bugün

ilk başta onu önemsemediğinizi belli etmek.

eğer ona bunu belli ederseniz içten içe onu kahredersiniz. çünkü karşı cinsin içindeki beğenilme arzusunu elinizin tersiyle itmiş demektesiniz.

değil ona methiyeler düzmek, siz burun kıvırıyorsunuz. bu onu can evinden vurmak demektir. bu da karşı cinste kendini beğenme isteğini arttıracak ve bunu elde etmeye uğraşacaktır. kendini beğendirmeye çalışacaktır.

diğer özellikler bu aşamadan sonra devreye girer. onun ilgisini çektikten sonra zeka, espri anlayış vesaire gibi faktörler oyuna dahil olur.

kişi tılsımını kaybedene kadar yeterli kontağı kurması lazım. bu şu sebepten ötürüdür;

ancak şa'şaalı ve kapalı bir kutuysanız ilgi ve merakı sabit tutabilirsiniz.çünkü açılan bir kutu artık eskisi gibi görünmez.
yazacaklarımı zaten herkes yazmış ama ben de yazayım. *
dil önemlidir.
öpüşürken herbir kıvrımı hissetmek hissettirmek gerekir.

tamam şaka yapıyorum * *
sohbet etmesini bilecek.
biraz kılık kıyafet
biraz da tip.
bir de kaşısındakini idare edebilecek kadar para gerek

noolur bana para olmasa da olur edebiyatı yapmayın.
şu hayatta nefes almak bile para olmuş.
para önemlidir arkadaş.

bütün bunlara sahipseniz ve siz hala yalnız iseniz ya kendinizi kandırıyorsunuz var diye
ya da yalnızlığı tercih ediyorsunuz farkında olmadan.
En önemlisi zeka.
baştan kaybettiniz.

bir kere kız tavlama fikrini aklınızdan çıkarın.
o zaman kendi kendine olacaktır zaten.
tavla pulu,zar.
tavla, iki tane zar ve bir kız.
biradet porche anahtarı ve okyanus boy(şu köpek balığı tutanlardan sağlam bir olta. gerisini hayal gücünüzle az çok tahmin etmişsinizdir zaten.
yanlız kızı tavladıktan sonra yemeği 3-4 saat içinde fırına verip hızlıca tüketip bitiriniz. yoksa çürür üstünüzden uzunn süre çıkmayacak bir koku bırakır.
afiyet olsun.
(bkz: hayal gücü)
Tek cümleyle ifade edilebilir. Ya yakışıklı olacaksın ya paran olacak başka yolu yok. Aşk sevgi kızların dilinde oro..u olmuş. Boşuna uğraşmayın Imkansıza yakını istemiş olursun.
bir adet yarak afedersin.
çok basit bir adet (bkz: Darkwall) ve idda olmassa olmazım.
öyle bir ihtiyacım olmadığı için bir şey diyemeyeceğim. kız tavlanmaz aşık olursun o da seni severse zaten iki gönül bir olunca seninki benden kara.
Tip Tip Tip , tipin düzgünse gücede gerek yok parayada.
Onu bunu bilmem ama ruh ikizini buldun mu herşey yerli yerinde oluyor. Karşındaki insan senin zaten ne isteyip istemediğini biliyor senin kafadan çünkü o da.
araba+para=kız.
bir adet kız ve ortalama insan beyni.
Bir adet kadın
Yakışıklı bir tip
Aksansız bir konuşma
Güzel bir gülümseme
Uzun boy ve fit bir vücud.

Var mı unuttuğum başka bir şey bilemem ama ben bile bu adama yürürüm.
Cevabı "tavlanacak kız" olan sasirtmali sorudur.
(bkz: sakin ol ve elindeki tanımlamayı yavaşça yere bırak)
kesinlikle öncelikle ortalama bi tip. sonrası karakter. kapağını beğenmediğin kitabı kolay kolay açmazsın. istisnalar var mı tabi ki var.
Bol bol yalan söyleyin, kendinizi abartın, yapamayacaklarınızı yapabilir anlatın, çok başarılı olduğunuzu dünyada tek olduğunuza ikna edin. Sonrasını bilmem ama.
altınızda lüks araç, kabarık bir cüzdan..
kız ve karizma.