bugün

birtakım zevatın sün geceden beri sosyal medyada tartıştığı en önemli konu.
görsel

neymiş?
kılışdar seccadeye basmış.
vay amına koyim ya... mevzuya bak hele...

lan bir seccade parçası 128 milyar dolardan, eksi döviz rezervlerinden, liyakatsizlikten, hukuksuzluktan, adam kayırmaktan, ülkeyi peşkeş çekmekten daha mı önemli gerçekten?
Ben olsam böyle bir ülkeye Cumhurbaşkanı olmaya uğraşmazdım.
Seccade nedir lan?

yıllarca akp bayrağımızı, türklüğümüzü aşağıladı lan bizim. Bir seccade kadar sahip çıkmadınız bayrağa, türklüğe, şehitlerimize...
tamam haklısın ama seccade de önemli bi unsur ama şimdi. yandaş medya algı yapıyosa orası ayrı.
--spoiler--
seccade nedir lan?

--spoiler--

namaz kılıp dualar ettiğimiz bir örtü. temizdir, temiz olmalıdır. pis ayakkabıyla basanların ayaklarını kırmışızdır.

bu hep böyle oldu. mesela örneğin misal; kurtuluş savaşı yıllarında, camilerimize botla giren yunan askerini de denize döktük.
Sence Anadolu çomarının şeyinde mi 128 milyar dolar ? Ya da ülkeye alınan ortaodoğulu yaratıklar veya insanların gözü önünde yapılan haksızlıklar adaletsizlikler ? Geçen gün twitterda dayının birini gördüm 1994'ten beri hep Tayyipe atıyormuş ex erbakancı yani. Rte cezaevine gönderilirken uğurlayanlar arasındaymış şimdi ise ilk defa kılıçdaroğluna verecekmiş bu seçimlik çünkü midesine vurmuş ekonomik kriz. Yani bu heriflerin umurunda olan tek şey mideleri biz z kuşağı olarak biraz daha adaletli, hoşgörülü, ahlaklı, eğitimli, refah, uzlaşmacı ve ilerici bir anlayışa sahip olan toplum ve ülke istiyorken bu fosiller sadece midelerinin peşindeler. işte fark burada ortaya çıkıyor. Yani 5-10 sene içerisinde rte gibi bir siyasetçi daha çıksın sağ cenahtan koşulsuz şartsız basarlar.
O seccade değil kilim bu arada haberiniz olsun.
seccadenin aslında seccade olmaması kadar önemli olmayan bir takım argümanlardır. burada süper müslüman takılan bazı arkadaşların seccadelerin o ebatlarda olmadığını bilemeyecek kadar konudan uzak olduklarını görmek sizi belki şaşırtıyor olabilir ama ben zerre şaşırmıyorum. yıllardır bunlara boşuna sahtekar, ahlaksız gibi şeyler söylemiyoruz. mağduriyet yaratacakları zaman bunlardan müslümanı yok hatta müslüman oldukları için linçleniyorlar falan ama cuma namazı vaktinde camide olmaları gerekirken burada milletin anasına avradına küfür edip ufacık bir kilimi seccade yapacak kadarda şeyler. şeyler işte buraya sen kondur bir kelime..

fotoğrafa göre bay kemalin sağındaki hanımefendinin bastığı şeye seccade deseler tamam derim. o seccade ebatlarında ancak bay kemalin bastığı şey birçok evde bulunan mini kilim adı verilen şey. ne bileyim ya bu adamı bile savundurtuyorsunuz zorla insana amk. namaz kılan hiçbir insan seccadelerini o şekilde ulu orta yerde bırakmaz. he illa bırakmış işte diyorsanız bu işte bir orostopallık var demektir. seccadenin yerde kalmayacağını bize çocukken öğrettiler namazını kılarsın seccadeyi usulüne uygun katlar yüksek bir yere kaldırırsın. bu nasıl iş böyle ?
--spoiler--
seccadenin aslında seccade olmaması kadar önemli olmayan bir takım argümanlardır. burada süper müslüman takılan bazı arkadaşların seccadelerin o ebatlarda olmadığını bilemeyecek kadar konudan uzak olduklarını görmek sizi belki şaşırtıyor olabilir ama ben zerre şaşırmıyorum. yıllardır bunlara boşuna sahtekar, ahlaksız gibi şeyler söylemiyoruz. mağduriyet yaratacakları zaman bunlardan müslümanı yok hatta müslüman oldukları için linçleniyorlar falan ama cuma namazı vaktinde camide olmaları gerekirken burada milletin anasına avradına küfür edip ufacık bir kilimi seccade yapacak kadarda şeyler. şeyler işte buraya sen kondur bir kelime..

fotoğrafa göre bay kemalin sağındaki hanımefendinin bastığı şeye seccade deseler tamam derim. o seccade ebatlarında ancak bay kemalin bastığı şey birçok evde bulunan mini kilim adı verilen şey. ne bileyim ya bu adamı bile savundurtuyorsunuz zorla insana amk...
--spoiler--

al kardeş sana kapak olsun. ayrıca yine yeniden yazıklar olsun.

(bkz: kemal kılıçdaroğlu nun özür dilemesi)
--spoiler--

al kardeş sana kapak olsun. ayrıca yine yeniden yazıklar olsun.

--spoiler--

sen az daha zıplarsan ben sana bir kapak takacağım boş otobüste ayakta gitmeye başlayacaksın. sabrını zorlama insanın. yazdığım şeyleri götünle değil gözün ile oku. götünle değil beynin ile algılamaya çalış o zaman biraz idrak edersin belki. geri zekalı mısınız nesiniz sabahtan akşama burada milletin damarına basıp duruyorsunuz arkadaş ? ben kendi yorumumu yapıyorum sen de kendi yorumunu yap o leblebi kadar aklın ile laf sokmaya çabalama.
Evdeki halıların hepsi 5 metrelik ilk müslümanların kullandığı büyük seccadelerdir. Eve o yüzden ayakkabı ile girmek ve halı üstünde afedersiniz cinsel seks yapmak caiz değildir.
adam bilmeden mayına basmış gibi oldu..

yanlışlıkla adam öldürsen bile dinen günahsız oluyorken, seccadeye basmanın bu kadar abartılması doğru değil. kimse zaten "bilerek bastı" diyemiyor. bilerek bassa bile günah değil ama tıpkı bayrak gibi islami kesimin hassas olduğu bir konu. konuyu uzatanlar ellerinde başka malzeme olmadığını kabul edenlerdir.
Medyanın seçim öncesi algı operasyonu . Sonucunu seçim sonuçlarında göreceğiz.
Çomar cümlesi...
Karşımızdaki kitle bu işte.

Ona göre birlik olmamız gerekiyor bu şarlatan sistemi cehaleti çomarlığı kırmamız için.
bunlar kılışdar'ı küçültmez. sıradaki çamur lütfen !

çaresizlik neler yaptırıyor.
patladı be hacı abihihihihi.

görsel
Buna seccade diyen emin olun namaz kılmayı bilmeyenlerdir. Namaz kilanlar bunun bir seccade degil küçük bir yolluk kilim olduğunu bilir. Zaten o yollukların altında da bir geleneksel dokuma halı var gibi. Geleneksel dokuma bir yolluk kilime seccade diyenler tam anlamıyla müfteridirler. Her şey bir tarafa kılıdaroğlu gibi bir adam böyle bir saygısızlık yapacak bilinçsizlikte olmaz.
Seccadeye basmasına gerek yok.
Kılıştara oy mu verilir la ahahahah.
Eskiden sağcılar ve solcular vardı,şimdi 3.ncü tür dediğim bu tuhaf cahillikte Master yapmış ,mantığı homosapiens e benzemeyen kişiler var.
kılıçdaroğlu aday olmasın kazanamaz,
tuvalet terliğine oy veririm diyen,
masayı terkeden,
güruh şimdi din dersi veriyor, başlık açanın da zekası belli.
seccadeye bastı diye tayyip erdoğan'a oy veriyorum kimse demez.
zaten adam yanlış oldu diye özür diledi, bu tezgahı hazırlayan chp içinden birileri bu belli, kasıtlı yapılan bir durum ve tezgah.
inanan müslüman tuvalet terliğinin necaset olduğunu bilir, islam temizlik dinidir.
Her cuma bir ayet sallayan Bakara’nın makarasını yapan Egemen Bağışı sindirmekle kalmayıp, bağrına basmış siyasal islamcı kitlesi seccade kıyameti koparıyor.
Seccadeye basmaktan daha korkunç şeyler oldu bu ülkede; Ensar vakfında 8-10 yaşlarındaki 45 çocuğa tecavüz edilmesi gibi…
"kılışdar dışında kime verirsen ver" diye cevaplanması gereken söz öbeği.

adam "güneydoğu'ya özerklik vereceğiz" diyor bu lafı 25 sene önce dile getireni idamla yargılıyorlardı. bugün bile bölücülük ifade ediyor, bu vaadi sunuyor adam ve hiçbir chp'li, saadetli, ipli çıkıp "ama efendim bu bölücülük, bu PKK'nın istediği bir şey" diyerek itiraz etmiyor.
Kıymanın kg 320 tl olmuş. Çomarların derdi seccade. Sizin ben yapacağınız duyarı silkeleyim.
Tayyip yıllardır millete basıyor oyum kılıçdara.....
Kk normalde böyle potları 2 ayda bir falan kırardı şimdi maşallah her sabah " bugün nasıl bir olaya imza attı acaba" diyerek uyanıyoruz.

bu seccade işini köpürtenler zaten ona oy vermeyecekti . Kk suda yürüse " sen peygamberliğe mi özeniyorsun, kâfir" derlerdi. Ha ama yaptığı hatanın farkına varıp özür dilemesi yapması gereken bir işti.
Anayasayı çiğneyenler de var!
Kendi inandığı dindeki Kul hakkını vs çiğneyen de!