bugün

Seviyorsam boşanmam ama sevmiyorsam bahane olur yol veririm.
Yaşlanınca kalkmıyor diye dalgayı da kessinler.
seven birinin yapmayacağı şeydir ama illa çocuk istiyorsanız esirgeme kurumunda anne babası ölmüş bir tane minnak alabilirsiniz. böylece hem sizin çocuk ihtiyacınız hem de o minnakın aile ihtiyacı giderilir.
olumsuz bir durumu boşanmak gibi daha olumsuz bir duruma çevirmekten iyidir en azından. sorun çıkartmak çözüm üretmiyor maalesef.
ergen gözüyle bakılınca yok filmlerden yok çevredeki abi baba dayı figürlerinden kapıp kosor çokon kodono boşomok demeleri normal. tabi gerizekalıca o ayrı ama sözlüğün yaşça büyük kesimine hitaben yazıyorum ki bunu hepimiz biliyoruz, seviyorsanız birini onun sorunları da rahatsızlıkları da göze batmaz. hatta onunla beraber göğüs gerilir bu problemlere, ya da çözümler üretilir. kadını mal gibi gören ergenlerin aksine boşamak gibi şeyler yapılmaz. sen kim köpeksin zaten?
benim yapacağım şey değildir. eşim kısır diye de boşanacak değilim yani. gerekli tedaviler neyse uygulanır olmazsa da olmaz allahın takdiri böylemiş der eşime destek olurum bu zor zamanlarında yarı yolda bırakmam asla. allahın bildiği bir şey var ki vermemiş bize bir evlat derim..
bir vazife olarak evlenen insanın yapacağı türden bir davranıştır. kimse evlenmek zorunda değil, çocuk istiyorsan edin, eve gelince yemek istiyorsan aşçı, temiz bir ev ve kıyafetler istiyorsan temizlikçi tut, seks istiyorsan taliplileriyle görüş, bunlar olsun diye sevmediğin bir kadının koynuna her gün büyük bir iki yüzlülük ile girmenin anlamı yok.
aşık olur ve evlenirsem eşimi kısır olduğu için boşamam.
çocuk isteyen erkeklerin genellikle yaptığı birşeydir. var böyle insanlar.

benim hoş karşılamadığım bir durumdur.
genleri aktarılmamalı gelecek nesillere böyle beyinsizlerin.
Vardır her işte bir hayır deyip evliliğe devam ederim.
Günümüzde çocuklar hayırsız çıkıyor zaten. Çocuk yaşarken bombalı bir saldırıda ölme ihtimalide kuvvetli olan bir ülkeyiz.
Ama kesinlikle evlat edinmem.
Soyunu devam ettirmek isteyen erkeğin haklı durumudur. Evet.
kadın da erkek de kısır olabilir önce bunun tıbbi araştırması yapılmalı. eğer ki kısır kadın veya erkek farketmez huyu iyiyse ve erkek kadını kadın da erkeği seviyorsa ya tıbbi yöntemleri denesinler mesela tüp bebek yöntemi ya da evlatlık çocuk alsınlar olsun bitsin. çocuk olmaması yüzünden boşanmak saçma çünkü her ne yaparsan yap tüm müdahalelerin etkisi %98'lik kısımda, geri kalanıysa bilinemediğinden müdahale edilemiyor Allah'ın takdiri deyip geçin işte.
Kısır artık sadece bir salata adıdır.
Erkeğe ya da kadına ihtiyaç duymadan, sperm ya da yumurta üretilebilen bir dònemdeyiz a dostlar!

Boşanma mazereti arayanlara, bu maddeden artık hayır yok beyler!

Haa bu arada, canım çok çekti, bi söyleyivereyim.
imam hatipler kapatılsın!!!
ya bence ultra cahilsiniz. sizin ne kalbiniz ne vicdanınız var. bir kadın olarak sen kendini erkeğe hizmetçi olarak görüyosan bin kat daha cahilce. aşkın sevginin ne anlamı var. Tlc izleyin biraz daha fedakarlığı öğrenin.
Kısır çıkması beni üzmez. Bu saçma dünyaya çocuk getirmek kadını boşamaktan daha ahmakçadır. Evet
bir çocuk doğuramadı diye içerlenen kadını 2 kat daha fazla seveceğim durumdur. kurban olurum ona ben.
sex performansını etkilemiyorsa sorun etmediğim kadındır.
Yapılması gerekilen bir eylemdir.

Çocuk doğuramayan kadımı kim ne yapsın allah aşkına.zaten evliliklerin çoğu çocuğun psikolojisi bozulmasın diye çekilmektedir. Çocuk yoksa, evliliği sürdürmenin anlamı da yoktur.
daha ne istiyorsunuz anlamıyorum ki. ayda 50 tl cepte.
evlat edinmek aklına gelmeyen öküzlerin yaptığıdır.
hassas bir konu. lakin üremek istemek herkesin hakkı. bu konuya önem veren biriyle evlenilmişse yapacak bir şey yok. erkeğin de kadının da hakkıdır dna'sını kopyalayamayan birinden boşanmak.
aynı şey erkek içinde geçerlidir. Niye cinsiyet ayrımı yapılır ? şahsen kadın olsam en önemli iç güdüm doğurganlık olsa "kısır olan erkeği ne yapayım?" derim.
Evlilikte önemli olan tek şey çocuk sahibi olmak değildir. Hayatın zorluklarını, sevincini birlikte yaşamak istemektir. Çocuk sorunu, evlatlık edilinerek giderilir.
kim bilir kaç kadın, kocasının kısır olduğu bilinemediği için, cinselliğine doyamadan öldü diye insanı hüzne boğar.
Normal olan bir durumdur. Erkek çocuk ister doğal hakkıdır. Evet.
yanında bir de acı biber turşusu çıkarsa off tadından boşanmaz.