bugün

küçük bir travma yaşamış yavrucek. kuşunu balıkları yemiş. sonra balıklar ölmüş, kuş yoğun bakımdaymış.
çok geçmiş olsun. hep amerikanın işi bunlar, üzülme tosba. *
her daim kuşum ötüyo. bırakın kukla'yı bana gelin. *
ne yazık ki kendini artık iyice boş beleş yazılara vermiş yazar.

şimdi sorsan "aslında o yazıları yazarken amacım tırıydı vırıydı" falan diyecektir ama ne olursa olsun artık entryler paçalardan akmaktadır. kendisi bile belki inanmayacaktır ama üzülüyorum. böyle duruma gelen her yazar için üzülüyorum. saçmalamak tamam, geyiğin dibine vurmak, tamam, küfürlü entry girmek ona da tamam kardeşim bak ona da tamam. ama yok "pipim artık kalkmıyor" , yok "okşuyorum ama baş vermiyor", yok "kızın vajinasına egzost borusu girmiş" zart zurt ona tamam değil işte.

"sana ne lan düdük! kendimi beğendirmek için mi yazıyorum lan ben zaten!" diyen bir ton yazardan biri bile olabilir bize cevaben. e zaten ben de beğenmediğimi belirtiyorum olay bu.
inşallah erkektir. üçgen vücutlu, sixpackli uzun boyludur.
insan tarafından yonlendırılen tahtadan yapılan ve ıpler yardımıyla oynatılan oyuncak .
(#15563417) insanı oturduğu yerden çocukluğuna götürerek iştahını açan yazar. yazıyı okuyunca ağzımın suyu şelale oldu da şimdi nerden bulucam ben bunu, akşama daha çok var bee.
dün laleli'de bavul ticareti yapan ruzlarla pazarlık ederken gördüğüm yazar.

artık neyin pazarlığını yapıyorsa.
vayyy doğum günüymüş bugün kardeşimin.

doğum günün kutlu olsun gadasını aldığım, hadi bakalım arkadaşlarınla güzel güzel kutla, nice mutlu yıllar...
"reis'in doğum günüymüş bugün" dediğim yazar. mutlu ol amk yeter daa yaşın kemale erdi, "o" kızla evlen.

doğum günü.avi'ymiş amk.
kuklacığımızın doğum günüymüş iyi doğmuş nice mutlu yıllara. evlen artık bencede yaş geçiyor bak.*

edit: doğum günü bugün olmayan yazar yanlış anlaşılmış başka bir zamana inşallah.
doğum günü yazarı. bol 31'li yıllar.
doğum günü yazarı.* gece yaptığın o alışkanlıkları bırakman lazım dostum hayat seni kuklalaştırmış.
hepi börtdey tu yu.hepi börtdey tu yu.hepi börtdey tu yu.hepi börtdey hepi börtdey otsbir hepi börtdey tu yu.
(bkz: sübliminal mesaj)
öğlen sevişmesi paydosundan şimdi çıkmış olan yazar. baktımda hakkımda doğum günü sevişgeni diyenler falan olmuş. mıncırmalı mesajlar falan atılmış. allah sizi seviştirsin bugün doğum günüm değil arkadaşlar. olsa zate ev de sevişirdim, iş yerinde niye sevişeyim amk. amelemiyim ben. her neyse yine de herkeşe teşekkür eder, seksi günler dilerim.

not: doğum günü çocuğu için;
(bkz: uyursever) ^^ (bkz: sözlük yazarlarının itirafları#15604128)
haydiyin gidek onu sevindirek !!

tekrır tişikkirlir eyvıllıh.
hayatta attığın tüm rövaşataların 90'a gitmesi dileğiyle mutlu yıllar kardeşim...
geçen gün kutladığımız doğum günü sahte çıkan yazar. meğersem arkadaşlarının yapmış olduğu bir şakaymış. hanimişte hanimiş. çocuk musunuz olm siz ya.

neyse gerçek doğum günü bügünmüş. doğum gününü kutlar akşam yemekte bamya, kapuska olmamamsı dilerim. tadımızı bozmayalım şimdi mirim kapuska falan...
dün asmalimescit'te 2 ruz bayanla beraber göz altına alınıp taksim karakoluna götürülmüş ve emniyet amiri tarafından taciz edilmiş yazar.

geçmiş olsun.
doğum günü 31 şubat olan yazardır. allahım sen sevgililer gününü kutlamadan doğum gününü kutlayan arkadaşlardan uzak eyle. dinimiz amin.
henüz doğmamış yazar. eylül ayının 2. haftasında doğumu bekleniyor.
oha amk. bir günde 12.722 oylama yaparak sağ elini ne kadar seri kullandığını göstermiş yazar. bir insan anca bu kadar osbirci olabilir amk.
enfes bir yaşar kurt şarkısıdır. sözleri ise bundan ibarettir.

Kuklayım ben kukla
Annem giydirdi beni
Babam boyadı yüzümü
Öğretmenler doldurdu içimi

Herşeyi onlar öğretti
işe ne zaman gideceğimi
Ne zaman işten çıkacağımı
kaç paraya çalışacağımı
Onlar Öğretti
Kuklayım ben kuklayım!

Oyumu kime atacağımı
Akşam kaçta yatacağımı

edit:eksilenmiş neden acaba?*
bayağı oylama yapan yazar helal olsun yani:
(bkz: kukla/#15396523)

iyi yanı seovi olmaması gibi dursa da oylama yavşaklığına üründü.

daha önce dedim madem okuduğunu oyladığını söylüyorsun neden oylamıyorsun diye şimdi oylama yaptığını göstermek adına böyle şeyler yapıyor.
azıcık bilinçli olun da adamın ne yaptığını bilin:
(bkz: kukla/#15396523)
kukla gammaz olsa daha da iyi sonuçlar elde edilir mi bilinmez.
durmak yok osbire devam hacuu.
oylama konusunda bir boot yazdığını sanıyorum. arada kendisi gelip entri giriyor. ya da kukla komple bir zall boot u da olabilir.
bir günde 12.722 oylama yaparak(!) oylama listelerinin müdavimlerini bile şaşkına çevirmiştir. bir günde o kadar entry okumasına imkan ve ihtimal olmadığına göre var bir üç kağıt, ama nedir?
bazı ibnelerin hakaretine uğrayan yazar. adam diyor; kukla sen harbi ne mal bi adamsın, boş vaktini sikeyim senin, günde 12 000 küsür oylama mı yapılır lan diyor ve kuklacım kusura bakma ama seni fazla kurcalamışlar, beyin amcıklaması geçirmişin galba deyip tahrik ediyor.

buradan bu meme lalelerine sesleniyorum,

aga ben sığır mıyım lan? aga ben malmıyım amk? benim hiç mi işim gücüm yok lan?
bu boş işlerle mi uğraşcam. siz öyle eliniz sikinizde entryi okuyacaksınız, okuduğunuz yazılara yarıla yarıla güleceksiniz, olmadı hislencek, olmadı bilgi edinceksiniz, fakat elinizi kaldırıpta o mausa bi kerecik tıklamıcaksınız, o yazarın hakkını vermiyeceksiniz, o yazarın havaya suya yazdırdığını hissettirecek ve bu sözlükten küsüp gitmesini sağlayacaksınız sonra da ben 12 bin küsür oylama yapacam he? vay anasını!!

lan ben gerizekalı mıyım lan?

siz oylama yapılmıyo, uludağ sözlük de oylama yok diye cırlayacaksınız, her entry girdiğinizde ben butonunuzla sevişceksiniz, lan bunun neresini beğenmediler diye küfür edeceksiniz, ironiden anlamayan nesle aşina değiliz diye editler ekleyeceksiniz, sonra ben 12 000 küsür oylama yapacam he. sol framede gördüğüm her başlığı sonuna kadar oylayacam he?

lan ben saf mıyım lan?

ben de herkes gibi '' aha bu kankam, aha bu da yarram '' diye oylama yapamaz mıyım? ben de herkes gibi sadece popüler olan yazarları oylayamaz mıyım? hiç tanınmamış, hiç siklenmemiş yazarları umursayamaz mıyım? lan ben deli miyim lan? benim sizden neyim eksik?

hülasa,

bu 12 722 sayısıda avrasya maratonuna katıldığım sayıdır. yaka numaramdır benim. ( köprüyü geçmeden pes ettim zate, rakamlar ağır geldi diye çok yorulup bıraktım yarışı )

her neyse amk taktik basit, istediğiniz sayıyla dün en çok oylama yapanlar listesine girebilirsiniz. buyrun size kıyak;

önce bir derdim var butonuna ^^ moderasyon hepiniz topsunuz olum^^ deyip girmek istediğiniz numarayı yazın ( ben avrasya numarasını tercih ettim 12 722 yazdım ) SONUNAda muhahaha diye yarılma efekti koyun, şifre orda gizli unutmayın. sonra tam 8 kez ( bak 7 ve ya 9 değil ) tam 8 kez işlemi kapatıp açın, kapatıp açın ertesi gün direk dün çok oylama yapanlar listesindesiniz . bu kadar basit amk. sözlüğün mükemmel bi açığı bu.

( iş bu yazıyı yazmadan önce lise okul numaramı yazıp yolladım mesala )

her neyse arkadaşlar herkese neşeli günler dilerim.

ve kesinlikle, kesinlikle angut değilim.

efekti unutmayın!