bugün

oğlum polat ölmeden bitmemeli bu dizi! hiç olmazsa sadece 1 bölüm daha çekin polat ölsün ve final olsun!
geri dönüyorsa heeycanlandıran dizi.
Kurtlar Vadisi geri mi dönüyor?
https://www.ilkelihaber.c...isi-pusu-geri-mi-donuyor/
şu günlerde sky 360 adlı kanalda yeniden başlayan unutulmaz dizi..

Efsane bölümler var. (bkz: iskender büyük)lü bölümler...

umarım birgün kaldığı yerden devam eder..
https://youtu.be/4tf0icuedoI
adından ''pusu'' ibaresini kaldırırsak türk dizi tarihinin gelmiş geçmiş en iyi 5 dizisi haline geliyor.
kv efsanedir,kvp hiç bisikim...
ilk çıktığı zamanlar devletin içinde girip mafyayı yok etmeyi planlayan ve bu görevi yerine getiren. bu görevinden sonra türkiye'ye yapılan siyonizm, kapitalizm vb. olayları önleyen ve kgt(kamu güvenliği teşkilatı) başkanı olan polat alemdar'ın (necati şaşmaz) baş rolde olduğu dizidir.

2016-2017 sezonunda dizi yayından kalkıştır. 2017-2018 sezonunda yayına tekrardan dönecek.
(bkz: derin devlet)
(bkz: polat alemdar)
Kurtlar vadisini (çakır'lı) bitirdim
Daha sonra sırasıyla
-kurtlar vadisi terör
-kurtlar vadisi ırak
-kurtlar vadisi gladio
-kurtlar vadisi Filistin'i izledim ama pusuya hiç başlayamam sadece pusunun denk geldikçe videolarını izliyorum zaten kalitesiz ve ilk vadinin yanından bile geçemez hee kurtlar vadisi vatan filmini izleyeceğim tabiki o ayrı...
bazı asılsız rivayetlere göre normal kurtlar vadisi`nin yanından bile geçemezmiş geçer efendim geçer. tamam belki bir zamandan sonra içine etmiş olabilirler ama kurtlar vadisi pusu izlenmeyecek olsa bu kadar sürebilir miydi? hayır.
Kurtlar vadisi pusu'yu en son 6 yıl önce izledim, o zamandan bu zamana hiç izlemedim. Ben izlediğimde aron feller filan vardı yani.
ışidin insanları nasıl kandırdığını anlatan dizi.

https://www.youtube.com/watch?v=8M6eg7kvIRk
final yaptı heralde denilen dizi yeni dizinin adı kaos olacak. kesinlikle.
Polat beyi en son roket atara kafa atarken görünce izlemeyi bıraktığım dizi. Kurşuna kafa atsa neyse ama bu kadar da fazla yani.
testere necmi ölünce diziyi bıraktım..
ben diziye hiç başlamadım.
memati, abdulhey ve çakır öldükten sonra ortalık cahit denen denyoya kaldı dizi o zaman bitti bence.
gelmiş geçmis en iyi türk dizilerinden birisidir osman sınav keşke yönetmenliği bırakmasaydı sebebini bilen de yok kendiside açıklamam benle beraber mezara gidecek diyor.
Aslinda ilk birkac sezon gayet guzeldi ama sonra icine sictilar ilk 128 bolum izlenir. Memati ve kara icin 1 sezon daha izlenebilir. Ondan sonrasi cop.
93.bölüme kadar efsane olan 161.bölüme kadar da çok iyi olan 232.bölümden sonra tamamen çöken dizidir.
Kara ve Memati ölmesi ile tırt olan dizidir kim biraz sevilse dizide harcanıyor daha sonra.
her bölümünde farklı hisler uyandırıyor.
ilk 4 sezonu iyidir, izlenir. 5. sezon izlenirse karanın mematinin hatrina izlenir, daha da sarmaz.
kurtlar vadisinin 50-ci bölümünde falanım. bitirmeme az kaldı. yaklaşık 47 bölüm kaldı ama ben 1 günde 5-6 bölüm izliyorum zaten.

pusuyu izlicem sonra. kesitlerden izledigim kadarıyla, yani kurtlar vadisi pusu kanalının yüklediği parça parça pusu videolarından, kesinlikle kötü değildir. belki de kurtlar vadisine göre kötüdür bilemem, ama kesinlikle bugünkü dizilerden daha kötü olamaz.

mesela mematinin ölüm sahnesi ve çakırın ölüm sahnesi. karşılaştırsanıza. çakır mal gibi yanına adam olmadan gidiyor, tak vuruyorlar ölüyor. lan sen necmiye güvenilmez bilmiyon mu. bodoslama dalıyor içeriye taaak cerrahpaşalı öldürdü. lan polat cerrahpaşalının evine babasının eviymiş gibi girdi, cerrahpaşalı 2 dakkada öldü ya la. sen nası cerrahpaşalıya ölürsün mal. koskoca istanbulun sefirini sefiri oldugu istanbulda harcadılar.

ama bi de mematinin ölümüne bakın. o dans sahnesi, etrafa mutluluk saçmalar falan zırt pırt ve bi mermi.... "ustaaaa....."

süleyman çakır "canpolat" diyerek öldü. memati "usta" diyerek. ordan da vadiye selam çaktıkları mükemmel bi sahne.

ya da polatın ebruya "elif" dedigi o efsane sahne. "yenge elif dedin ustaa...." polislerin polata duydukları saygı. hatta cahitin polatı vurma sahnesi vardı sanırsam, onu bile seviyorum ben. yani o sahneyi bile.

yani günümüz dizileriyle kıyaslayınca pusu da çok iyidir bence be. itiraf edelim ki pusuda da efsane karakterler geldi geçti. evet izlemedim ama iskender büyük zaza dayı falan bunlar hep pusuda sanırsam. ayrıca memati gibi büyük karakterleri daha fazla izleme şansımız oluyor bence yani güzeldir.

izleyince bu dizi hakkında daha fazla fikir sahibi olacagim. o zaman yazarım tekrardan.
Ben de ilk 97ciyim.
Daha sonrasında para kaygısıyla yapılmış, gittikçe de berbat edilmiş bir proje.
Efsane bir dizi. Beyaz tv de hala eski bölümleri yayınlanıyor.
Gereksiz bir dizi.
Bunu seyredip havalara girenler vardı bir zamanlar.