadınız? Hepsini geçtim, kendinize bu işkenceyi nasıl yaparsınız? Kim uyduruyor kendini eşe saklama muhabbetini, manyak mısınız arkadaşlar?

En hayıflandığım durum ise; toplumda kepaze görüşlerin hoş karşılanması ve kabul görmesi.

Psikoloji bir bilimdir ve bilimin en güzel yanı siz inanmasanız da gerçektir. Kendinizi buzdolabı poşetine koyup derin dondurucuda saklayabilirsiniz, zehir olmuş hayatınızla kalırsınız.

Büyüklere masallar ve tabu ile...
güncel Önemli Başlıklar