bugün

orjinali dururken * neden izlendiğini anlamadığım dizidir.
gg'yi izletmek kolay:nate ve blair'ın sevimliliği,serena'nın bacakları,chuck'ın aksanı blah blah.ama bu salak diziyi nasıl izletecekler sinem kobal'ın muhteşem oyunculuk yeteniği mi,ayşegül(sanırım merve boluğur)'ün kendini beğenmişliği mi nedir bu be?
sol framade yokluğuna dayanamadığım hededir. garip bir cazibesi vardır.
(bkz: sevdiğinden sığdırası gelmek)
sözlük sağ olsun inanılmaz merak ettiğim dizi. yıllardır dizi izlemem, bu bölümüne bakacağım. gossip girl gibiyse yarısında çıkarım zaten.
iki gündür sol frameden ismi eksik olmayan dizi.
sözlüğü sikmek için kullanılan yeni bahane.
"sırrın küçüğü büyüğü mü olur ?" diye sordurtur.
oyuncularını sokaktan toplasalardı belki onlar kadar iyi gözükmezlerdi ancak eminim daha iyi rol keserlerdi.
kimin eli kimin cebinde belli degil. olay almış başını gidiyor. adını da degiştirmek lazım : küçük or*spular
daha adamakıllı hangi gün yayınlandığını bile çözemediğim dizidir.
çekimleri ağustos ayına kadar devam edecek olan dizidir. *
Dizide ki kızlar güzel geliyordu bana, taki ben letonya rigaya gelene kadar.
su karakterinin başrolde olmasına rağmen yer almadığı dizi.
büyük bir mantık hatası barındıran dizidir. sır falan yok ortada yoksa ben mi kaçırdım?
(bkz: çakma gossip girl)
para para para...
hakkında 56 sayfa entry girilmesine şaşırdığım dizi.
önce bunlar liseliyiz diye başlarlar. herkes birbirinin eski sevgilisidir. bölüm başı biri ya hamile kalır, ya da babası tarafından sokağa atılır. bunlar sonra üniversiteye gidirler. ne milyarder olmadıkları kalır ne hayatın sillesini yemedikleri. *

(bkz: sır bu mudur)
gossip girl başlığında 15 sayfa bu başlıkta 56 sayfa entry var. sanırsın daha iyisini yapmışız.
türk işi gossip girl. Sinem kobalın nasıl kötü bir oyuncu olduğunu anladığımız dizidir.
çok tuttu devamını çekelim diye büyük sırlar adıyla devam ederse çoluğu çocuğu kestirecek dizi.
ensest ilişki örneklerinin barındığı çakma dizi(türkiye deki bir çok şey gibi).
türk işi gossip girl.
şu an tvde oynuyo rezaletten başka bişey değil...
dizideki su ile demir evlenirse çocuklarının adı "pas" olmalıdır.