bugün

dogru düzgün türkçe konuşmayan türkiyeliler,

kötü kokan insanlar

ellerinde sigil olanlar

böcekten igrenmeyenler

din sahibi olanlar
kim kardashian kanye west.

itici ve yapmacık doğurduğu çocuğa yazık.
yalaka insanlar bunu en ust seviyede yasatir.
pkk leşleri.
kokoşlar, hayvan sevmeyen insancıklar, ülkücüler, kelebek kuş börtü böcek sevdalısı(keşke öyle olsa), pkk sempatizanı solcular, namus bekçileri, her yerde eş cinsel olduğunu söyleme ihtiyacı duyan ibneler, sevgilisinden ayrıldıktan sonra yaşadığı ilişkiyi arkadaş ortamında ifşa eden orospu çocukları, kadın olmak çok zor ühüh diye ağlayan çakma feministler vs.
Samimiyetsiz samimiyetsiz "dostum, kardeşim, kanka" laflarını kullananlar
Eski sevgilinin ismi bile yetiyor.
Teröristler, rte, aktroller kusma hissi yaratmıyor direk kusuyor insan ama nefret.
(bkz: günümüz siyasetciler)
dogru düzgün türkçe konuşmayan türkiyeliler,

kötü kokan insanlar

ellerinde sigil olanlar

böcekten igrenmeyenler

din sahibi olanlar
Aldatan insanlar.
kürtler net. sevmiyorum.
(bkz: sinan akçıl)

edit: tamam kendisinden tek iğrenenin ben olmadığını tahmin ediyordum da böyle de güzel bir destek beklememiştim doğrusu, gelin arkadaşlar birlikte linç edelim?
Hdpliler, pkklılar, dinci yobazlar, asalak ve cahiller.
"felan" diyen insandır. türkçe hocam iki kelimesinin arasına bir tane bu iğrençlikten sıkıştırırdı. kadına olan tüm saygım dersin sonunda eriyip gidiyordu.
Lisedeki en yakın arkadaşımdı(!) benim sevdiğim kızı sevdiğinden ℅ 99 eminken bi gün boş bulunduğum bi anda bunun yüzüne söylemiştim lafı evirdi çevirdi bana abi midemi bulandırıyorsun yaw dedi dondum kaldım AMK agzımi açıp bi laf edemedim sonra bu olay bana bi 6 ay dert oldu tabi bu olaydan sonra 1 yıldan fazladır görüşmüyoruz amk kodumun çocuğu şimdi karşıma çıkıp öyle bi laf etse suratını parçalarım.
Başta dilek Öcalan hanımefendi olmak üzere Hdp milletvekilleridir.
bugün itibariyle cansu taşkın ve türevleri..
yüzünüze baka baka yalan söyleyen insanlardır.
Hemmmmen rte yazın zaten amına kodumun çoluk çocuğu. Lan bi apo yaz bi sebahat tuncel yaz dimi yooook. Hemen rte. Ananı sikerken burnunu mu karıştırırken gördün lan adamı? ne mideni bulandırıyormuş? te amk şu yüzden bu adama oy veriyorum valla. Çoluk çocuk ona laf atmada yarışıyor böle internette.
Taylor Swift.Kusma hissi oluşturan Çok insan var ama ben Taylor Swift muhabbetine,sesine ve tipine katlanamıyorum.iğreniyorum ondan.
selahattin demirtaş.
abdullah öcalan.
insanları ırklarıyla, düşünceleriyle, inançlarıyla, kıyafetleriyle yargılayan insanlar.
Irkçı insanlar.
Hayvanlara kötü davranan insanlar.
Saygısız insanlar.
Küfür eden insanlar.

La bunlar nasıl insanlar ?
hdpliler. pkk lilar da var ama onlara insan demek ayıp olur insanlara.
pkklılar ve pkk sempatizanları mide bulandıran yaratıklar nasıl bu kadar kaypak ve ikiyüzlü olabildikleri tez konusudur.
(bkz: k*rtler)