bugün

sayıları hiç de azımsanmayacak orandadır. bugün referandum yapılsa iddia ediyorum kürtlerden fazla türkler kürdistan'ın kurulmasını isteyecektir. bence türk milleti çoktan zihninde bölünmeyi gerçekleştirmiş. sadece bunu hayata geçiremiyor.

bölünmeye karşı çıkanların tamamına yakını da sınırların ne olacağını, kürdistan kurulursa nerelerin gideceğini ve kürtlerin gerçekten bu ülkeye gidip gitmeyeceğini bilemedikleri için bölünmeye mesafeli duruyor. ama desen ki bugün bölünme tam anlamıyla gerçekleştirilecek ve araya güçlü bir sınır çekilip bir daha asla türklerle kürtlerin birbirlerine teması olmayacak; bu plana hayır diyecek bir türk bile olacağını düşünmüyorum.
çevremdeki hırtlar siktirolup gidecekse desteklediğimdir.
Ak partiyi devirmek için seytanla bile işbirliği yapabilecek tiplerin farklı versiyonudur... ibneligin para veya ırk ile alakalı olmadığının bariz kanıtıdır bu arkadaşlar!
Daha fazla askerimiz öleceğine bunlar da birdaha sorun Çıkarmayacaksa şayet; hepimiz isteriz bence. Hatta keşke zamanında verseydik.

Başka bir ülke olsa eminim çoktan ayırıp atmıştı sorunlu kesimi.

Hem ekonomik açıdan zarar, hem manevi olarak...
Hainlerdir.
(bkz: uludag sözlük ırk savaşları)
yoktur. olmamalı.

isteyen kuzey ırak'a, yani zaten mevcut olan kürdistan özerk bölgesi'ne gidebilir.
evet mesela suriye'de ya da ne bileyim ermenistan topraklarında hele israil falan olursa hiçbir itirazım olmaz hatta para desteği bile verebiliriz taşınmalarına bu kürt kardeşlerimizin. haa ama kastınız bizim ülke sınırlarımız falansa bir tane vatan evladının destek vereceğini ummak cahilliğin nirvanasıdır. destek veren de olsa olsa vatan hainidir net hem de çok net.