bugün

kargo konusunda ürün hızlıca hazırlayıp ilgili kargo şirketine veren firma. artık mng nin insafındayız...
erkekler için ürünleri eski kalitesinde değil.
3-4 yıl önce aldığım kumaş pantolon çok kaliteli çıkmıştı. hala giyiyorum. kesimi de güzeldi.
Koton plastik ile giysi yapmayı basarabilmis nadir markalardandır.
Kendimi bildim bileli burdan alırım cogu giysimi ama eski kalitesi asla yok.
5 sene once aldıgım bluzlar tas gibi duruyorken gecen sezon aldıklarım rezil halde ki ben cok guzel kullanırım giysilerimi ona ragmen kotu durumdalar.
Urun iceriklerini degistirmedigi muddetce kolay kolay almam artık.
Bizimle degilsin koton.
Tasarımcılarının acilen torbacılarını değiştirmesi gerektiğini düşündüğüm marka.
O iğrenç şeyleri normal bir insan tasarlayamaz. Lcw bile daha güzel şeyler yapmaya başladı.
Mana mı basacaksın? Urf modu devrede mana yok, boşuna uğraşma söylemem.
dandik markadır genelde.

ama işin komik tarafı iki ay önce ayakkabı aldım buradan. indirimde. 40 tl. lan dedim köpekle oynarken, gezdirirken falan ayakkabılar ziyan oluyor hep. ucuzundan bi tane alayımda içim yanmasın. iki-üç ay giysem kar. arkadaş 40 tl' ye aldığım koton marka ayakkabıya zarar verilmiyor, verilemiyor. kütük gibi çıktı.
10-12 yil once cok daha kaliteli olan marka.
Sırf bu marka için kadim şarkıyı da mundar ettiler ya artık ben her şeyi beklerim bu televizyon âleminden. Bazı şeyler özel olarak kalsın bozmayın her şeyin ayarını.
Giyim markası. Ürünlerinin kalitesi lc waikikiye göre daha iyidir daha tarz kıyafetler bulunabilir tişörtlerini çok beğenirim.
Lcw, DeFacto gibi muadillerine göre bir tık Daha kaliteli olan tekstil/giyim markası.
Gereksiz pahalı.

Bazı malları gerçekten iyi verdiğin paraya değer ama bazısı pazar malından daha kötü aq.
bir söz var dış görünüş 1 ay iç güzellik bir ömür koton'da buna örnek olan giyim firması görünüşe aldanmayın aldığınız ürün 1 ayda ya solar yada yırtılır.
Kah çok iyi kah çok saçma fiyatlandırma yapıyorlar. Stilistleri iyi ama aynı çizgiyi ürün kalitesine yansıtamıyorlar. .
Bir kac gundur sosyal medyada gördüğüm işçileri işten çıkartma muhabbeti ile gündeme gelen markadır. Ancak olayın aslını kimse araştırmıyor. Bu tarz konularda her iki taraf da dinlenmeli bence. Isci eğer küfür ederse işten çıkartılır bunun kotonsa alakası yok
Kotonda çalışan 25 işçinin işten çıkartılmasından sonra başlatılan eylemdir.isciler yönetime küfür ettikleri için işten çıkartılmıştır
o kadar destek verip de sonunda doğrusunu öğrendiğimde haksızlık yaptığımı anladığım markadır. adamlar 100 kişiyi işten çıkardı dediler 25'miş asıl sayı. bir de üstüne sebep sendika üyeliği beğenisi falan değil dimdirekt hakaret etmeleriymiş marka nezdinde tüm şirkete. ben olsam ben de aynını yapardım kimse kusura bakmasın
kaç zamandır adını boykot haberleriyle duyduğum yüzde yüz yerli giyim markasıdır. adamlar işçinin memnuniyetini sağlamak için gerekli düzenlemeleri yaptılar o kısma kadar destekliyordum ama birileri bu işten prim yapmanın markayı kirletmenin peşinde. yok neymiş 25 kişiyi sendika yüzünden işten atmışlar. lan adamlar küfretmiş siz ne yapardınız size yapılsa? koskoca kaç yıllık marka bi zahmet küfreden eleman işten çıkarılmayı da göze alsın. kaldı ki koton sendika olayını destekliyor toplu çözüm sağlayabilmek için
işçinin hakkını vermiyor diye boykot edilen markadır. epey araştırdım da bir 100 kişi işten çıkarıldı falan dendi, yemek paralarının azlığından bahsedildi, sosyal medyada markanın aleyhine yapılan yorumların beğenilmesini sebep göstererek işten attılar dendi. araştırdım tivitır sağolsun olayı şişirmiş. 25 kişi işten atılmış onun da sebebi küfür edip markayı aşağılamaları. adamlar zaten sendikayı destekliyorlar bilmem kaç yüz kişiyle uğraşacağına mantıken tek bir ağızdan sorunu çözüme ulaştırmayı istiyor. biraz olaydan prim yapma peşinde gibi geldi
kız arkadaşımın favori firması. son olayları sordum, firmanın haklı olduğunu söylüyor. epey alışveriş yaptığı için çalışanlarla arası iyi. herkes şartların iyileştirildiğini, taleplerin gerçekleştiğini söylüyor. işçiler memnunmuş yani gayet.
ürünleri kaliteli ve ismi duyulmuş bir giyim markası.
şimdi gördüm sosyal medyada. işçi eylemlerine yönelik bir maraz çıkmış. ben her zaman işçinin yanında oldum ama işçi markayı zedeleyen küfür, argo vs bulunursa sözleşmeye göre iş akdi sona erebilir beyler, adamlar haklı yaniii
yurt dısında çoğu marka, firma vs işe alacağı elemanın sosyal geçmişine bakar, madem avrupaya özeniyorsunuz kanada'da böyle mesela. gidin kanada'ya bakın. ama koton yapınca re re re.
gereksiz pahalı giyim firması.
kullanıyoruz. hanım seviyor. halinden de gayet memnun. kıyafetlerinden de. bazen mağaza dışında çok fazla bekletiyor beni ama olsun.
internet sitesinden sipariş vermeyin gelmiyor.