bugün

Sokak köpekleri öldürülsün diyen, sokakta hayvanlara şiddet uygulayan tiplerdir.
havrita-başıboş köpek haritası uygulamasından haberdar ettiğiniz için teşekkür ediyorum. bizimki gibi devletinin asli görevlerini yerine getiremez duruma düşürülmüş ülkeler için çok gerekli bir uygulama.
görsel
https://havrita.com
eski videoyla köpekleri öldürüyorlar algısı başlattılar.
anlaşılan sözlükteki itlerine de emir geldi hemen başladılar.

siz, zavallısınız olum.
--spoiler--
Avrupa'da hayvan yok ona ne diyorsunuz hayvanseverler?
--spoiler--

Batılısından Doğulusuna tüm hayvan düşmanlarının amına koyayım diyorum.
Bir köpektapar ruh hastasının insanoğluna yaptığı hakaret.

Bir tane bile sahipsiz sokak hayvanı kalmayana dek hepsi itlaf edilmeli.

Not: Angora kedim var.
kedileri parçalatan, küçük çocukları parçalatan, diğer köpekleri ve hayvanları parçalatan pitbulltapar or*spu çocuklarına köz veren hayvan düşmanı or*spu çocuklarıdır.
kim masum savunmasız canlıların itlafını savunuyorsa or*spu çocuğudur ve itlaf edilmelidir. açık ve net. pardon or*spulara ayıp oldu.
saldırgan başıboş sokak köpekleri sorununun farkındayım ve insanlık dışı olarak itlaf etmek yerine, ilaçla uysallaştırılması taraftarıyım.
burada mevzu bu sorunun farkında olanlar değil, masum, savunmasız, zararsız hayvana şiddet uygulayanlar.
sokak hayvanlarının acı çekerek ölmesi hoşuna giden, sokak hayvanlarını zararları olmadığı hâlde bile isteye zehirleyen, onlara şiddet uygulayan kim varsa orospu çocuğudur. analarını sikeyim onların.

bakın bu ülkenin insanı hayvanseverdir. hayvanlara zarar verenler küçük bir azınlıktır. en büyük metropolünden en küçük köyüne bu ülkede hayvanlar sevilir. aklı başında kimse sokak köpeklerinin işkence edilerek öldürülmesini istemez.

ama şu da var ki, sokak köpeği sorunu insan hayatını tehdit eder bir noktaya gelmiştir. bizim bildiğimiz köpeklerden de farklı olan, kimlerin hangi türleri çiftleştirerek elde ettiği ve sokağa saldığı bilinmeyen türler 5'li 10'lu çeteler olmuşlar. küçücük bir kız bunlardan kaçarken öldü. gencecik insanlar öldüler. sakat kalanlar oldu, yüzünde kalıcı hasar meydana gelenler oldu. bunları hiç mi görmüyorsunuz ittaparlar? tek istediğimiz sokaklarımızda rahatça yürüyebilmek. tek istediğimiz can güvenliğimizin olması. insanlar artık çocuklarını dışarı çıkarmaya korkuyorlar. sosyal medyayı zaptetmişsiniz, ülkenin yüzde 90'ını hayvan düşmanı olarak nitelendiriyorsunuz. devleti ve belediyeleri de hipnoz etmişsiniz, hiçbir şey yapılmıyor, halkın kendince bulduğu çözümleri de baltalıyorsunuz. kimse öldürülsünler demiyor. gereken yapılsın diyoruz, ona da karşısınız. amacınız ne oğlum sizin? sokakta yürüme özgürlüğü istiyoruz lan! sike sike de alacağız!
Sokak köpekleri için toplu itlaf istemek ayıptır, günahtır. Yarın bir gün sokak çocukları da suç işlerse onları da mı toplu itlaf edeceğiz. Çözüm olarak akla ilk itlafın gelmesi vicdansızlıktır. Onların da canı var, saldırgan köpek varsa zarar vermişse bir şey diyemem.
Sokakta başıboş köpek istemeyenleri hayvan düşmanı ilan edip küfür edenler kadar orospu çocuğu değillerdir.
Herkes birbirine o. Ç dediğine göre.

görsel
Sokak çocukları ile sokak köpeklerini bir tutan zihniyet.

Beyinleri gerçekliği kaybetmiş. Dünya'ya uyum problemleri var.
görsel
Dün izmir ucyolda metroda ,kendi halinde uyuyan bir köpeğe tekme atan adamı gördüm.napti sana o köpek diye düşündüm.gercekten böyle arıza tipler var.
Bu ülkede çok sayıda orospu çocuğu vardır hatta orul orul orospu çocukları vardır ama onlar köpeklerin öldürülmesini savunanlar değildir. iğneyle uyutup mışıl mışıl gebertilmesi gerekirler ancak bu da farklı bir problem ortaya çıkartıyor 10 milyon sokak köpeği cesetini ne yapacaksın?
Bu sorunun çözümü bu köpekleri yemeleri için Çin'e satmaktır. Böylece hem köpekten hem cesetinden kurtulup üstüne de para kazanırsın. Tabi çin bunları isterse. istemezse tek çözüm öldürmektir. Eğer karşı çıkan hayvan sever varsa onları da öldürmek gerekir. Köpeğin yanında yaş da yanar.
---alıntı---
10 milyon sokak köpeği cesetini ne yapacaksın
---alıntı---

bir süre formülü değiştirmek lazım. kendileri açısından sıkıntı olmaz tahmin ediyorum. kedi hatta birbirlerini parçalayıp yediklerini gözümle gördüm.
görsel

hayvanseverler bütün hayvanları seviyor(dur herhalde). kuzuyla köpek besle. bir köpek 10 yıllık ömrü boyunca kaç kilo et yer? o et kaç kuzuya denk gelir? burda bir tutarsızlık yok mu? kuzuların günahı ne?
görsel
10 milyon sokak köpeği cesetini ne yapacaksın
gübre olur . balık yemi olur . ayrıca şu köpekçi takımına
" köpek toplama işini sana vereceğiz , köpek başı 3- 5 dolar
alacaksın , 10 milyon köpek var , hesabı yap " denildiğinde
gelecek cevaplar .
* ne zaman başlıyoruz ???
* elimle yakalarım ...
* bir gün de iş biter ...
* zaten bunlar çok tehlikeli abi , itlaf şart ...
Sokal köpekleri, sokak itlerinin elinde eziyet görmesin diye belli alanlarda olmalı. Ha diyorsan ki hayır dokunulmasın insan öldürmeye devam etsinler, o zaman senle ilişkimi maslahatgüzar seviyesine indirir ananı muhatap alırım.
Gerçekdışı barınak.onerisi yine geldi. Ben bunu burada entrylerle anlattım. Hesaplamalarla anlattım. (bkz: #45801737)
38 milyon liraya mal olan izmir büyükşehir belediyesinin yaptığı barınak yalnızca 1500 köpek kapasiteli 10 milyon köpek için 6666 tane barınak yapılması gerekiyor. 6666 barınak 6 adet konya büyüklüğünde yer kaplıyor. Üstelik maliyeti 233.3 milyar tl. Mantıklı çözümler üretmek lazım. Bol keseden harcayacak değil milyar milyonlarımız dahi yok. Herkes öldürüyor bu sahipsiz sokak hayvanlarını bi Türkiye'deki hayvan severler akıllı öldürülmesine engel oluyorlar. Türkiye'ye rönesans şart ilk önce yaşamın merkezine insanı koymadan gelişme sağlayamayız.
bazı andavalların; özellikle saldırgan ve gözü dönmüş sokak köpeklerinin itlâfını, bir şekilde ortadan kaldılmalarını istemeleri için; doğrudan kendilerinin saldırıya uğraması veyahut çocuğunun, anne babasının ya da eşi veya bir yakınının gözleri önünde bu bahse konu canavarlarlarca illâ da katledilmesine şahit olmaları mı gerekiyor amk?!

almıyor mu olm cidden kafanız?!

ortada insan hayatını tehdit eden bir potansiyel varsa, canlar yanmadan harekete geçilmeli.

illa ucu size dokununca mı sesiniz çıkacak amk?

b.kun yenilemeyeceğini bilmek için tatmak gerekmez, herkes bilir ki b.k yenmez!

empati kurmanız için illa ateş sizin de mi evinize düşmeli, sizin de mi canınız yanmalı?