bugün

1.81 standartın üstüdür ben raadım.
Bir önerme . Ya şurda 60 70 yıl yaşayıp gideceğiz kardeşim sikecem sizin boyunuzu, kilonuzu, vajina kararmanızı, iktidarsızlığınızı, küçük memenizi, büyük ayağınızı. Hepiniz kompleksli boş canlılarsınız. Eminim ki burda erkek boyu muhabbeti yapan kızda vajina kararması vardır ve ya meme boyutundan memnun değildir. Yine kısa boylu erkeği espri malzemesi yapan erkeğin siki kalkmıyordur. Ve ya kızların bilmem ne haline kusur bulan erkeğin daha önce seks tecrübesi olmamış bunu aşağılık kompleksine dönüştürmüştür. Konuştuğunuz şeylerin yüzde 99.9 u cinsellik üzerine. Temelde ne var? Üreme iç güdüsü. Amk dünyasında üremeyiverin. Boş boş muhabbetler. Bi erkek olarak bana göre gelmiş geçmiş en karizmatik adamlardan 1. Si Atatürk 2.si alpaçino (Michael corleone rolünde.) ikisi de kısa boylu sınıfında erkekler. Atatürk'de cidden karizmatik adam şimdi baktığın zaman sevdiğim için söylemiyorum o mareşal üniformasıyla attığı kurtvari bakış yeter. Yani her tip her şekilden insanlar itici ve ya karizmatik gelebilir onu demek istedim.
Asla, kısa boylu erkekler candır ya.
biz güçsüz falan değiliz. 1.40 boyum var ve hepinizi yenerim.
Güçsüz demeyelim de, herkes kendi boyuna yakın olanı beğenip seçiyor.

Bazı uzun erkekler minnoşlardan da hoşlanıyor. O ayrı ama uzun kadınlar uzun adamları seçiyor. (parasal çekim, mankensel hareketler dışında) Kendimden kısa biriyle birlikte olmak istemem.
Lan ne alaka? Bu insanlardaki uzun boylu erkek takıntısını asla anlayamayacağım.
Kısmen doğru bir iddia.

içgüdüsel olarak kadın en güçlüyü ister. Erkek de soyunu sürdürebilmek için mümkün olduğunca fazla dişiyi.

Kadının kas-boy-pos isteği, erkeğin maymun iştahı buradan gelir.
Boyu kısa olan erkeğin yarısı da yerin altında olur derler.
1.64 boyum var güçsüzüm. Bu doğru tespit benim adıma.
1.75 altı.
olum siz salak mısınız aq insanların fiziksel özelliklerini taşak muhabbeti yapıyorsunuz? bu tür faktörleri aşırı kafaya takan, hayatı kendine zindan eden insanlar var. sizin 2 dk'lık keyfiniz yüzünden birileri hayattan soğuyor.

yaptığınız ağır orospu çocukluğu.