bugün

Kova… zekanın,liderliğin,farklılığın burcu.
Yükselen ve güneş kova biri olarak burcumu çok seviyorum. Aykırılık var orası ayrı mevzu girmeyelim şimdi o konulara. *
Erkeği de çekicidir ama çapkındır.
Genel olarak kovanın çok evlilik insanı olduğunu düşünmüyorum. Daha bireysel takılmayı seven, dostlarına değer veren bir burç.
bütün sırrı bozdun ama sen de şimdi.
Çok sevdiğim iki arkadaşım kova burcu.
Demek ki kovalarla anlaşıyorum ben dedim.

Ta ki biri çıkana kadar karşıma.
Anlaşmam mümkün değil.

Demek ki burçlar yalan arkadaşlar.
kendini beğenmişlerin burcudur. kova burcu kişisi her gün bir olay çıkarmayı kavga etmeyi ilgi odağı olmayı sever. her şeyi ben yaparım ben bilirim dese de üşengeçtir iş elinde sürünür. jüpiterin konumuna bağlı olarak her şeyle ilgili fikri olduğu için herbokolog olarak bilinir sevilmezler.
uğurlu günü pazardı. uğurlu taşı pembe kuvars.
Zeki ve sinsi bir burç olarak bilinir. Strateji yaparak istediklerine kavuşurlar.
yakın arkadaşım kova burcu zor arkadaşlar çok kova kova konuşuyolar .
Kova erkeği çapkındır. Aile babası pek olamaz. Bireyseldir kova. Hoş kadını da bence öyle ama evet erkeği fenadır. Zekidir ve bunu kötüye kullanabilir. *
Ama zeki olduğu için bana çekici geliyor maalesef arkadaşlar ki eski sevgilimden(kova burcu) büyük bir kazık yememe rağmen. (Evlendi).
Hem de kova kadınıyla.. yesinler birbirlerini şaka şaka mutlu olsunlarshdjd. Ay neyse kova erkeği diyorduk. Hepsinin Allah belasını….
bir kova burcu olarak söylemeye çekiniyorum. kızlar cevap olarak kova burcu nu duyunca hemen topuk engelliyorlar. nasıl bir burçsa anlamadım gittim. oysa iyi kalpli efendi sakin biriyim.
Benim burcumdur. Kovalar farklıdır arkadaşlar.. Güneş,yükselen kova biri olarak bazı kova erkeklerini de çekici bulmaktayım. iyi dostlardır. Mantıklı insanlardır. Zeki insanlardır.
bildiğim en uyanık burç ve bunu yaparken hiçbir sınır tanımaz. ne vicdan ne etik değerler.
Kadını da erkeği de çekici olan burç. Pratik zekalıdır kovalar. Çok iyi gözlem yaparlar. Özgür ruhludurlar. Evliliğe pek uygun bir burç değillerdir. Çok sıkmamak lazım. Çapkındırlar. *
Yine kim bize niye sövmüş diye geldimdi. Ekseriyetle karılar çok olumsuz konuşuyorlar. Ulan flörtözlüğün ilk zamanları ayılıp bayılan ebemdi. Gerçi biraz da tiple alakalı herhalde nys.
Bu tip erkekleri gram sevmem. Kasıntı herif oluyolar. Nerde kova bir erkeğe denk gelirseniz kaçın ordan..

edit: Anlaşılan birkaç kovayı kudurtmuşum sjsj. Eksileriniz beni ilgilendirmez. Topunuz gelin..
3 şubat doğumlu biri olarak benim de burcumdur. çok güzel bir burçtur bence. genel olarak burcumun özelliklerini taşıyorum.
Ben kovayim... evde de kalmis sayılırım da bir erkek olarak da...

Karadelik, uzay muzay nası bi manyağa denk geldiysen artık.
Bu yıl şahlanış yaşayacağı söylenen burç. Umarım geçen yıl gibi olmaz. Hadi inşallah.
kova burcu olarak balık ve yengeçlerle uyumum mükemmel.
Dünyanın en eşsiz kadınları bu burcun kadınlarıdır. Her anlamda.

Mükemmel anne olurlar, mükemmel sevişirler, mükemmel sahiplenirler, mükemmel şefkat gösterirler, mükemmel çözüm üretirler, mükemmel-mükemmel-mükemmel-mükemmel... Evet.
kusursuz bir burç. diğerleri halt etmiş.

canım burcum.
Hiç anlaşamam bu burcun insanıyla. Dikkafali, inatçı, özgürlükçü, dediğim dedik, rahat, gelgitli özelliklere sahip burç. Düşman başına. Kesinlikle evlilik insanı değiller.
Doğum haritamda baskın burç olduğu için kendimi çoğunlukla aslandan çok hissettiğim burçtur.
Çok çabuk dolduruşa gelen burçtur.
5 yaşındakileri yazar yapmayalım lütfen.
Veba neyse kova burcu olmak da odur. Kova burcuyla sevişmeyin, arkadaş olmayın, uzak durun onlardan. Onlar hasta.

Tanrı onları kutsasın. Amen.
Cakmaginin bende ne isi oldugu merak edilendir. Bu hangi kovaninsa gelip alsin. Benim kova tanidigim yok. Hmm Acaba su gecen gunki sey mi... neyse.

görsel