bugün

(bkz: ekmek yoksa pasta yesinler) durumu.
ilk zamanlarda o zamanların popüler klipleri sibel tüzün , ajda pekkan da falan vardı . çocuktum ama gerçekten bunları yaptım ki ne manyakmışım lan ben diyorum . (bkz: swh)

sonradan 2000'li yıllara gelince nez ve petek dinçöz vakası çıktı karşıma . ki o zamanlarda ergenliğe yeni girişim falan en ateşli günlerime denk gelmişlerdi . o çektiğim 31 leri televizyona bakıp azmalar falan hatırlamak istemiyorum o günleri . hepimizin en çok beklediği klip ise kesinlikle nez'in sakın ha klibi olmuştur . (bkz: swh)

işte herkesin beklediği klip :

http://www.youtube.com/watch?v=pknbpjix2ai +
çocukken tek yaptıgımız işlerden biriydi. (bkz: nez in cıkmasını bekliyordum) nerde o eski çocukluklar.
karıncalı cine 5 ekranına bakıp ta az sperm heba etmedik.
keşke hatırlatılmasaydı.
demet akalın klipleri tam 31'lik.
Hala var mı bunlardan diye düşündüren, daha sonra kral tv'ye mesaj atıp alt yazıyla sevgili arayanları hatırlayınca kara kara düşündüren eylem.
gece jimnastiği yayından kalktıktan sonraki ergen b planı.
bir anda karşınıza serdar ortaç'ın çıkabileceği durumdur.

kendisi vaktiyle insanları müzikten soğuttuğu gibi, mastürbasyondan da soğutabilir. dikkatli olmak gerekir, ihtimaller dahilinde vj bülent de vardır. kendisi serdar ortaç kadar olmasa da aynı potansiyelin bir benzerini taşımaktadır.

tabi bu durum bizim zamanımızda böyleydi. şuan vj bülent ne alemde onu bilemem*
mis gibi brazzers varken yapılması abes kaçan eylem.
abazalıkta son noktadır efem.
Efsane olman neslin yaptığıdır.
12-15 yaş arası sadece türk insanının davranışıdır..
(bkz: nez in gri latexi).
Unutursak kalbimiz kurusun * .
Unutursak çukümüz düşsun.
unutursak dölümüz kurusun.
unutursak kurtlar pussun.
en az cine5'teki şifreli filmi çizgilerden çözerek 31 çeken nesil kadar başarılıdır.
(bkz: yeliz yeşilmen)
(bkz: petek dinçöz)

yaptık zamanında çok klip bekledik elimiz sikimizde yalan diyen inkar eden olursa erkekliğinden şüphe ederim.
- var mısın.

(bkz: ajlan büyükburç)

peşin edit: kendisi öldü biliyoruz,klüpteki yeşilli hatundan bahsediyoruz.
hande yenerin bi' şarkısı vardı küs diye. beyazlı meyazlı bi' klipti. miniler falan. o zamanlar baya güzel hatundu.
bütün gün heyecanla kral tv izledik amk biz ha çıktı ha çıkacak diye.
yurdum ergenlerinin %80 inin yapmış oldukları çılgınlıktır.
(bkz: sakın ha)
(bkz: ay sus hatırlatma)

sapkınlıktır. aaaa.