bugün

onu sevmeye aylar yıllar yetmezdir. ona karşı çok büyük sevgiler hissetmekteyim.
onu tanımıyorum seviyor muyum bilmiyorum ama güzel yazıyor.
sayemde istatistik yapan yazar, dünün en beğenilen ikinci entrysi seçilmiş.

http://www.uludagsozluk.com/e/19125235/

sayemde kelimesinin altını çizer, karma yolunda başarılar dilerim. az önce konuştum, zall diplomayı kurdeleli verecekmiş sizlere. evet.
(#19137339) sözde küfürden rahatsız olan kadın yazardır ama kendisi de o entry i girenden geri kalmamayı başarmıştır.

(bkz: bu ne perhiz bu ne lahana turşusu)
ragnarok ile değişiklik yaşayan yazar.

ogider bu gelir; bu gider o gelir. ilginç.
http://www.youtube.com/watch?v=dQoaoxpMbJc
bazı orospu çocuklarına kapak olmuş olan muhteşem basın açıklamasıdır. en son böyle basın açıklamasını özal döneminde görmüştüm ben.
bilim adamları küresel ısınma ile ilgili açıklama mı yapmışlar lan deyip merak ettiğim entydir ki hüsrana uğradım.
haklı basın açıklamasıdır.
ona aşığım, açık sözlülüğü olsun, cana yakınlığı olsun bacakları olsun, poposu olsun 10 numara kızdır.
(bkz: #19205716) ölümü bekliyormuş;

ünlü filazof epictetos'ın bir sözünü hatırlatmak isterim;

'' insan ne fakirlikten, ne sürgünden, ne zindandan, ne ölümden korkmalıdır; fakat korkudan korkmalıdır ''

o yüzden hiçbir şeyden korkma! korkarsan kaybedersin. allah şifa versin.
(bkz: #19205716) şu hayatta insanın kendisinden daha önemli hiçbir şey olmadığına inanması gereken yazar. ilaçlarını alsın o sebeple.
(#19205716) allah şifa versin üzüldüm.
bence ailesini üzmek istemiyorsa ilaçlarını içsin. sanıyorum bayan kendisi, yoksa nick altı bu kadar dolmazdı, kendisini üzen pezevenk kimse pm atsın bana, benim amcaoğulları tetikçi uygun fiyata bağlarız.
şaka lan şaka gülsün diye yaptım.
allah şifa versin.
(bkz: #19205716)
doktorunu değiştirmesi gerekir diye düşünüyorum.
böyle bi ölüm şekli yok. kendini boşuna harap ediyor bence.
geçmiş olsun .

edit: işi bırakmak daha çok sters yaratır. radikal karar alıcam diye yapmayın bunları.
dikkat mi çekmeye çalışıyo, psikolojik bunalımda mı, stres ve baskı altında mı, yoksa hepsi birden d şıkkında mı bilemedim.

gel iki pes atak la kendine gelirsin, söz barçayı almıycam.
nicki çalıntı olan yazar. küresel ıkınma diye bir grup var onlardan görüp kendine nick yapan yazar.
http://www.davetci.com/Lema_25.htm

gerçekten anlayarak ve ön yargın varsa bile bir kenara koyarak okumaya çalışırsan sıkıntılarının hafiflediğini görürsün. bende işe yaradı sende de yarayacaktır. çok çok geçmiş olsun.
tavlada hunharca puanlarını sömürdüğüm yazar.

hayır, hem tavla bilmiyor, hem meydan okuyor.
yazık...

(bkz: ağlama melis)
toplu doğum ya da toplu sıçma olayıdır.

(bkz: evribady hığk)
sempatik nicki olan yazar.
-her gün atatürk sözlerini paylaşıp mest eden yazardır.
yaşıyorsa ses versin.
Peygamber efendimiz buyuruyor ki:
“Bir kimse Îsâ aleyhisselâm’a gelerek:
“Ey hayır ve iyiliklerin muallimi! Bir kul, Allâh Teâlâ’ya karşı nasıl takvâ sahibi olur?” diye sordu.
Îsâ aleyhisselâm:
“–Bu kolay bir iştir: Allâh Teâlâ’yı cân u gönülden hakkıyla seversin, O’nun rızâsı için gücün yettiğince sâlih amellerde bulunursun, bütün Âdemoğullarına da, kendine acır gibi şefkat ve merhamet gösterirsin!” cevâbını verdi. Sonra da şöyle buyurdu:
“–Sana yapılmasını istemediğin bir şeyi sen de başkasına yapma! O zaman Allâh’a karşı hakkıyla takvâ sâhibi olursun!” (Ahmed, ez-Zühd, s. 59)

hadis-i şerif.

sadakallahülazim...
bugün onun doğum günü .
telefonda doğum gününün bugün olduğunu unuttuğum için hemen fırçayı basan kötü kalpli cadı *

nice senelere...
iyi yazar. doğum günü kutlu olsun. bir koç erkeği olarak bir koç kadını olduğunu tahmin etmem gerekirdi.