bugün

bi kaç sevişmeden sonra artık oralı olmayacak erkektir.
yemek yapmak tek başına yeterli bir durum değildir. adam özünde kibar ve ince ruhlu olması lazım. zaten böyle olan adam sizin halinizi anlar, ota boka püsüre uyuzluk yapmaz. yemek yapamasa bile tost yapar, yumurta kırar getirir. onu da beceremiyor yemek siparişi verir.

not: ben ne yapanlar gördüm, aslında su katılmamış bir öküz olan.
En asil duygularin erkegidir. Sevdicege manti yapmak gibisi var mi lan? Sarma sarabilsem onu da yaparim.
yorgun olan sevgilisinin karnını güzel yemeklerle doyurmak istiyordur. hani bak ilerde hastalanırsan yada çok yorgun olursan bende sana yemek yaparım güzelce demektir.
kardeşimdir.
geleceğin parlak şeflerinden biri olarak gözüne kestirdiği kızları yemekleri ile tavlar..
öğrenci evinde 5 sene yaşayan bir erkek olabilir. kızların yemek yapan erkek görünce verdikleri şaşkınlık dolu sevinç tepkisi için yapılabilir. **
Aslında kendini düşünen erkektir. Acikmistir. Baktı kızdan da Hayır yok "kendim yapayım bari" demiş, kız da bunu "ay bana yemek yapıyor, hemen evlenmeliyim " diye düşünmüştur.

Yoksa öyle aman kız arkadaşım otursun da ben ona yemek yapayım kafasında değiliz haberiniz olsun.
öğrencinin evi daimi üyesi erkektir.
benim için özel durumdur. kız arkadaşım için zeytinyağlı enginar bile yapıyorum. özel bir durum olmasının sebebi profesyonel olarak maaşlı yaptığım işi evde yemek yapmıyorum yapmak içimden gelmiyor.
bazıları vardır yemek yapmayı beceremez ama yardım eder ortalığı falan toplar en azından.
kız arkadaşına yalakalık yapmaya çalışan erkektir. genelde özel günleri unutup konuyu başka yere çekme çabasında olan erkektir
Çoğu erkeğin amacı bu yemeğin sonunda bir ödül almaktır efendim.
kıymeti bilinmesi gereken, takdir edilen, basarılarının devamı dilenen er kişisidir. *
herşey o dereyi geçinceye kadar olan andır.
sevdiği kızın damak tadına önem veren, onun da yemek zevki olduğunu bilen erkektir. adam gibi adamdır. ileride de baba gibi baba olacaktır.
kız arkadaşının kalbini fethedecek romantik erkektir.
an itibariyle tarhana çorbası yapmaktır. o değilde ekmek almaya da ben gidecek değilim herhalde.
hannibal lecter'dan beklenebilecek bir özellik.
mükemmelliğe yaklaşan sevgilidir bulaşıkları yıkarsa bide baldan tatlıdır git nikahı kıy.
gözeten erkektir. "bir şeyler yapmak için illa hasta mı olması lazım veyahut özelinde mi olması lazım belki de ruhsal bir sıkıtısı mı olması lazım." şeklinde soruları akıllara getirir. karşılıksız yap ne yapıyorsan. ben böyle bilirim.
kız arkadaşı gerçekten kötü yapıyor olabilir veya yemek yapmayı seviyordur.
emek veren erkektir. zehir olsa zıkkım olsa da yiyiniz.
hayatım boyunca hiç denk gelmediğim, jest sever, ince erkektir.
yavaş yavaş; söğüş yapmak, kavurmak felan derken yemek yapma işini kızın üzerine kayırması gereken erkektir.
Gastronomi okuyan erkektir.