bugün

yanlıştır. mercimek köfte çıkan kadını boşayın amk.
Kısır çıkan kadını terketmek mi? O nedir lan? Eee senin beyinde kısır çıkmış ama halen bedeninde. Önce onu boşa... IQ salağı.
boşamak haktır, kadınlar bizim tarlamızdır ve çorak araziye sürmek zorunda değiliz.
hayvan adamın yapacağı iştir. ben mutlu olurdum.
Düşene bir darbe daha vurmaktır.
ciddisini geçtim, esprisi bile iğrenç başlık. içinde sevgi kavramı olan şeylerle ilgili espri yapılmamalı bence. He diyorsan ki ben espri yapmıyorum, ciddi söylüyorum, o zaman benim sana diyecek lafım yok. Dediğimi sen zaten anlayamazsın.
boşayabilir ee ne var bunda. erkek çocuk sahibi olmak istiyor olabilir.
Bir kadınla sadece bakire diye evlenen erkeğin sonraki leveli doğurganlıktır ve tabi ki doğurganlık gerçekleşmeyince düşüncelerine ruhuna değer vermediği hatta bunları göremediği evdeki yabancıyı hayatından çıkartıp yeni bir bakire beden arayaşına girip kendini tatmin edecektir. Bi insanın ruhunu sevdiğiniz zaman çocuğunuzun olmaması bir problem teşkil etmez birbirinizin çocuğu olabilirsiniz,evinizde hayvan besleyebilirsiniz en önemlisi sevgiye muhtaç bir çocuğu evinizin sıcaklığıyla ısıtabilirsiniz çünkü marifet çocuk yapmak değil sevgi verebilmektir. Unutmayın sizin de başınıza gelebilir bundan bedeninize güveneceğinize düşüncelerinizi geliştirmeye çalışmanızı ve düşüncelere önem vermenizi nacizane tavsiye ederim.
şerefsizliktir.
o yaşa kadar beynini kullanmayı öğrenemeyen bir varlığın yaptığı eylemdir.
onca sene nasıl yaşadın be arkadaşım. evlilik dediğin şey çocuk sahibi olmak ise sadece peçeteleri atmasaydın hiç.

ailesi olmayan bir çocuğu evlatlık edin. gerçekten sevgin çocuk sevgisi ise.
ha yok benimkisi ego meselesi diyorsan da hiç bir kadını, hiç bir çocuğu sokma sen hayatına.

sakinim.
(bkz: evlenmeden jinekolojik muayeneden geçirmek)
dünyaya gelmekteki tek, yegane amaçları amaçsızca üremek olan dalyarakların yaptığı eylemdir. çok mu önemli yani? git esirgeme kurumundan al bir çocuk çok istiyorsan ("pazardan meyve mi alıyorsun?" diyecek tipler olabilir, yazının ana fikrine odaklanın, küçük beyniniz ile bunu başarabilirseniz tabi ki).
Dünyada artık kısırlık diye bir şey kalmadı. Yumurtan varsa rahminde sıkıntıysa taşıyıcı anneyle anne olabiliyorsun. Son yıllarda bir iki örnek gördüm ben. Yumurta yok rahmin yoksa yumurta donasyonuyla hamile kalabiliyorsun. Hem yumurtan hem rahmin yoksa yumurta donasyonu ve taşıyıcı anneliği aynı anda kullanıyorsun.
Beyin kısırları sizi.
Gayet doğal olandır. Çocuk doğuramayan kadınla evli kalmak zorunda değil adam. Evet.
Bu kafadaki lavuklar, kadın kısır değilse bile, erkek çocuk doğurtana kadar o kadının canını çıkartırlar. Sevip sevmemek önemli, eğer çocuk olmuyorsa, gidip evlat edinirsiniz.
haklı eylemdir.
insallah kısır olan kendisidir. ve bi sonraki karısı boy boy çocuklar verir.
Soyunu devam ettirmek içinmiş peh! Ulan sen kral falan mısın amk? Senin soyun devam etse ne olur, etmese ne olur!

Kısır olmak kusur/günah/ayıp değil.
Kadına damızlık inek muamelesi yapan erkek siktirsin gitsin, asla da çocuğu olmasın. Böyleleri mutlu olmaya layık değil, tek başına gebersin it.
oytun mercimek kadar beyni ile yine ahlaki ders veriyor. ve onun yazdığı entry standartlara uygun benim bu yazdığım entry sakıncalı. tüü amına koyduklarım.
Kadın kokusu duysa boşalacakların zırvası.
Gayet normaldir. insan soyunun devam etmesini ister. Evet.
oytun yapma yeter be yeter.

beyinsiz insan söylemidir.
Şerefsizliktir.
Hiç sevmemişsiniz demektir...