bugün

Çocuksu ve sevimli bir yüz ve olgun davranışlardır tabi ki!!
sac bas taranmasa da hos durmasi. uste basa onem vermiyor gibi gorunup aslinda bilerek giyinmek. hani ugrasmiyorum bu islerle gibi gorunmek ama onu bile ugrasarak yapmak. tarz diyorlar bazilari. surata yapilamayan makyaj. hatta yuzunu bile yikamadan git. ve o guzel vucudu saklayan cok bol degil cok dar degil orta halli kot ve tisort giyinmek. spor ayakkabi sart. ve butun bunlari dogallik cervesine sigdirabilmek.
konuştığu kelimeleri, beyni değil kalbinin yönetmesidir.
ince kaşlar.
saç bandı yada taç.
unutulmayana benzemesi.
susmaları, kapris yapmamaları, ota boka alınmamaları, ağlamamaları vs...
mümkünse güzel olmak uğruna süslenmeden, kafalarını makyaj setlerine daldırıp çıkarmadan, özgüvendirik özgüvendirik * dolaşmaları kendilerini güzel ve hoş yapmaya yeter efendim. *
gülümsemek.
kızların güzelliği detaylarında saklıdır diye düzeltesim geldi bir an * ufak bir gülümseme herkesi güzel gösterir, insanın içindeki iyi niyeti açığa çıkarır belki, kızları erkeklerden farklı kılan özellikleri , belkide yaratılışlarından kaynaklı zariflikleridir, bu yüzden belkide dudaklarını daha tatlı yapan rujları sürerler, ya da narin kulaklarını iki inci küpeyle ödüllendirirler, çeşit çeşit kıyafetleriyle pürüzsüz vücutlarını renklendirirler, burdan varmak istediğim nokta aslında çirkin kadın yoktur kendine bakmayan kadın detayların farkında olmayan kızlar vardır.Detaylar aynadır farkı yansıtır diyerekten de bitirmek istiyorum...
her şeyden önemlisi kız gibi davranmayı bilmesidir.

(bkz: tecrube konusuyor)
arkasına bile bakmadan çekip gitmesidir.zira kaybedilen şeyin cazibesi güzel kılar onu.ancelina coli olmuş perran kutman olmuş farketmez,içinde bi yara bırakıp uzaklaşmışsa senden o senin gözünde güzelliğini yitirmez çünkü onu elde edememiş,elde etsen bile elde tutamamışsındır.
(bkz: alkollü içecekler)
nirvana nın moist vagina adlı şarkısını dinlemesi.
votka limon

4. kadehten sonra feristah * bile diri vucutlu, bir seks kralicesi gibi gorunur insanin gozune.

aynisi erkekler icin de gecerlidir. 4. kadehten sonra herkes benim icin talat bulut ya da * johnny depp' tir. ikisi ne alaka demeyin. bana ikisi de seksi geliyor.
erkeklerin geneli için şu geçerli: güzel bir çift meme ve de harika yuvarlak ve de kalkık bir kıça sahip olmak.
ama biz kızlar için: temiz ve de bakımlı gözükmek,biraz güler yüzlü olmak yeterli. * * * *
çenesini kapaması.
her zaman görme ihtimali az olsada venüs gamzesi.

(bkz: venüs gamzesi)
saçlarını toplamak yerine hoş bir biçimde salmaları.
çok seksi oluyor yahu!
cezbedici bakış ve sinsi gülümseme. bkz:bihter
kısa boy.

not: tercihen 163-170 arası. ayrıca (bkz: kısa boylu kızların daha güzel olması)
saçlarını toplayanların enselerinin, biraz da omuzlarının gözükmesi.
pipet emme hareketi.
(bkz: beyaz inci küpe)
gözlerinin parlaması. o anda hayat duruyor benim için.
düzgün sıkı ve dik bir kalçaya birlikte hoş bir sese sahip olmalarıdır.