bugün

Hakkında bir paragraf değerlendirme yazısı yazıp daha sonra ise izleyenleri aşağılayan tutarsız insanları görmemizi sağlayan ne yediğü belirsiz program.
(bkz: sazan avı) bence ne izlerim ne bakarım.
görsel
Belgesel tadında bir program sanırım. Evrimi anlatıyor.
niye izlediğimi bilmiyorum ama ben de izliyorum .
çok saçma bir program. hep kavga hep kavga tamamen reyting için.
melis'in açık ara en güzel kız olduğu bir stüdyoda çekimleri yapılan program.
eskiden annem izliyor diye uyuz oluyordum. bende göz atayim derken müptelası oldum.

bildiğin senaryo üzerinden oynuyorlar, facebook deşifre sayfalarından 1-2 hafta sonra olacakları bile bile mal gibi izliyorum.

nur ve Ceyda hariç diğer kızları at çöpe.
kısmetse olmasın kardeş, almim. aaa bak kardeş dedim. allah söyletti. ehehehe.
3 gündür evdeyim 3 gündür izliyorum. Komedi filmleri yanında halt etmiş. Tüm stresinizi alıyor. Tavsiyedir.
Kısmetse olur değilse de olur bir şekilde oldurturuz konulu film.
iyice sarpa sarmış evlenme programı.
mehtap'la gürcan buluşacakmıș.
ikisinden de nefret ediyorum.
Bıktım, kusacağım, salondan kendimi içeri zor attım. Ayy o ne öyle ya bizimkiler bu programı nasıl her gün çekiyor?! içim vıcık vıcık kız sohbeti oldu. Aşklar filan sevgi, sevgili için kavgalar, öc alacağımlar. Olmaz olsun haftada iki üç doz yoksa tam bir zulüm bu program. mehtap'a olan saygım yitiyor. Bak hatırlayınca bile o konuşmaları kötü oluyorum. Yok abi yok bunu bir insan evladı her an izleyemez. Belki de sadece benlik değildir. Ağlama isteği oluşturan bir program, sinirden sırf. Yeter be cadalozlar!!! Erkekler ayrı alem zaten.
mehtap kendini bitirdi başka bi şey demiyorum. sinirden yazamıyorum ya! offffffff!!
siz böyle şeyler mi izliyorsunuz ? halbuki ben burayı nezih elit bir ortam olarak bilirdim.
saçma bir izdivaç programıymış. bir kaç kişiyi toplamışlar reyting uğruna program çekiyorlar.
baştan aşağı bayağılık.
hastalanıp evde yattığım bir haftada delicesine sardırdığım evlilik programı. astımlı olmak, kapıyı çarpınca oluşan rüzgardan bile üşüyüp ciğerlerin dolabilmesi böyle bişey işte.

öncelikle, melis'ten günlük hayatta tanıdığım biriymişçesine şiddetle nefret ediyorum. elimde değil. o eve deccal olarak gelmiş kız. ne zaman birisi mutlu olacak olsa bi hareketler, bi şeytanlıklar, sürekli sön kömsön diye böğürmeler. ay evlerden ırak. daha fazla konuşmak istemiyorum yarın öbür gün oğlum falan olur da melis gibi bi kızı gelin diye getirir diye. aman yarabbi.

bi de bu melis'in yavuklusu var erdem. eski yavuklusuymuş daha doğrusu. allahım. bundan da neredeyse melis kadar nefret ediyorum. bana gelseler deseler "ömrün boyunca karşılaşmak istemeyeceğin erkek tipi nasıl bişey?" diye, "kısmetse olur erdem" derim. çok afedersiniz tam bir yavşak. lisede her sınıfta olan, kızlara kanka ayağı yaklaşıp sonra göt ayağı çeken mıymıntı tiplerden. ay.

dani hakkında konuşmuyorum, kendisini mutfaktaki sarı bez olarak görüyorum sadece.

forza nur.
bunların hepsi oyuncu, cast ajansından bulunan insanlar diye düşündüğüm program. nolur öyle olsun çünkü, yoksa bu kadar olamaz bizim insanımız...
bir sürü kezban'ın ve ilaveten mehtap'ın bulunduğu yarışmadır. izlemiyorum ama mehtap'a hastayım.

edit: ceyda'yı nasıl unutmuşum lan, allah çarpar valla. balık etli voleybolcu ceyda var bi de. allahım gece gece ne oluyor bana.uyuyayım en iyisi.*
"Bunu izleyenler neyin kafasında yahu?" diye düşünürkren bir anda kendimi izlerken bulduğum evlendirme programıdır. Gülünçtür, kızlar manyak erkekler ise iyi aile çocuğudur. iyi kafa dağıttırıyor.
gülden karaböcek in 1992 yılına ait albümle aynı adı taşıyan şarkısı. en sevdiğim şarkılardan biridir. müziği calypso tadındadır.
Kimin eli kimin götünde belli olmayan programdır.
Dün x le sevgili iken bugün y ile sevgili olma yoluna gidebilirsiniz,ve bunu herkes cok normal karşılar.
Sakın tv programinin etkisine kapılıp gercek hayatta denemeye kalkmayın yoksa adınız ya orospuya ya da pezevenge çıkar.
(bkz: kısmetse olur ifşa)

evet, hepsi cast ajansındandır.
Annemin sardığı beyin yakan program. Bundan önceki bağımlılığı unutma beni olduğu için hiç karışmıyorum. Beterin beteri var.
Sirf nur var diye izliyorum amk programıni hastasiyim resmen.