bugün

yerel seçimler sonucunu anlatan ak partililerin ortak cevabıdır.

kızmayın ağalar harbiden komik ama...
emir kiplerine alışık olanların bir hayvan olan koyunu, emir sözcüğü olan "koyun"la karıştırması sonucu gerçekleştirdiği eylem.

sonra akplilere neden koyun dediniz de, neden beyinsiz diyorsunuz da falan filan.

lan daha ne diyelim bu emir almaktan, it gibi azarlanmaktan hoşlanan güruha?

illa geri zekalıya anlatır gibi.

koyun: dünyanın hemen hemen her yerinde bulunmasına karşın, yoğunluğu türkiyede olan,

çobanları tarafından bir tutam ota karşılık; etinden, sütünden, yününden faydalanılan,

sürü psikolojisinin en bilindik örneğini bizlere sunan bir hayvan olup,

koyun dediğinde "bende koyacam, ben de koyacaaam, ben deee, bendee meee diye sırayla dangalaklıklarını belli eden varlıktır.

böyle mal gibin bişiy.
bunun kadar ergen ve embesilce bir laf duymadım dedirten laftır.
http://inciswf.com/volkankonak.swf
akp seçmen söylemi. yine yanlış anladınız biz hayvan olan koyundan bahsettik. doğru ya siz genelde ya anlamıyorsunuz yada yanlış anlıyorsunuz.
Hey yavrum hey. Karamanın koyunlarından bahsettim az önce, koyun gibisin kardeşim koyun koyun hani şu hayvan olanı hani bunlardan biri uçurumdan atlayınca diğerleride peşinden atlıyor ya o hayvandan. Beyinler yıkanmış bir şekilde devam edin. Hala koymaktan yola çıkarak konuşmaya devam edeceksen de bir gün sanada Koyarlar.
Artık kendileri düşünsün şeklinde devam edebilir. çatır çatır girdik her birine.
Yine, yeni, yeniden gerçekleşen.
aziz nesin in de dediği gibi %60.
Artık klasikleşen slogan.
Durmak yok koymaya devam.
Bir AK Parti li seçmen cümlesi.
Doğru önermedir, ülkenin a.ına koydunuz. Net.
hic desteklemedigim bi soylem, cok ayip. gulduk eglendik tamam, onlarda insan sonucta her nekadar kendilerini cok cok cok zeki, bilinci, okumus, aydin gorselerde aldilar cevaplarini. akillanacaklarmi peki tabiki hayir, sonraki secimde yine koyacagiz ama rencide etmeden. yoksa boyle bi taraflari yalama olmuslari nerden bulacagiz birdaha.
ak partililere koyun denmesini hazmedemeyen ismi gibi ak olmayan partinin hırsızlığını yolsuzluğunu kendine şiar edinmiş yalaka sözü. ak olan ne biliyo musunuz. tayyibin götünü yalamaktan beyazlayan o diliniz.
(bkz: elimuze verduler)
ak parti seçmeninin 30 mart'ta söylediği sözdür.

not: oyumu ak parti'ye vermedim.
görsel

halkın cevabı hakaret ederek siyaset konuştuğuna inanlara cevabı.
(bkz: göt kılları)
Koyundan memnun değilseniz, koyunu küçük buluyorsanız sığır da diyebiliriz.
%50 değil 44 tür o iyi alıştınız yuvarlanmaya.
(bkz: katırcı Bedri ne zaman ağa oldu)
emlak sektöründe iş yaptığım için akp'nin yarattığı imar rantlarından çok yararlananlardan biriyim. 1 e aldığımız arsalar 1 yıl içinde 3 e satıldı, 35 bin liraya mal olan evleri 100000 lira gibi fiyatlara sattık bazen yeri geldi oturduğum yerden bir imza atarak on binler kazandık.
bütün bunlara rağmen yalana, rüşvete, hırsızlığa, hukuksuzluğa, özgürlüklerin kısıtlanmasına karşı oyumu akp'nin karşısındaki en güçlü partiye verdim.

madem ki halk biz iyiyiz böyle dedi. madem ki 800 lira asgari ücretle ay sonunu zor getirenler başbakanlarının ve avenesinin milyar dolarlarını kurtarmak için topukları götlerine vura vura sandığa koştular o zaman halk iradesine karşı koymak olmaz.

durmak yok s..meye devam.

rahat ol usta!
(bkz: bu milletin amına koyacağız sen merak etme)
Kasabın bıçağını yalayan koyunların hezeyanı. Karaktersiz olduğunuzu bu kadar belli etmeyin lan pkk lıların bile bir duruşu var orospu çocuğu duruşu olsa da var.

koyulan sadece bize değil size namusunuz bu derece kıymetsizse övünün namusunuza koyulmasıyla.
tayyibe sürekli "bize koyun" dedikleri için kendilerine o isim verildiğinden haberi olmayan akplinin diyeceği laftır.
kasap mizahıdır.
akp veya tayyip, chp veya kılıçdaroğlu, şu parti veya bu başkanı bir şeyler kazandığı zaman, yada laf soktuğu zaman kendi kazanmış yada kendi laf sokmuş gibi sevinenler var lan. adama desen şunun şu yanlışı var bunun bu eksiği var al da bak araştır da gör diye, ya din düşmanı ilan eder seni, ya devlet düşmanı ilan eder, ya namaz kılıyon mu diye sorar, yada atatürk'ü ne kadar seviyon diye sorar.

oturun öğrenin lan bunu da mı biz söyliyelim?

Atatürk'ü solcu zanneden var, tövbe estağfurullah Allah'ı sağcı zanneden var. gidin kafanızı kuma gömün desem içim el vermiyor.