bugün

sözlüğün de gündeminden düşmüş dandik dizi. oha lan unutulmuş. ben dün reklamını gördüm aklıma geldi. ben bitti sanıyordum lan bunu.
sezon finali olmuş dizidir. bir final yapmadı gitti. Polat ölse şaşırmam. Çünkü adam öyle biri ki mezardan çıkar gelir. ölmez ölmez ölmez. ölmeden biter bu dizi.
Muhtemelen bu diziyi ilerde çocuklarım falan izler amk.
pana film tarafindan 2016-2017 sezonunda kanal d de yayinlanmayacagi açıklanan dizidir..

seneye disney chanel yada cartoonn net work de yayınlanabilir...
görsel
Çok merak ediyorum lan final mi yapacaklar , Necati şaşmaz ölecek falan öyle mi bitecek ya da bir anlaşmazlık falan olacak ta öyle kendi kendine mi bitecek. Çok merak ediyorum gerçekten.
görsel
show tvye geçtiği söylenen efsane dizi.
umarım şu saçma senaryosuda değişir.
eski iskender büyüklü, halo dayili vadiyi özledik...
Yeni sezonda darbe girişiminin kesin olarak canlandırılacağı dizi.
Polat alemdar ve ekibi affetmeyecek, feto'yu asacak.
Rez alın beyler.
yeni sezon gelecek mi, en son hiçbir kanal istemiyor diye duymuştum...
yeni sezonda show tvde (yani efsane olduğu ) kanala dönecek olan dizi..

ulan adamlar
2 c.başkanı
3 başbakan
onlarca bakan eskitti hâlâ devam ediyor...
artık eski popülerliğini kaybetmiştir. nerde 5 sene önceki hali.
behzat ç denen saçmalığı sevenlerin sevmediği güzel dizi.
Adamlara 7 sezonluk malzeme çıktı amk ne bitmesi.
https://www.youtube.com/watch?v=laO6IETNrYo
Ben bu diziye yeni başlıcam. 300 küsür bölüm var nerden başlamalıyım?
Kurtlar vadisi ilk 90 küsür bölümü izle ondan sonrası tırt zaten.
Eskiler eskiden güzeldir diye bi deyiş vardır kurtlar vadisi pusu da eskiden güzeldi be.
Eski sevgilim sırf bunu izlemek için bana 3 4 saat mesaj atmazdi be o yüzden nefretim.
yeni sezonda berk hakman, uğur pektaş ve fikret kuşkan gibi oyuncuların oynayacağı söylenen dizi.
yeni sezonda 360 tv üzerinden yayınlanacağı dedikoduları dolaşan dizi. yüksek maliyet nedeniyle büyük kanallar pek yanaşmıyorlar. hiç izlemiyorum ama zaten yeterince baydı, olmasa da olur artık...
Polat alemdarın ölümsüzlüğü der susarım hey be.
haber 7'nin haberine göre ocak ayında başlaması bekleniyormuş. 15 temmuz'u konu alacakmış.

http://www.haber7.com/tel...ocak-ayinda-baslayacak-mi
show tv'de başlamış ve sırasıyla star tv, atv, tnt kanallarını gezmiş sonra tekrar atv'ye geçmiş ve sonra kanal d'ye geçmiş dizidir.
bitti mi lan sonunda be dedirtti.