bugün

Esas kizlardir.
seksapalitesi oldukça yüksek kızlardır.
bugün haberleri izliyorlardır.
küfür etmiyorlarsa sorun vardır.
narinlikten nasibini almamış kızlardır.
dusman basina.
antipatik bir izlenim yarattığı düşünülmektedir; amma ve lakin neden ? niçin kızlar diye cinsiyet kökeninden ayırt edilir bu iş hiç anlamış değilim.
Aşırıya kaçmadığı sürece iyi, sağlam kızlardır.
itici kizlardir. Amk derken guvendiginiz şeyi merak ediyorum.
--spoiler--
küfürlü entry
--spoiler--

twitter'a bakarsanız bunlardan binden fazla örneğini bulursunuz bunlar kelime anlamıyla "yarrak arıyor" dur. o kadar "seni sikerim" in anlamı aslında "siksene beni" demeye çalşması ironinin babasıdır azizim.bi de ortamda küfretsek sapık biz oluruz. koduğumun kezbanları bi de kendine prenses gibi davranmamızı ister twitter'da bunların götünü kaldıracağınıza hanım hanımcık kızlara yönelsek daha iyi olacak.

not:bir adanalı olarak adanalı kızlar lafım meclisten dışarı siz küfür edebilirsiniz size yakışıyor..
bir 'yere tüküren kız' değildir.
Nasıl bir etki bırakmak istiyorsunuz bilmiyorum, ama o etki bırakılmıyor.
iğrençsiniz, nokta.
tamamına yakını orospudur. deneyimlerinden bahsediyorlar küfürlerde.
bunların sebebi küçüklükten baba sorunları olan kızlardır.
onlar farkında değiller fakat tüm kalitesizliğini ortaya döken kızlardır.
sürekli ediyorsa mide bulandırıcıdır ama yerine göre kızlar da küfredebilir.
yeri ve zamanını bildiği zaman gayet iyidir.
Iticiler. Ayhh ben ozgurum hah, tarzinda takilip kufretmeyi marifet sanarlar.
Hele bir de kalabalik ortamlar da küfür ederlerse tam ortam kizi moduna girerler. Net yani.
uyardiginizda ben dogalim iki yüzlü değilim cevabi veren kizlardir. kendilerinde bulunmayan organlarla kendilerinde bulunan organlara girebileceklerini iddia ederler.
Bazılarına ciddi anlamda çok yakışır.
sesliye Çeviremediğim zaman gülümsüyorum. Hani küfür gibi gülüşler vardır ya hah, işte ondan. Bunun dışında burdan öğrendiğim küfürleri iÇ sesim alaylı söylüyor. Neyse ki Çok kibar küfrediyorum.
birinin bu kızları toplayıp dövmesi lazım.
niye tepki gördüklerini anlamadığım kızlardır. mıy mıy mıy konuşacaklarına bassınlar küfürü amk.
iğrençtirler.
Bir de kızların "amk" demesi yok mu insanı gıcık eder ne kadar basit karakterli ve itici duran bir davranış.
Hanım kızlara hiç yakışmayan bir davranıştır.