bugün

altta kalınmaması gereken bi durumdur. kafa atmayı öneriyorum.
yüze mi popoya mı?

popoya ise "oh yeah beybi" de.
Takma kafana kötü günündedir yada sen hak etmişsindir.
diğer yanağını uzat.
ilk 3 saniyede tepki vermeliydin dostum artık yapacak tek şey (bkz: sikmek)
tam tersi bir baslik acildigini dusunuyorum da, ne canli olurdu burasi. cunku kiz erkege tokat atarsa, vardir sucu dersin gecersin dimi. ama bir kiza tokat atarsan, suclu da olsa vah vah haline.
ya ortada saygı namına bir şey kalmadığının habercisidir, ya da hatun senin birileriyle fingirdediğini düşünüyordur.

birincisiyse git bir bardak su iç, kendine gel; sonra da bas tekmeyi. ikincisiyse sevin ve öbür yanağını da uzat. zira kızımız kaybetme korkusuyla boğuşuyor.

ha eğer birileriyle fingirdediğin doğruysa kendine kafa at, sonra böyle bir şerefsize tokat atmaya lütfeden kızımızı rahat bırak.
(bkz: amına kürekle vur)
(bkz: bir derdim var butonu)
Bir dahakine ayranla ye, iyi gider.
intihar et,
Etmezsen siki tuttun demektir ömrü billa çekersin.
Polise başvur. Kimsenin kimseye tokat atma hakkı yok.
Erkegim diye ortalikta dolasma da ne bok yersen ye.
Haketmişsindir soğuk su içmelik durum.
tokat öyle atılmaz böyle atılır de geçir bir tane.
Kafa at. bu işlemi yap sonra kız sana döner.
(bkz: kısasa kısas)
Tokat' ı nereye yediğine göre değişir.
şüphesiz ki o tokatlar başka noktalara döndürülecektir.
bu en hafif tabiriyle rezilliktir. bu o kız üzerinde o erkeğin yeterince otoritesi olmadığını gösteren bir durumdur. yoksa ne haddine size el kaldırıp tokat atmak bu ne cürret. erkek adam böyle şeylere maruz kalmaz kalamaz. yoksa erkekliği sorgulanır. eğer böyle bir olay başına gelirse bir erkek adamın o kızın ağzını burnunu kırmalıdır ki erkekliğine laf gelmesin. yoksa olmaz efendim.
Bir halt yenmiştir muhtemelen.
seks sırasında yapıyorsa baskın olmayı seviyordur. fakat insan sevdiği beye nasıl el kaldırır aklım almıyor.
Ciddi olamıyorum, anlarından biridir.
Haklı bir sebepten dolayı yenilmişse insanı tabii ki üzer ama haksız bir sebepten ibne bir kız durup dururken vurduysa daha fazla koyacak olan bir durumdur.
Hemen gelisine kafa atin bi daha birakin el kaldirmayi her aksam ayaklarinizi bile yikarlar.