bugün

o dönemler m. kemal dahil tüm türkiye de, düşmana karşı savaşmak için kullanılan sav, peygamber sünneti ortadan kalkıyor, islam elden gidiyor, din gidiyor propagandası idi. işte böyle yokluk zamanında şakirtler, yani müslüman kur an sevdalıları ortaya atıldı, savaştı. kur an uğruna, islam uğruna. çıplaklık, frenk medeniyeti uğruna değil. o savaşta bir tane kemalist yoktu. tabi allah ın inayeti vardı, oda müslümanlaın üzerineydi. yani beğenmediğiniz şakirt dedeleriniz kazandırdı o savaşları. evet onlar şakirtlik uğruna, şakirtlikle övünerek kazandırdılar savaşı. siz hala tek bir askere atfedin bütün kahramanlığı.
sözlüğün bir entry müzesi olsaydı kesinlikle "gelmiş geçmiş en başarısız troll denemesi" olarak sergilenirdi başlık entrysi...

"dip nedir?" sorusunun karşılığıdır bu entry...
allah allah diye dusmana saldiranlar kemalist ya da ateist degildi tabi.
bu durumdan mutevellit dogru onermedir.

bu baglamda mevlut okutup kurban kesilerek meclis acan ataturk de sakirttir.
şakir leri de unutmayalım.
kuyruk acısı bir türlü geçmeyen şakirt zortlaması.

(bkz: ne bitmez derdin varmış be abi)

(bkz: ağlama melis)
evet müslüman bir ülkede, böyle bir davayı savunduğum için tekfir edilmek ne acı şey. savlara baksanız hakaret, küfür ama tek bir cevap yok. diyorum ki şakirtler kazandırdı. yani müslümanlar, siz buna dahi karşı çıkıyorsunuz, bana küfür ediyorsunuz. oysa belki takdir etmeniz gerekirken, dinsizliğiniz yüzünden karşı geliyorsunuz.
senin bu şakirtler sevr antlaşımasında daha küçüklerdi sanırım, damat ferit paşa ve vahdettin ile ülke elden gidiyordu o zaman neden ses çıkmadı dünde böyleydi bugünde böyle maalesef kolay yönlendirildiğiniz bir gerçektir şükrediyorum rabbime ki o zaman mustafa kemal atatürk gibi büyük bir önder vardı doğru yönlendirdi şimdi ise recep var durum ortada ...
Büyük Deden şeyh saitti galiba . Bunları savunduğuna göre.

(bkz: Dedeye çekmiş)