bugün

güzelliğin sırrını açıklıyorum kızlar toplanın..!

su ve sabun amk.
(bkz: saygı)
Makyaj ve bilimum saç yaptırma şekilleri.

(bkz: çirkin kadın yoktur az makyaj vardır)
Utanma duygusu.
memedir. memenin büyüklüğü ile kadının güzelliği bir çok örnekte doğru orantılıdır.
https://youtu.be/9EWe2FqWElI

istanbul'dan bir son dakika haberi geldi. Şirinevler'de 75. Yıl Polis Merkezi Amirliği yakınlarında patlama oldu.

istanbul Yenibosna'da patlama meydana geldi.
Saat 15.55 sıralarında 75. Yıl Polis Merkezi Amirliği yakınlarında bir patlama oldu.
Patlama sonrası olay yerine; bomba imha uzmanları, zırhlı araçlar ve ambulans sevk edildi.
Olayla ilgili henüz bir açıklama yapılmadı. Olayda can kaybı ya da yaralı olup olmadığı bilinmiyor.
Patlamaya bir araca yerleştirilen bombanın neden olduğu belirtiliyor.
Makyajsız olması, güzel gülmesi ve utandıklarında baya sevimli oluyolar.
bir çift dolgun meme yeterlidir.
Samimi oluşu.
Gülümseyişi.
Mimikleri.

On yıl sonra hadi yirmi yıl sonra yine kırışıp sarkacağız. Kabullenin. Ama bunlar hep var olacak.
instagram filtresi.
Kesinlikle estetik ve makyaj değildir. Doğallıktır onu güzelleştiren ya da güzel gösteren.
Yemek yapıp yedirmesi. Bayılıyorum lan böyle güzel güzel bakıp bana yaptığı o güzel yemekleri yedirmesine.
am.

Yeterli.
içten bir gülümseme.
Kalem kaşlar
Bakımlı ve şekilli saçlar
Dudağa parlatıcı sürmek
Uyumlu ve sade giyim.
(bkz: güzel ahlak).

Kötü ahlaklı güzel yüz, beş para etmez.
(bkz: Doğal olmak). Kendimi kasmaya hiç niyetim yok. Hele hele şu sözlükte.
(bkz: türban)
görsel
içelim güzelleşelim.
babet ve dar paça kot pantolon ikilisi. tabii zayıf olacak.
yapmacık olmayan kibarlıkları, bir o kadar hanım hanımcık tavırlarıdır. süslü değil ama bakımlı olmalarıdır. her şeylerini bir sadelik adı altında yapmalarıdır. sadelik en güzel şeydir çünkü.
Çok sevilmek. Sevilmek mutluluk getirir, mutluluk gülümsemeyi. Gülümseyen herkes güzeldir.
düşünceleri, düşleri ve gülüşleri..
Abartısız sadelikleri, hoş görü ve güler yüzü, kişilik sahibi ve özenti olmaması bunlar bir kızı diğerlerinden ayıran önemli özelliğidir. Bu özellikte bir insan bana her zaman çekici gelmiştir.
Bazen ne yapsalar boş.