bugün

bakireyim.
"sana karşı hiç yalan söylemedim" kelimesi herzaman söyledikleri en büyük yalanlarıdır. yalan söylemeyen kız yoktur, yalan söylediğini anlayamayan saf erkek vardır...
-seni seviyorum
ota boka derler.

(bkz: dalya oldu)
-ben bakireyim.

her daim derler. inanmayınız.
sen ilk'sin.
-boya değil, saçımın kendi rengi bu..
böyle olmasını istemezdim.
keşke başka şartlar altında tanışsaydık
sonsuza dek hayatından çıkıyorum
ne olur bana kızma.

tarzı başlayan cümlelerdir.

genel manası: üff çok sıkıldım yeter artık.
aslında kızların söyleyemediği yalanlardır. söyleyebilselerdi $imdi böyle dalga konusu olmazlardı, kulu köpeği olurduk onların...
-burcularla ders çalışıyodum baba

-ama taytım onlarda kalmış :D:D

(bkz: cmylmz 2008 gösterisi)
(bkz: sevistigim ikinci erkeksin diyen kiz)
ilk defa seninle cikiyorum ama kücükken bisiklete cok bindim.
-babacım ben çıkıyorum şimdi x lerde kalıcam sabah erken uyanıp okula gidicez beraber.*
sence ben önüme gelenle öpüşen biri miyim?
sadece değer verdiğim erkeklerle ilişki yaşarım
ilkimsin
vs vs vs...
bir işim var.
önemli olan para değil.
seni nolursa olsun asla bırakmam .

bıraktı gitti .. * *
indirimden aldım hayatım.
başım ağrıyor.
birbirlerine söyledikleri yalanlardır. zira bir kız melek de olsa kızdır sonuçta. ister istemez bundan kaynaklı karşısındaki hemcinsine üstünlük kurma çabası vardır. karşısındakini sevebilir, onu kırmak istemeyebilir, amacı üstünlük olmayadabilir ama bilinçaltı işte, naapıcan.

- yakışmış mı bu bana?
+ aa. evet canım çok güzel olmuş.*

- ya bu kazakla bu pantolon uymadı pek sanki, değiştirsem mi?
+ aa. olur mu canım çok güzel olmuş. *hatta bak bunun hedesinin rengiyle şunun hödösünün rengi aynı. çok güzel olmuş kalsın.

- aa saçın çok güzel olmuş. nerede kestirdin bende orada kestireyim?
+ ya canım x yerde kestirdim ama el değiştirdi/kapandı orası şimdi.*
( bahsi geçen diyaloglar her an her yerde, muhtemelen şu anda da bir yerlerde yaşanmaktadır efeem.)

yalan söyleyen kişiyi sadece kız olarak ele alınınca budur. yoksa "seni seviyorum"du, "sensiz hiçim"di, "telefonumun şarjı bitmiş"ti, "işteydim/okuldaydım"dı bunlar genel yalanlar. sadece kızların üstüne yıkmak olmaz*.
-yeni saç stilim nasıl olmuş?
-(beğenmesek bile)ay canım çok güzel olmuş.çok yakışmış.değişik bir hava katmış sana.
kusura bakma ben seni sadece arkadaş olarak görüyorum.ümit verdiysem kusura bakma,özür dilerim.
üzgünüm eve gitmem lazım..
Erkeklerin yalanlarıyla yarışabilecek düzeydeki yalanlardır.
seninle ilk sevişmemizin çok özel olmasını istiyorum. o yüzden doğru zamanı bekliyorum.
meali: kusura bakma sana veremem, evlenmeden olmaz.
ben duygularımla hareket etmem mantıgımla hareket ederim. *