bugün

Köpeğin üzerine doğru koşun. Bir arkadaşım köpek onu kovalarken, kaçacak yer kalmayınca köpeğin üzerine doğru koşmuştur. Köpek bu işin şaşkınlığını sürdüredursun bizim arkadaş köpeğin yanından koşarak uzaklaşmıştı. Yani durum pozitif.
sokak dövüşü ile köpek nakavt.
la ormanda üç köpek saldırdığında ne yaptıysam siz de onu yapındır. doğal olun. ağzına yüzüne neresine gelirse , allah ne verdiyse. "eğer sen yapmazsan o yapacak, onlar yapacak".
dedim bi an için onlar beni ısırırsa haber olmaz ama ben ısırırsam belki haber yapabilirim. sonra dedim saçmalama olum sosyal medyada değilsin, kedine gel, at şu şoku üstünden.
sonuç: ben kazandım anasını satıyım. kancıklar gibi kaçıştılar sonra koduumun itleri. lan ben size üç kişi saldırıyo muyum, siz niye teker teker gelmiyonuz, adil miydi bu ? değdi mi o kadar tekmeye?
itiraf : yeminle vururken ciğerim parçalanıyodu ama itoğlu itler niyeti bozmuşlar üç farklı koldan saldırıyolardı naapsaydım.
2.itiraf: ormanda tek başıma ne mi yapıyodum ? papatya topluyodum anasını satıyım , oldu mu ? * *
frikik vuruşu yapmak surata doğru. belki gol olur.
Son duayı etmektir süphesiz.
bir gece yürüyüş yaparken köpekler üzerime doğru gelince takmaz, sakin kalısam bir şey yapmaz dedim ancak köpekler manyak çıktı az kalsın öldürüyolardı .Allahtan polis karakonun önünde olduda polisler falan yardım etti . Sonrasında bir iğne ardından belli tarihlerde 5 iğne daha olmak zorunda kaldım.ama köpek size doğru gelince onunla güç savaşı yapıp üzerine gidin,ayağınızı yere sertçe vurup ondan daha korkunç ses çıkarın.bunları maalesef mağdur olduktan sonra öğrendim
bacaklarınız uzunsa* c.ronaldo misali gelişine sallayın. ama bunu yaparken çok sert ve oturaklı ve zamanlaması çok iyi olmalı. kaleyi falan düşünün ne bilim. ama çok sert vurmalısınız. denendi başarılı olundu. ne köpek mi? yoo dostum yoo yerden kalkamadı.
arkana bakmadan koş araba varsa etrafda üstüne cık. yüksek bir yere cıkmaya calışma yarım kilo eksilirsin.
ilk gördüğünüz yere tırmanın.
Eğer yere düşülmüş ise boğazını bütün güçle sıkmak.
evine , kulübene ateşler dolsun diye beddua etmek.
görsel

anladınız siz onu.
bir gun yazlikta dalis yaptigim kayaliklardan donerken 2 tane saldirdi, yanimdaki zipkinla birini boynundan vurmak zorunda kaldim yerde yatti kiyamadim tuttuk vetenire haber verdik geldi goturdu bakimi yapildi iyilesti serefsizi evin bahcesinde baktim sonra alistim bir 7 yil daha baktim eceliyle oldu, mezar tasini vurdugum zipkinla belli olsun diye dikerek isaretledim..
Daha taarruza gecmediyse hareketsiz kalmak en iyisidir. cunku o zaman sadece bakiyor ve kacmanizi bekliyor ki hucuma gecsin. ha eger saldirdiysa, yani artik tuttuysa bir yerinizden 'gecti borun pazari sür essegi nigdeye'...
Kosabildiginiz kadar hızda topuklamaktir.
köpeğin hassas uzuvlarını avuçlayıp sıkacaksın ve köpeğe sıkayım mı ha sıkayım mı diye soracaksın, köpek anlaşma şartlarını kabul etmezse sıkma şiddeti arttırılır ta ki kabul edene kadar. köpek tamam sıkma pes ediyorum derse bırakırsın ama ondan sonra köpek köpeklik ederse mesuliyet kabul edilmez. Not: bu yöntem, köpek erkekse işe yarar bu nedenle üzerinize gelirken cinsiyet kontrolü yapmanız menfaatiniz icabıdır.
(bkz: gözlerimi kaparım vazifemi yaparım)
Çömmek...
kaçmak .
kaçma fırsatınız yoksa yüzünüzü köpeğe dönün yere bagdaş kurup oturun. köpek tan önünüze gelip oturacaktir. ve hirlamaya baslayacak dislerini gösterecektir. siz sadece köpeğin gözlerinin içine bakin bekleyin. hareket etmeyin hareket ederseniz saldırır. 1-2 saat bu şekilde bekleyebilirsiniz. ama bu arada biri gelip yardim edecetir tabiki.

Edit : hayatınin 60 yılını göçebe olarak geçirmiş , ve hayvanlarla iç içe yaşamış zorlugun her türlüsünu görmüş nenem tarafindan tavsiye edilmiş durumdur. nenem diyorsa dogrudur. Onca yıllık gocebelik tecrübesi.
Saldırıya uğrayanın kesinlikle kıpırdamadan durması, ve köpeğin gözlerine bakmaması gerekir.
olası bir köpek saldırısına karşı tavsiyelerdir.

önce havaya zıplayın sonra yere yatıp geriye takla atın. köpek "ne yapıyor lan bu" diyerek size bulaşmak istemeyecektir.
Hareket etmeyin, korktuğunuzu belli etmeyin tabi başarabilirseniz.
Çekerdim silahı tak, tak!
(#27045744)