bugün

magazin haberlerinde lezbiyen olduğu iddia edilen oyuncu. menajeri Alicia Cargile ile ilişkisi olduğundan şüpheleniliyor. eğer filmin adını duyurmak için değilse de Robert Pattinson la yaşadığı ilişkiden dolayı biseksüel olduğunu söyleyenler de var.

http://www.haberler.com/a...zbiyenmis-6844562-haberi/
azalarak bitmiştir.
lezbiyenmiş.
Giyim tarzı, mimikleri vs ben lezbiyenim diye bağırıyordu zaten bir de kız arkadaş yapmış resmileştirmiştir bizim takımda oynadığını. Tarzına, duruşuna ölünür.
Harry poter filminin harmony si, Saçlarını kestirmesiyle bütün kadınsılığını kaybettiğini düşündüğüm güzel oyuncu. Ulan kesilir mi o saçlar.
bayan asistanı alicia cargile ile aşk yaşıyormuş. açıkçası öğrendiğimde hiç şaşırmadım. zaten erkek gibi bir şeydi.
Uyumlu kaş ve göz yapisina sahip ayrica bacaklari da gercekten cok duzgundur.
Ama alacakaranlik serisini yeni izleyen biri olarak baktim ki cok donuk bir kadin. Agzi surekli acik (uzun cene yapisindan kaynakli olsa gerek) ve ölü balik gibi bakiyor. Disleklik de var. Kisacasi sevmedim hem oyunculugunu hem tipini
Ayrica hamilelik de bir insana bu kadar mi yakismaz dedim
Filmdeki diger tüm kadinlar birbirinden guzel hem de ciddi anlamda güzeller. Ama bellayi begenmedim.
Kristen stewart halini daha da cirkin buluyorum.
Keşke hiç alacakaranlık saçmalığında oynamasaydı.
tüm filmlerinde aynı yüz ifadesiyle oynamış oyuncu.
Güzeldir olum ibneliğin lüzumu yok.
Bu bildiğin bella.
Değişik bir güzelliği vardır. Yüz ifadesi genellikle aynıdır.
güzel bence.
görsel
Ayni tisortten bende de var.
Ama iste ben giyince salak bi erkek fatma gibi görüşüyorum o ayrı.
oyunculuk açısından henüz bir cacığını göremediğim, yönetmenlerinde bu kadında ne bulduğunu anlamadığım, gelmiş geçmiş en manasız en içi boş bakan aktristidir.
Çok güzel bir o kadar da kaşardır.
Sakıp sabancı gibi çenesi olan kadın. dikkat edin göreceksiniz.
yeni imajı;

görsel
görsel
abi bu nasıl bir şekildir ya;

görsel

http://www.posta.com.tr/k...e-el-ele-galerisi-1235080
Kalktı.
fiziği güzel karizmatik kadın.
Alacakaranlık serisi ile baya gündeme gelmişti ama bi bunalıma girdi ve çıkamadı.
güzel kız ama saçını makyajını bek gotik yapıyor. aktris.
Sevgilime feci benzeyen oyuncu. bazen sevgilime kristen deme sebebimdir.
Güzel ama soğuk bir hatundur.