bugün

yanlıştır. olmaması gerekir. ne kadar aşık olunsada ( olunabilir, kalp bu bazen söz dinlemiyor) ama yine de iş yatağa gitmemelidir. iğrençliğin ta kendisidir.

(bkz: ahlak)
"ömründe ailesi, akrabaları dışında erkek görmeyen kızın, kuzeniyle sevişmesi kadar doğal bir sonuç yoktur." dedirten toplumsal sorun. **
yahu akılsızlıktır. allah boşuna lanet vermemiş sanki kan bağı olanlar evlenmesin diye bu sakat doğumlar oluyor. bakın görün ibret alın diye neden ? çünkü hastalıklı bir düşünce olduğunu sana hastalıklı bir sonuçla aktarıyor. ama ben sizin aklınızla sevişmek istiyorum...
erkek için herşeyi o anda ne hissettiği belirler kime karşı hissettiği değil.
(bkz: iki gönül bir olunca samanlık seyran olur)
sonuçta kuzendir olmaz. ayıptır arkadaş. akraba evliliği gibi bir şey. şöyle bir baktım da, kuzeniyle sevişmek isteyen çok kişi varmış. yapmayın.
enseste girer.

not:eksi veren ensest sapık seninle aynı sözlükte olduğum için utanıyorum.
hoş olmasa gerek.
psikolojik bir sorundur.
zinaya girdiği için günahtır. ama evlenmenin bir sakıncası yoktur dinen. yani kuzenle evlenmek enseste girmez.
-mahmut sevişelim mi ?
-saçmalama hasan kuzeniz biz
-hee doğru lan

böylede olabilir.
ensest ilişki sayılmasada, hiçte hoş olmayan bir davranıştır, ulan sevişecek insan mı kalmadı dünyada.

edit: ulan ne eks oy patlaması aldım, kuzeniyle sevişen ne ibneler varmış.
olimpos fantezisi.
başka kız/erkek mı kalmadı dedirten eylem.
(bkz: sapıklığın alemi yok asuman)
iğrençliktir.
(bkz: bu devirde her şey olabilir)
arada 7 göbek varsa sorun olmayabilecek eylemdir. büyüklerimiz öyle derler.
dibine kadar ensestliktir. din izin veriyor diyen lavuklar 21. yy da misvak bulamıyorsa dişlerini fırçalamıyor bi saat uçakia yol gidip 3 gün seferiyiz ehehehe. yavşaklığını yapanlardır kanımca.

Edit : bu entry i eksileyen insan evladı var. Bence kim eksilediyse tespit edilip adli merciilere ihbarda bulunulmalı. Kuzen lan o kardeş yarısı. Allah belanızı versin nası yan gözle bakarsınız?
ben bir kere kuzenine o gözle bakanın yüzüne tüküreyimdir.
müthiş zevkli bir eylemdir. hele böyle kuzenin liseye yeni geçmiş bakire bir lolitaysa özellikle amcanın kızıysa ve bakireyse onun bakireliğini patlatmak gibim bi şeysi yok. askldjasakd.
aslında öyle çok da anormal değil ama yine de tasvip edilmez tabi.
tamamen karşıyımdır. evliliği, cinselliği hepsi saçma ve olmaması gerekendir. kardeş gibidir kuzen yapanların amacı nedir, nasıl bir aşktır, nasıl bir saçmalıktır anlamam.
kardeşle sevişenin yanında masturbasyon yapmaktır *
amcanın, dayının, halanın ya da teyzenin kızına ya da oğluna bu gözle bakan adam ya da kadın sapıktır. bildiğin cinsel sapık.